2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim 1 haftadır var yatıyorum hala geçen bişi yok
Canım benim 8, 9 ve 10. Günler olmuştu. Şimdi 16 17. Günler yine oldu. Ne yapacağımı şaşırdım. Devlet doktoruna gittim progesteron verelim dedi. Kendi doktoruma sordum hayır kullanma dedi. Off (doğal siklus olduğu için hiç ilaç kullanmıyorum şu an)

bugün 17 . günüm benım hesabıma göre 5+0
valla ben sormak ıcın gıttım. alalım dıye . o hala cıkmamıs. (ki bence cıkmayacak kayıp o kan)
ıyı dedım alın. bakalım ne zaman cıkar bılmıyorum. haber verırım
senın 10 bın ustu cıkmıstı kacıncı gundu o.
Canım biz senle aynı gün transfer olduk ve ben internette bi site var ordan hesapladım. Bugün 5+1 diyor

Canım biz senle aynı gün transfer olduk ve ben internette bi site var ordan hesapladım. Bugün 5+1 diyor
adete gore hesaplamıstım ben . 19. gun transfer oldum. bıkac gun oynuyor farklı yontemlerle deneyınce :)
senı ne zaman cagırdı dr 8 martta ben gıdecegım.

barkod numarasıyla nerden ve ne zaman bakacağım şimdi ben :işsiz: sağlık ocağına bugün sabah verdiğim kan için.

İyi günler kızlar. 16 şubatta transfer oldum 2 emrito transferi biri A kalitesinde diğeri ise B+ kalitesindeydi. 4. Gün emriyoları. 28 şubatta kan testi vermeye gideceğim. Transferimin 7. Günü 3. Gün göğüslerde batma vardı 2-3 satliğne hissettim sonra geçti ve sürekli bel ve karın ağrısı var. Kadık ağrıaı olmadı hiç transfern 7. Günü normal mi böyle şeyler. Ben reglime 1 hafta kala regl belirtilerini yaşıyorum korkuyorum bir yandan bu ağrılarım tım regl ağrısı aı mı diye. Ve ben transfer edilir wdilmez doktor hiç yatırmadı hemen ayağa kaldırıp eve gönderdi kalkar kalmaz ıslaklık hissettim korkuyorum acaba emriyolar hiç yerine ulaşmadan geri mi çıktı diye bu kpnularda bilgisi olan beni aydınlatabilir mi?

adete gore hesaplamıstım ben . 19. gun transfer oldum. bıkac gun oynuyor farklı yontemlerle deneyınce :)
senı ne zaman cagırdı dr 8 martta ben gıdecegım.
Eğer 5.gün embriyosuysa transfer gününden 19 gün eksiltecekmişiz. Adet günümüz o günmüş gibi hesaplayacakmışız. Canım bana 28 şubat demişti ama ben dün devlet doktoruna gittim kese göründü 3,7 mm çıktı. Kendi hocamı da aradım iş nedeniyle şubatta gelemeyeceğim diye. O da o zaman 4 martta gel dedi. Dün de kahve lekelerim başladı yine. Ne olacak bilmiyorum. Devletteki doktor progesteron vereyim dedi. Kendi doktorum gerek yok progesterona dedi. Kafam çok karışık napsam doktora önceden mi gitsem, başka doktora mı gitsem bilemiyorum.

İyi günler kızlar. 16 şubatta transfer oldum 2 emrito transferi biri A kalitesinde diğeri ise B+ kalitesindeydi. 4. Gün emriyoları. 28 şubatta kan testi vermeye gideceğim. Transferimin 7. Günü 3. Gün göğüslerde batma vardı 2-3 satliğne hissettim sonra geçti ve sürekli bel ve karın ağrısı var. Kadık ağrıaı olmadı hiç transfern 7. Günü normal mi böyle şeyler. Ben reglime 1 hafta kala regl belirtilerini yaşıyorum korkuyorum bir yandan bu ağrılarım tım regl ağrısı aı mı diye. Ve ben transfer edilir wdilmez doktor hiç yatırmadı hemen ayağa kaldırıp eve gönderdi kalkar kalmaz ıslaklık hissettim korkuyorum acaba emriyolar hiç yerine ulaşmadan geri mi çıktı diye bu kpnularda bilgisi olan beni aydınlatabilir mi?
Canım embriyoyu transfer etmeden önce vajinanı temizlemek için bi solüsyon gibi bi şey sıkıyorlar. İç çamaşırına gelen ıslaklık o olabilir

9.gün pozitif gördüm. 13.gün beta 1800lere yükselince bi daha kan vermene gerek yok dedi ve 2 hafta sonraya çağırdı beni.
seninde yüksek baya 15. gün aksam 2800 kusur cıkınca ben bı korktum ıkız mı dıye.
bakalım ne olacak. muhakkak haber ver. kaybetmeyız bırbırımızı de :)

Eğer 5.gün embriyosuysa transfer gününden 19 gün eksiltecekmişiz. Adet günümüz o günmüş gibi hesaplayacakmışız. Canım bana 28 şubat demişti ama ben dün devlet doktoruna gittim kese göründü 3,7 mm çıktı. Kendi hocamı da aradım iş nedeniyle şubatta gelemeyeceğim diye. O da o zaman 4 martta gel dedi. Dün de kahve lekelerim başladı yine. Ne olacak bilmiyorum. Devletteki doktor progesteron vereyim dedi. Kendi doktorum gerek yok progesterona dedi. Kafam çok karışık napsam doktora önceden mi gitsem, başka doktora mı gitsem bilemiyorum.
işte benım transfer 19. gun oldugu ıcın oncesı zaten adet tarıhım fark etmıyor.

he sen keseyı gordun . tek kese oyle mı. (kendı adıma buna sevındım) ben yuksek buldum degerımı ıkız mıdır dıye bıraz tedırgınım.

leke devamı olan bısey mı. su an gectı mı. cok doktorda kafa karıstıracak. kendı drumu dınlendırdım herhalde ben senın yerınde olsaydım. 3. bir doktora gitsen yine daha çok karışacak.

X