2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Herkese merhabalar 20 şubat çift embriyo transferi oldum 🥲 dünden yani 3. Günden itibaren adet öncesi ağrım başladı 🙁 tam olarak aynı ağrı alt karnımda, benm adet ağrılarım da hep erkenden başlar 🙁 çok korkuyorum, sürekli de devam ediyor 😔 bu durumu yaşayan var mı
Hiç korkmayın benim son 4-5 ayda adetten 10 gün önce kasık ağrım başladı transferden önceki 2 gün de aynı kasık ağrım oldu hatta eşime dedim adet olacak gibi kasık ağrım var dedim uygulamama girdim baktım kaç gün kalmıştır diye 10 gün vardı yani transferden önce de vardı ağrım şu an da çok ayakta kaldığım zaman oluyor bazen uzanırken anlık giriyor geçiyor

İnşallah umudum o yönde ☺️ akşama hayırlı haber vermek nasip olur inşallah 🥰

Bana hiç bişe demediler rahat benim doktorum sadece çay kahve işini azalt biraz dedi o kadar
Tutunma için serum iğne falan veriyorlar onlardan istiyorum dedim para tuzağı onlar boşver dedi 😄
Ay inşAllah

Hiç korkmayın benim son 4-5 ayda adetten 10 gün önce kasık ağrım başladı transferden önceki 2 gün de aynı kasık ağrım oldu hatta eşime dedim adet olacak gibi kasık ağrım var dedim uygulamama girdim baktım kaç gün kalmıştır diye 10 gün vardı yani transferden önce de vardı ağrım şu an da çok ayakta kaldığım zaman oluyor bazen uzanırken anlık giriyor geçiyor
Çok teşekkür ederim bu 4. Denemem diğerlerinde de aynı şeyi yaşadım olumsuzdu 🙁ara ara olsa ağrı sevineceğim ama hiç geçmiyor

Kızlar bugün transferin 4.günü ayağım ile halıyı düzelteyim dedim kasık bacak birleşiminden çat ses geldi ya nerden düzelttim diyorum ;(
Korkma bir sey olmaz... o kadar ince detaylara ben takilmam takilmadim.
Tabi ki dikkat ediyorum ama evham yapacak kadar degil.. farkinda olmadan kizimi bile kucakliyorum.
Seste heryerden gelir canim.) Rahat ol lutfen bu stres daha zararli sana.
Allaha emanet umarim saglikla kavusur bekleyen herkes.💜

IMG_3278.png

Kızlar doktorun bana verdiği transfer sonra liste sizede fikir olsun

Korkma bir sey olmaz... o kadar ince detaylara ben takilmam takilmadim.
Tabi ki dikkat ediyorum ama evham yapacak kadar degil.. farkinda olmadan kizimi bile kucakliyorum.
Seste heryerden gelir canim.) Rahat ol lutfen bu stres daha zararli sana.
Allaha emanet umarim saglikla kavusur bekleyen herkes.💜
Sağolasin cnm aslında bende hep kafamı rahatlatıyorum çünkü normal olmak diyorum daha çok olumlu etkiler belki inş sağlıkla kucağımıza alalım hayırlı haberlerle ama hep sağ kasik ağrısı bayağı çok

Sağolasin cnm aslında bende hep kafamı rahatlatıyorum çünkü normal olmak diyorum daha çok olumlu etkiler belki inş sağlıkla kucağımıza alalım hayırlı haberlerle ama hep sağ kasik ağrısı bayağı çok
Agri dereceside degisiyor. Herkesin farkli..hayra isarettir insallah 🫶

Oyle deme ya.. yarin 2 kat artis olursa iyi devam eder bence. Dur bakalim. Hic belli olmaz.
Ben de ikiz mi diye merak ettim eski degerlerime baktim. 9. Gun 120 olan var 260 olan var.
Yani hic belli olmuyor.
9.gün için 100-200 bunlar iyi değerler zaten ikiz olup olmadığı belli olmaz canım. Yani pek böyle bir örnek göremedim benim gibi olan.

9.gün için 100-200 bunlar iyi değerler zaten ikiz olup olmadığı belli olmaz canım. Yani pek böyle bir örnek göremedim benim gibi olan.
Canim o degerleri gordum artis iyiydi ama sonrasi kotu oldu.
Hakkinda hayirlisi olsun..umarim saglikli embriyodur.. gec tutunmustur ama guzel gelisir...

edosko edosko bugün kaçıncı gününde tekrar kan verdin canım sonucu bildir muhakkak çıkar da inşallah hemen🤣senin sağlık ocağına güvenim kalmadı benim😁
bugün 17 . günüm benım hesabıma göre 5+0
valla ben sormak ıcın gıttım. alalım dıye . o hala cıkmamıs. (ki bence cıkmayacak kayıp o kan)
ıyı dedım alın. bakalım ne zaman cıkar bılmıyorum. haber verırım
senın 10 bın ustu cıkmıstı kacıncı gundu o.

X