2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu mesaj ufak bi kırıntı olan umudumu da süpürdü şu an

Bu mesaj ufak bi kırıntı olan umudumu da süpürdü şu an
Yok kııızzz tam tersi Allah nasip etsin diye bol bol duaya sarılmak lazım. İşin matematiğini bırakalım. Yüzde 30 der tutar. Yüzde 70 der tutmaz. Yani o yüzden bu mübarek günlerde birbirimize dua edelim ki hepsi tutsun

İnşallah canım ben yüzde 50 canlı doğum olduğunu bilmiyordum ama şaşırdım ona.. hayırlısı olsun

Merhaba kızlar öncelikle Allah hepimizin emeklerinin karşılığını en güzel en hayırlısıyla versin sağlıklı evlatlar nasip olsun inşallah. Transfer sonrası belirtileriniz var mı? Aramamak mı lazım? Ben bir yerde okumuştum karında hafif sinek ısırığı kaşıntısı böyle bir şey yaşayan var mı? Ben dün transfer oldum ve böyle bir kaşıntı geldi ve geçti

Gunaydin yoldaslar... hastaneden aradilar 2 embriyo dondurulabilir diye 11 bin diyor... okey diyecegim zatende fiyat yuksek degil mi yaa... cok guzel cok sukur hep duaciyiz iyi seyler ama.valla adim atsak para
merhaba normal canım ben 2023 de 1 adet 6 bine dondurdum. hesap yapıyorum bütce ayırıyoruz pat diye bir şey daha cıkıyor gercekten para yetişmiyor

cok erken 7 de bile cıkmayıp 8. günde cıkana denk gelmiştim ben de galiba senin gibi ilk günlerden test yapmaya başlarım
Merak ediyor insan ama yapmak mı iyi yapmamak mi bilemedim normal de test günüme kadar izin aldım ama negatif görünce başlayım bari işe izni yarı da bırakayım diye düşünmeye başladım

Merak ediyor insan ama yapmak mı iyi yapmamak mi bilemedim normal de test günüme kadar izin aldım ama negatif görünce başlayım bari işe izni yarı da bırakayım diye düşünmeye başladım
herkes kendini biliyor mesela ben yapsam bilsem kendimi daha iyi hazırlarım daha az üzülürüm. sen de nasıl daha iyi hissediyorsan. işin yorucu degilse başla bence zaöan hiç gecmiyor evde

Ben de dun oldum.. olmadi olsa mi iyi olmasa mi bilmiyorum .

Hıh şimdi anladım kusura bakma nolur. Taze transfer miydi kaçıncı gündü skoru neydi? Hayırlısı olsun hakkımızda inşallah test günün hangi gün benim 15 i
Yok canim ne kusuru..tekrar okuyunca anlasilmamasi icin baya caba sarf ettigimi gordum
5. Gun embriyosu 2 tane taze transfer. Skoru ne kalitesi mi. 5 uzerinden 4 ve 4.5 dedi . Test gunumde 19 u cok gec ya . Ben dayanamam o zamana kadar
Senin embriyolar nasil. Bana ab aa diye bir bilgi vermedi.

benimkide 5. Gün embriyosu taze transfer 3aa ama bana baya erken test günü vermişler

Merhaba ben de 1 şubatta 5aa kalite 5. Gün embriyosu transferi oldum. İki gündür yaltığım erken gebelik testleri hep negatifti ama sanki bugün yaptığım testte cok silikte olsa ikinci cizgi var gibi siz de yorumlar mısınız rica etsem. Test günüm 10 şubat ilk transferim 2 basarısız aşılamam var panik oldum

Eklentiler

• IMG_4675.jpeg
    46,4 KB · Görüntüleme: 103
İnşallah pozitiftir ovitrelleyi kaç gün önce yapmıştınız? 14 gün önceyse bu testin pozitif olma olasılığı var.

evettttttt ben gördüm var gibicok erken olmasına ragmen cıkmış bu iyiye işaret inşallah pozitiftir

İnşallah pozitiftir ovitrelleyi kaç gün önce yapmıştınız? 14 gün önceyse bu testin pozitif olma olasılığı var.
Transferden 5 gün önce yapıldı onun etkisi olduğunu düşünmüyorum cunku aşılamada onun etkisiyle pozitifi cok erken gördüm ama iki gündür hiç silik bile çıkmıyodu . İnşallah pozitiftir inşallah bebeğim olur ve şu günlerde isteyen herkesin inşallah kalbi ferahlar ve bebek sahibi oluruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…