2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ilaclar yapmis olabilir mi ishal.. kacinci gundesin

Canım dün benim de ara ara şiddetli batmalar oldu kasigimda

Ilaclar yapmis olabilir mi ishal.. kacinci gundesin
5. Gün transfer.hastaneden aradılar şimdi olabilir önemli olan kanama olmasın dediler çok ayakta kalmayın, dinlenmenizi arttırın çok uzun yürüyüşler yapmayın dediler. Herkesin farklı geçebiliyor bu süreci dayanılmaz ağrınız olursa parol kullanın dediler.

Kızlar trasnferden sonra yanınızda kalmak için bir geldi mi? Anne,kardeş vs
Annem başka şehirde gelmek istedi de ben gerek yok dedim. Eşim zaten 3 gün yanımda olacak

Annem başka şehirde gelmek istedi de ben gerek yok dedim. Eşim zaten 3 gün yanımda olacak
Benim de kayinvalidem sagolsun dedi de (eşimden daha dusuncelidir) zaten transfer öncesi 3 çeşit yemek yapıp buzluğa atmıştım temizlikte yapmıştım kendi kendime idare ederim dedim bence ediliyor ne olacak ama bazen bakıyorum küçük çocuğu olanların kaldırması indirmesi gerekiyor o zaman ihtiyaç olabilir

Yok canim. Benimkiler yurume mesafesinde ama... surekli yatmak gerekmiyorki..evdeki islerini yavas yavas yapabilirsin. . Uzanma agir kaldirma dikkatli ol yeter...ben yarin ise gidecegim... 5 yasinda kizim var unutup kaldiririm diye cok korkuyorum.henuz olmadi ama atliyor kucagima bazen.. Allah yardimcimiz olsun..gercekten elimizden geleni yapiyoruz.

Yok kuzum bende eşime şey dedim transfer günü izin al bana bakarsın dedim ertesi gün yalnız olacağım yani

Ya işte maalesef her şey güzel olsa bile tüp bebekte canlı doğum oranı yüzde 50. En kaliteli embriyolarda bile sonuç böyle. Ben ilk tranferimde yüzde yüz olur gibi düşünüyordum her şey güzel ilerliyordu kaliteli bir embriyo transfer etmişlerdi. Ama kimyasal gebelik oldu. Bu işin nasip kısmet olduğunu öğrendim. Allah nasip ederse olacak. Çok minimum sorunları olanların hiç tutmuyor, çok büyük sorunu olanların tutuyor falan belli olmuyor bu işler ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…