2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ahh benim sabırlı arkadaşım. Evlat sahibi olabilmek için sabrından öperim senin

Ay bosa hayal kurdurmamisimdir insallah paylastigim icin uzulurum..sen yine kendini olumsuza hazirla ama. O kaynakta o sekilde belirtilmis..dilegimiz tabiki pozitif bir deger gormek
Yani zaten iki seçenek var, tabi umutlanıyorum ama diğer taraftanda yükselmez diyorum:) öyle karışık bir ruh hali diyim

Herkese merhaba aranıza yeni katıldım bende şubat ayı transferi olacağım ama günümü bilmiyorum cuma günü yani 16.02.2024 kontrolüm var şuan estrofem kullanıyorum. Dondurulmuş 5.gün embriyosu 2 adet transfer olacak. ilk deneyimim yaş 38

Netleşince güncelleriz canım ekliyorum hayırlısı olsun inşallah

Aynı saat onemlıymıs cnm yarım saate çıkıyo verdıgım yerde lütfen bekle bi hissatiyını merak edıyorm ıkı gün önce 56 idi sence kaç oldu inş
Iyidir iyi . Oyle dusunelim oyle olsun. Olumsuz bir sey yok cok sukur guzel haberlerini beklicez

Yani zaten iki seçenek var, tabi umutlanıyorum ama diğer taraftanda yükselmez diyorum:) öyle karışık bir ruh hali diyim
Dondurulmusun var mi. Sen her halukarda takviyelere basla..gecen ay ben asilama sonucu beklerken tup bebek dru arastiryordum normal degiliz hicbirimiz

Pazar transfer oldum test yapmak istiyorum çift çizgi görmek istiyorum. İmdat ya nasıl dayancam. Pazar gününe kadar dayansam bari oooooooooof

Lilakahve

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…