2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Lilakahve Lilakahve listeye beni de ekler misin? daha önce yazdım ama arada kaçmış olabilir listede yokum :) 1 Şubat tarihinde transfer oldu, 5. gün embriyosu 28 yaş. İkinci denemem benim, embriyo kalitem orta kalite. Test yapmamak istiyorum öncesinde, olumsuzu görürüm diye çok korkuyorum. 13 Şubat test tarihim, totem yaptım bekliyorum. Eğer pozitif olmazsa kalan embriyom yok süreç yeniden başlayacak :KK43: sabırsızlanıyoruuuum
Sonucunuz pozitiftir inşallah

Maşallah nasıl sabrettin 😀 hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz 🤗
Ayy hiç sorma. Hayatımın en uzun 10 günü oldu. Kurstan tanıştığımız az bir muhabbetimiz olan abla vardı. 2 gün önce uzaktan karşılaştık, uzaktan selamlaştık, konuşamadık, ayrıldık. Geçirdiğim süreçleri bilmiyor. Akşamına bir anda mesaj attı bana hamile misin diye. Öyle hissetmiş yüzümden. Daha önce de bu şekilde hissettikleri olmuş doğru da çıkmış. Çok şaşırdım. Çok mutlu oldum. Çok inanıyorum pozitif çıkacağıma. Allah hayırlısıyla nasip ederse inşallah tabi...

Ayy hiç sorma. Hayatımın en uzun 10 günü oldu. Kurstan tanıştığımız az bir muhabbetimiz olan abla vardı. 2 gün önce uzaktan karşılaştık, uzaktan selamlaştık, konuşamadık, ayrıldık. Geçirdiğim süreçleri bilmiyor. Akşamına bir anda mesaj attı bana hamile misin diye. Öyle hissetmiş yüzümden. Daha önce de bu şekilde hissettikleri olmuş doğru da çıkmış. Çok şaşırdım. Çok mutlu oldum. Çok inanıyorum pozitif çıkacağıma. Allah hayırlısıyla nasip ederse inşallah tabi...
Hadi bakalım inşallah doğru çıkar canım hepimiz için hayırlısı olsun ☺️☺️

Dondurulmusun var mi. Sen her halukarda takviyelere basla..gecen ay ben asilama sonucu beklerken tup bebek dru arastiryordum 😏 normal degiliz hicbirimiz 🥲
Dondurulmuşlarım bitti malesef bu son embriyoydu. 5 donduruldu 2 dejanere oldu, az önce test yaptım hiç yok çizgi falan, cumayı beklememeye karar verdim. Yarın yaptırayımda ilaçları bıkarayım bari boşuna hormon yüklemeyelim. Vucut dinlensin biraz.

Herkese merhaba aranıza yeni katıldım bende şubat ayı transferi olacağım ama günümü bilmiyorum cuma günü yani 16.02.2024 kontrolüm var şuan estrofem kullanıyorum. Dondurulmuş 5.gün embriyosu 2 adet transfer olacak. ilk deneyimim yaş 38
Sağlıcakla tutunssun size inşallah.
Dondurulmuş embriyo mu acaba ?
Neden döndürüldü ?

Transfer tarihim belli oldu tabloya beni de ekleyebilir misiniz? 19 Şubat’ta tek embriyo transfer edilecek. Yaşım 30 ve ilk transferim olacak.. çok fazla pozitif var sanki bu ay, inşallah benim de ve daha bi çok arkadaşımızın da pozitif olur sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alırız 🙏🏻♥️🧿

Evet canim. Ilk uc tedavimde senin yasindaydim yaklasik. Sonra dogal yolla hamile kaldim 1 kizim var 5 yasinda...
Nasip olursa kardesi olacak. Idrar testim pozitif ama kanda henuz gormedim..
Bir yandan seviniyorum bir yandan kizima ihanet gibi geliyor cok degisik.duygular icersindeyim. Boyle dusundugum icin haksizlik yaptigimi dusunup kendime kiziyorum..istemesem bu yollara dusmezdim diyorum.. valla cok tuhafim 🥹
ilerde ablasıyla oynadığında çok hoşuna gideceğini düşün. Sağlıkla doğsun

Dondurulmuşlarım bitti malesef bu son embriyoydu. 5 donduruldu 2 dejanere oldu, az önce test yaptım hiç yok çizgi falan, cumayı beklememeye karar verdim. Yarın yaptırayımda ilaçları bıkarayım bari boşuna hormon yüklemeyelim. Vucut dinlensin biraz.
Haklisin..bosa kullanma..ne denir hayirlisi olsun🥰

Az önce sokak kedisine mama verirken parmak ucunda çömeldim ve bu yasaktı. Umarım ters bir şey olmamıştır. Her şey evham artık :/

Az önce sokak kedisine mama verirken parmak ucunda çömeldim ve bu yasaktı. Umarım ters bir şey olmamıştır. Her şey evham artık :/
CAnim hic korkma..benim kizimla binbir turlu hareketlerim var..unutuyorum kaldiriyorum 🙄 olmamistir hele o kadar comelmek..uzanmayin diyorlar sadece rahim gerilmesin diye herhalde

CAnim hic korkma..benim kizimla binbir turlu hareketlerim var..unutuyorum kaldiriyorum 🙄 olmamistir hele o kadar comelmek..uzanmayin diyorlar sadece rahim gerilmesin diye herhalde
transferden sonra yarım saat dinlendirdiler ve bunun 15-20 dksı uzanmaktı :O bana sadece yüz üstü yatma dediler

Amin inşallah 🙏
Rabbim en sağlıklısını en kolayından versin inşallah 🙏
Nerde bekleyen varsa benimle birlikte bizlere de nasip olsun Allahım☺️🙏☺️

X