2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sonucunuz pozitiftir inşallah

Maşallah nasıl sabrettin hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz
Ayy hiç sorma. Hayatımın en uzun 10 günü oldu. Kurstan tanıştığımız az bir muhabbetimiz olan abla vardı. 2 gün önce uzaktan karşılaştık, uzaktan selamlaştık, konuşamadık, ayrıldık. Geçirdiğim süreçleri bilmiyor. Akşamına bir anda mesaj attı bana hamile misin diye. Öyle hissetmiş yüzümden. Daha önce de bu şekilde hissettikleri olmuş doğru da çıkmış. Çok şaşırdım. Çok mutlu oldum. Çok inanıyorum pozitif çıkacağıma. Allah hayırlısıyla nasip ederse inşallah tabi...

Hadi bakalım inşallah doğru çıkar canım hepimiz için hayırlısı olsun

Dondurulmusun var mi. Sen her halukarda takviyelere basla..gecen ay ben asilama sonucu beklerken tup bebek dru arastiryordum normal degiliz hicbirimiz
Dondurulmuşlarım bitti malesef bu son embriyoydu. 5 donduruldu 2 dejanere oldu, az önce test yaptım hiç yok çizgi falan, cumayı beklememeye karar verdim. Yarın yaptırayımda ilaçları bıkarayım bari boşuna hormon yüklemeyelim. Vucut dinlensin biraz.

Sağlıcakla tutunssun size inşallah.
Dondurulmuş embriyo mu acaba ?
Neden döndürüldü ?

Transfer tarihim belli oldu tabloya beni de ekleyebilir misiniz? 19 Şubat’ta tek embriyo transfer edilecek. Yaşım 30 ve ilk transferim olacak.. çok fazla pozitif var sanki bu ay, inşallah benim de ve daha bi çok arkadaşımızın da pozitif olur sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alırız

ilerde ablasıyla oynadığında çok hoşuna gideceğini düşün. Sağlıkla doğsun

Haklisin..bosa kullanma..ne denir hayirlisi olsun

Az önce sokak kedisine mama verirken parmak ucunda çömeldim ve bu yasaktı. Umarım ters bir şey olmamıştır. Her şey evham artık :/

Az önce sokak kedisine mama verirken parmak ucunda çömeldim ve bu yasaktı. Umarım ters bir şey olmamıştır. Her şey evham artık :/
CAnim hic korkma..benim kizimla binbir turlu hareketlerim var..unutuyorum kaldiriyorum olmamistir hele o kadar comelmek..uzanmayin diyorlar sadece rahim gerilmesin diye herhalde

CAnim hic korkma..benim kizimla binbir turlu hareketlerim var..unutuyorum kaldiriyorum olmamistir hele o kadar comelmek..uzanmayin diyorlar sadece rahim gerilmesin diye herhalde
transferden sonra yarım saat dinlendirdiler ve bunun 15-20 dksı uzanmaktı :O bana sadece yüz üstü yatma dediler

Amin inşallah
Rabbim en sağlıklısını en kolayından versin inşallah
Nerde bekleyen varsa benimle birlikte bizlere de nasip olsun Allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…