2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hanımefendi motivasyon arıyorsanız maalesef ki yanlış yerdesiniz çünkü 10 motivasyondan illaki bi negatife denk gelirsiniz bu da sizi üzer. Tavsiyem bu tür sayfalara girmeniz olacak

Kızlar ben bugün test verdim değerim 1.20den küçük çıktı negatif 9 şubatta oldum bugün 5. günüm en azından bi 10 falan bekliyordum çok üzüldüm
Canım benim daha çok erken. Boşuna üzülüp yıpranıyorsun. Birazcık akışına bırak olacaksa olacak. Bu süreçte stres en büyük düşmanımız. Sen üzülüp stres yaparsan olacağı varsa da olmaz
Dikkat et kendine

Moralini yüksek tutmaya çalış yinede erken çünkü bi kaç gün sonra tekrarlarsın testini inşallah tutunur
Çok teşekkür ederim arkadaşlar biraz da olsa içimi rahatlattınız umarım düşündüğümüz gibi olur ben de 12. gün pozitif haberini verebilirim

Hanımefendi motivasyon arıyorsanız maalesef ki yanlış yerdesiniz çünkü 10 motivasyondan illaki bi negatife denk gelirsiniz bu da sizi üzer. Tavsiyem bu tür sayfalara girmeniz olacak
Sizin gibi bizlerde motivasyona ihtiyaç duyuyoruz. Ama siz çok çok erken test yapıp ve negatif olduğuna inandığınız bir düşüncenizi bizlere empoze ediyorsunuz. Sonuçta herkes birbiriyle kıyaslama yapıyor :). Sizde dahil :). Burada ki amaç, bu süreci yaşayanların mümkün olduğunca motivasyonu yüksek zaman geçirmesini sağlamak. tabiiki negatifte olabilir ama sizin ki fake + zamansız

Kızlar listemizde altın madalyalar artıyor maşallah
Hadi kızlar gayret topiği patlatacağız inşallah bu ay hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…