2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar ben dün gece Dayanması imkansız kasık ağrısı ile uyandım acillik oldum 😞 hemen kan idrar tahlil bakıldı aşırı derece istifra halsizlik oldu bulantı ve parol serumu taktılar .idrar yolu enfeksiyonu olmuş
Tek kullanımlık bi ilaç verdi . Doktoruma danıştım kullanabilirsin dedi inşallah gece kullanacam .Monural ilacın adı
BayA korktuk Rabbim herkese sağlık sıhhat versin inşallah 🤲🏼❤️

İşte ikisi tutarsa nasıl yaparım riskli sağlıklı bir vücuda sahip miyim gibi gibi ama 2 düşük yaptım biri tutmazsa biri tutar belki diyorum yaş 32
Ben kendimi anlatayim..4 kez transfer oldum. Ilki kimyasal. Teki tuttu
ikincide 1 tane . Tek kese tek bebek..(kaybettim)
Ucuncusunde 2 kese 2 bebek . 1 inin kalbi durdu..digerini de onunla birlikte kaybettim
dorduncusu su an 8.gunum.testim pozitif.
Insallah tek gebeliktir. 2 den ben de korkuyorum.
Ama tek koydursaydim.belki bu kadar yuksek oranda tutma olmayacakti.hep hamile kalabildim cunku..sonu kotu olsa da .
ilk gebeligin olacak ise 2 bence bakilabilir.

Selam kızlar benimde bugün 8. gün hiç test yapmadım ama bugün ilaç yazdırmaya hastaneye gittim kan verdim sonuç bekliyorum

Kocaman bir maşallah🧿arkadaşım
Sayılarımız günden güne artsın inşallah💚💃☺️
Çok sevindim hem senin için hem de bize umut olduğun için
Sağlıkla ilerlesin kuzum🧿💚☺️👏

Maşallah canım sağlıkla artsın inşallah 🥰🧿

ya ne güzel umarım benimde pozitif olur

Maşallah maşallah sağlıkla artsın inşallah😍

Masallah 💜🫶 saglikla gormeyi nasip etsin Allahim 🥰
Hepinize tşk ettim dualrım sizlerle

Kızlar selam bende çift embriyo transferinde çok aklım karışık fikir verebilir misiniz ?
Ben 36 yaşındayım dondurulmuş 3 embriyom var. Dün doktor ve eşim çift olsun diye konuştu ama ben tek istiyorum . Doktor bu senin yasal hakkın yaşın 36 biri tutunmazsa biri tutunur finalde olabilecelk en olumsuz şey ikiz annesi olman oda senaryodaki olumsuz ama normal hayatta olumsuz olmayan şey dedi
Belki sanada bi fikir verir

Ben kendimi anlatayim..4 kez transfer oldum. Ilki kimyasal. Teki tuttu
ikincide 1 tane . Tek kese tek bebek..(kaybettim)
Ucuncusunde 2 kese 2 bebek . 1 inin kalbi durdu..digerini de onunla birlikte kaybettim
dorduncusu su an 8.gunum.testim pozitif.
Insallah tek gebeliktir. 2 den ben de korkuyorum.
Ama tek koydursaydim.belki bu kadar yuksek oranda tutma olmayacakti.hep hamile kalabildim cunku..sonu kotu olsa da .
ilk gebeligin olacak ise 2 bence bakilabilir.
çok zor zamanlar geçirmişsin. Çok geçmiş olsun :KK43:

Kızlar ilk test sonucum çoktı sonuç: 160
İlk trasfer 5 şubat 5.gün çift embriyo:anneadayı::anneadayı::emir_bebek:
Canım benim çok sevındım benimle aynı gün transfer günün değer müthiş ama onemlı olan iki günnsonra 2 katı gibi olması onu takip et Bnde bu gece kan verıcem 11 de sonucu paylasıcam inş sizinle

çok zor zamanlar geçirmişsin. Çok geçmiş olsun :KK43:
Evet canim. Ilk uc tedavimde senin yasindaydim yaklasik. Sonra dogal yolla hamile kaldim 1 kizim var 5 yasinda...
Nasip olursa kardesi olacak. Idrar testim pozitif ama kanda henuz gormedim..
Bir yandan seviniyorum bir yandan kizima ihanet gibi geliyor cok degisik.duygular icersindeyim. Boyle dusundugum icin haksizlik yaptigimi dusunup kendime kiziyorum..istemesem bu yollara dusmezdim diyorum.. valla cok tuhafim 🥹

Arkadaşlar ben dün gece Dayanması imkansız kasık ağrısı ile uyandım acillik oldum 😞 hemen kan idrar tahlil bakıldı aşırı derece istifra halsizlik oldu bulantı ve parol serumu taktılar .idrar yolu enfeksiyonu olmuş
Tek kullanımlık bi ilaç verdi . Doktoruma danıştım kullanabilirsin dedi inşallah gece kullanacam .Monural ilacın adı
BayA korktuk Rabbim herkese sağlık sıhhat versin inşallah 🤲🏼❤️
Yaa çık geçmiş olsunnn, şimdi nasıl oldunuz, salgın varmış çok fazla

X