🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

maşallah canım pik olmuş yumuş demekki 25 mmlik mutlaka degerlendir bugun yarına çatlar 25 olan imagination forever kuşum bak senin yumuşta 25 mm oldu bence aynı testi kullanmışsınız
Benımkı oldu ama malesef sorumsuz bır koca kurbanı oldu yumosum belkı bır yıldır ılk kez boylesıne guzel buyumustu

Yaa bebeğim ne oldu kuzum

Bebeğim catladiktan sonra 24 saati var diye biliyorum hem sperm 72 saate kadar yaşayabiliyor karartmayalım enseyi hemen belli mi olur belki sürpriz yapar bebiş

Mervenur277 ben neden yokum bir kaç defa yazdım ama hala yokum listede
Merhaba Nurten hanım öncelikle iyi akşamlar diliyorum ben çok aktif olamadigim için not edip sonradan listeye toplu ekliyorum. Sizin mesajınızı fark ettim kaydedilenlerden baktığım kadariyla sanırım 19 Aralık sat 9 Şubat bat demişsiniz yanlış yazmış olacağınızı düşünüp grupta bunu sormuş olmalıyım sormamis isem aklımdan çıkmış olmalı. Bu arada diğer arkadaşlara katıldığım bir konu var bir kaç mesajınıza şahit oldum sert bir üsluba ve anlayışsız bir tavrınız olduğunu görüyorum. Sizi yargilamiyorum ama benim topigim olduğundan biraz daha kibar olmaya özen göstermenizi rica edeceğim :)

Canlar merhaba ya siz iyiki ne kadar güzel bir araya gelmişiz. On yıl önce bir kitapta okumuştum. Hayatımın odak noktası yaptım bu cümleyi. ortak noktalar insanları bir araya getirir farklılıklar a odaklanıp neden yalnizlasir insanlar. Şimdi hepimizin ortak noktası sağlıklı Salih evlatlar Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip etsin. Öncelikle beyons sen bacım belki bir yıldır topiklerdesin ara ara girer bakarım sana yazar hallesir mutlu olurum. İlk günden beri içimde senle başka bir ortak noktamiz olduğu hissini hissettim. İnşallah o his bu ay beraber güzel haberler almamız. Hepinize soru?
Ayın 17 si çatlatma iğnesi oldum. Ayın 19 u aşılama oldum. Bugün yedinci günüm evde dört adet test var dayanamiyooooommm. Dayanamiyooomm test yapmak istiyorum bana en erken ne zaman yapmam gerekiyor söyleyin bacılar. Üst üste dört gün yapayım silik çıkma veya koyulaşma takibi yapayım. Ptesi günü mantıklı geliyor bana zira Perşembe günü test günüm. Siz ne dersiniz?
Kusura bakmayın uzun olduu.

Benımkı oldu ama malesef sorumsuz bır koca kurbanı oldu yumosum belkı bır yıldır ılk kez boylesıne guzel buyumustu
O bebiş olmuştur inşallah tatlım ah bu kocalar zaten onlar bizim gibi düşünemezler ki benimki de böyle sanki farklı mi hepsi aynı işte bu akşamda bizde misafir var di bizimki de boş boş konuştu onların yanında beni deli etti tabi onlar gidince yedi azarini oturdu hiç sucunuda kabul etmez ne dedimki ne varki of of

Canim benim ya guzel dusuncelerin icin cok tşk ederim ben burda kimle sohbet etsem hepsiyle bag kurdum dediğin gibi hepimizin ortak noktası ve yine birbirimizi an iyi biz anlarız kendim için ne istiyorsam burdaki arkadaşlarım içinde aynısını hep diliyorum özelliklede benim gibi ne zaman dir bir umut bekleyenler için sende dahilsin canım madem dayanamıyorsun bencede yap gitsin boşver inş koyulaşma olur bizde takipte kalırız bugün 7 işe pazar günü basla canım 10.Gün bence idealdir 14 kadar yaparsın

Tamam canım ptesi sabah yapayım diyorum. Çatlatma iğnesi nin 13. Günü olur. Aşılama nin da 11. Günü olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…