🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Cok ağladimmm haayır 18 aydır evliyiz bn dedi inter doktoru değilim dedi bu kdr zamandir olmadiysa dedi tüp bebeğe gidin dedi değerin 11 dedi şok oldmm direk zaman kaybetmeyin dedi ağladimm ağladimm durdum
Diğer tedaviler catlatma aşılama vs denedinizmi bilmiyorum ama hemen tüp bebek biraz saçma olmuş bask bir sorun yoksa tabi

Cok ağladimmm haayır 18 aydır evliyiz bn dedi inter doktoru değilim dedi bu kdr zamandir olmadiysa dedi tüp bebeğe gidin dedi değerin 11 dedi şok oldmm direk zaman kaybetmeyin dedi ağladimm ağladimm durdum
Bazı doktorlar gerçekten acımasız insan çıkınca ağlamaktan bi hal oluyor ama ağlamak stres yapmak da bizim için daha zararlı hormonlar iyice alt üst oluyor, sen sakin ol canım başka doktora görün bi yolu vardır çok çok yüksek bi değer değil

Canım bence doktora görünmelisin hiç normal değil her ilişkide kanama olması

İyi akşamlar hanimlar 12 ocakta catlatma ignesi oldum ama bu sefer klomen kullanmadim hayir suyu içtim 2 yumurta vardi. Benimle aynı tarihler de iğne olan var mı ya da ben sabah test yapsam artık sonuç belli olur mu ? Önceki ay klomen ve ovitrelle ile kimyasal oldu. Temmuz da yine klomen ve iğne ile hamile kaldım ama kalp atisi olmadi kurtaj oldum. Allahim insallah bu sefer yüzümüzü güldürür

Canım bence doktora görünmelisin hiç normal değil her ilişkide kanama olması
Canım bilmiyorum ya , spirali çıkarttığımız için mi oldu acaba, zedelenme mi oldu çıkartırken,yada normal mi bilmiyorum? Çok aşırı değil kanamam ama var yani bilmiyorum. Bir kaç gün bekliycem olmadı doktora giderim bakalım

Kizlar bugunde koyu cikti ben napcam esim bikti artik yarinda misafir var nasil olacak bilmiyorum ya ha bugun pik ha yarin pik kacirmayalim diye resmen ust uste 5 gun degerlendirdik bugunde gercek pik
Canım bugün es geç sperm güçlensin biraz, testin solar solmaz yapın üst üste iki kere bi de şu pozisyonu deneyin hamile kalmak için çok etkili diyolar.

Eklentiler

• IMG_9852.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 50
Ya şok oldm innan beklemediğm bi şekilde başka bi sorun yok eşimin değerleri dişinda onu sormadi bile hadi yani sadce direk fsh a bakarak bnu dile getirdi

Diğer tedaviler catlatma aşılama vs denedinizmi bilmiyorum ama hemen tüp bebek biraz saçma olmuş bask bir sorun yoksa tabi
Aşilma değil ama femaea çatlatma iğnesi denedik olmadi üç kez bnu sölemedm tabi başka bi soeun yok fsha bakarak bnu söylemeleri gerçekren üzdü

Bence normal değil benim eltim çıkarttığı ay hamile kaldı o hiç böyle bir şeyden bahsetmed. Dediğin gibi çıkartırken zdelenme de olmuş olabilir bence doktora görün canım

Canım aglama tabıkıde.baska dr a gıdersın.bosuna uzme kendını.amh testıne bı baktır ama bırde ıyı bır dr bul kendıne ona gorun o senı rahatlatır.bıraz destekle hamıle kalırsın Allahın ıznıyle merak etme aglama lütfen

beyons bebegım az önce resmen su gıbı bı akıntı geldı baya bı.yaptım ovu testı sılıklesmıs ama sabahkı kadar ıdrarım koyu degıldı,hatta cok acık renktı o yuzden cok saglıklı olmadı.bugunu de degerlendırcez esımle anlastıkhahah

Evet öyle yapacağim canım çok teşekkür ederim canım

Merhaba bizde benzer tarihlerdeyiz. 18 ocakta 19 mm yumurta vardı akşam 10 da iğne oldum. Birşeyler hissediyor musunuz. Herkesin ağrısı olmuş, uykusu olmuş, midesi bulanmış. Bende hiç birşey yok
Benimde yumurtam 20 cmdi hic bir yan etkisi olmadi bende insallah hayirli haberler aliriz

Benide ekler misiniz? 10 ocak sat 4 subat bat klomen ve ovitrelle kullandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…