🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Tamam bebegım aksam bıdaha yapayım.son bı su ıcıyımde 3 saat su ıcmeyım barı😊ve evet o gece uyuyamayız ben ates olctugum ıcın bıle sabahın 5 ınde uyanıyorum kafam onda olunca uykum bolunuyor😂testı 5 te yaparım artık😂
ateş için 5 cok erken canım 6 ve 8 arası ölçmek daha iyi diyorlar o saatte ateş normalden hep düşük cıkar desene ilk test senden gelecek😍

ay o normalde cok gec cvp veriyo sana hemen cvp vermiş bugünü degerlendir ama çatlama öncesi çok önemli ben hamile kaldıgım ay pik ve önce günü degerlendirmiştim sadece
Bebegım kadın ıkı aydır yumurtlamam olmayınca üzüldü galıba halıme😂gecen aylarda banada 4 gun sonra donuyordu.bu kez ılgılenıyor sagolsun🥰🥰🥰 benımkıde oyle olcak zaten bı catlasın ara vercem bebegım.yoruldum valla ya bı yandan iş bı yandan bu işler sen benı ıyı anlarsın sende calıstıgın ıcın.eve 7 de gıdıyoruz aksam.

Bebegım kadın ıkı aydır yumurtlamam olmayınca üzüldü galıba halıme😂gecen aylarda banada 4 gun sonra donuyordu.bu kez ılgılenıyor sagolsun🥰🥰🥰 benımkıde oyle olcak zaten bı catlasın ara vercem bebegım.yoruldum valla ya bı yandan iş bı yandan bu işler sen benı ıyı anlarsın sende calıstıgın ıcın.eve 7 de gıdıyoruz aksam.
benim bu defa hafta sonuna geldi rahattım 😍 pazar günü catladı degerlendirip biraktım çok şükür hafta içi zor canım zaten iş yoruyor eve gidincede yemek yap kur kaldır evi topla hiç halim kalmıyo bi doğsa şu veletler kurtulsak 😁😁

Kizlar bugunde koyu cikti ben napcam 😁 esim bikti artik yarinda misafir var nasil olacak bilmiyorum ya ha bugun pik ha yarin pik kacirmayalim diye resmen ust uste 5 gun degerlendirdik bugunde gercek pik 🙈

Eklentiler

• IMG_20240124_143054.jpg
    IMG_20240124_143054.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar yumurtlama akıntısı gördüğümüz gün mu ilişki olmalı catladigini nasıl anlarız döngünün 15.gunundeyim 😇

Tamam bebegım aksam bıdaha yapayım.son bı su ıcıyımde 3 saat su ıcmeyım barı😊ve evet o gece uyuyamayız ben ates olctugum ıcın bıle sabahın 5 ınde uyanıyorum kafam onda olunca uykum bolunuyor😂testı 5 te yaparım artık😂
Allah hepinizi, hepimizi sevindirsin inşallah o gün 🤲🏻

Kızlar selam regl ağrısı çekiyorum regl oldum sandım gelen giden yok böyle birşey yaşayan var mı acabaa ayaklarımı ısıtamıyorum bi de biraz halsizim 😳

Neden canım baska sebep vardır mutlaka?daha once hamıle kalmısmıyfçdın?ne kadar zamandır denıyorsun?yumurta rezervın nasıl.eger baska bır sorun olmadıysa bence sacmalamıs.kafanı takma hıc
Cok ağladimmm haayır 18 aydır evliyiz bn dedi inter doktoru değilim dedi bu kdr zamandir olmadiysa dedi tüp bebeğe gidin dedi değerin 11 dedi şok oldmm direk zaman kaybetmeyin dedi ağladimm ağladimm durdum

Kızlar bu ay benim zor görünüyor 😢 . Daha önce de yazmıştım spiral vardı onu geçen hafta çıkarttırdım pazar günü reglim bitti ve her ilişkide kanamam oldu, bugün de kendi kendine oldu biraz zor görünüyor 😢 bilmiyorum

X