🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bence normal değil benim eltim çıkarttığı ay hamile kaldı o hiç böyle bir şeyden bahsetmed. Dediğin gibi çıkartırken zdelenme de olmuş olabilir bence doktora görün canım
Canım bir iki gün bekliycem eğer geçmezse mutlaka giderim. Çok yoğun olmadığı için bir kaç gün bekliycem lekelenme tarzı fazla değildi, ilişki sırasında da öyle yoğun şekilde değildi, çok açık bir renkteydi ve azdı bayağı, o yüzden bir kaç gün bekliycem

Tamam kuzum sen nasıl istersen öyle

Kızlar test böyle yarinmi silikleşecek acaba

Eklentiler

• 20240124_210146.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 28
Ayy kuzumm senle ben bı catlatamadık yumoslarıyarına sılınsınler artık bır zahmetyaa ben bugun degerlendıremıcrm galıba ınanamıcaksınız ama mısafır geldı ansızın.ve gece anca gıderler sonrada artık yapacak enerjı olmaz.ne dıyım vardır bundada bı hayır.yarın aksam degerlendırebılırız ancak.ama oncesınde 3 gun degerlendırmıstım onlar ıdare eder umarım.

Sen kacırma barı bugunu bebısmbıde kavga cıktı evde tabıkı alkol ıcecekmıs beyler bende patladım yardırdım whatsaptan ben burda yumurtam kalıtelı olsun dıye bırsuru fedakarlık yapıyorum senın yaptıgına bak bıde cok cocuk ıstıyorum dıye surat sallayıp gezıyosun bla bla bla aah erkekleer

Yaa çok tatlısın o işler hiç belli olmaz canm bir bakarsın tutmuş

Kızlar bir şey soracağım size, pik gördüğüm günün üzerinden 4 gün geçti. Pikten bir gün önce, pik gününü ve sonraki günü değerlendirdik. Şu iki gündür rahmimde ara ara çekilme, batma tarzı değişik bir şey hissediyorum. Yerleşmeyle alakalı bir şey olabilir mi yoksa enfeksiyon filan mı geçiriyorum? Ama akıntım, ateşim vs. filan yok. Acaba neden olabilir, daha önce böyle bi şey yaşayan var mı?

Kızlar selam regl ağrısı çekiyorum regl oldum sandım gelen giden yok böyle birşey yaşayan var mı acabaa ayaklarımı ısıtamıyorum bi de biraz halsizim
Dünde ben öyleydim akşamüstü bi ağrı gece saat 3te ağrıyodu daha 6 gün var adete. Ama ben bu ay incir havuc kürü yapıyorum ondan olabilir benimki de senin kaç günün var bata

Mervenur277
sat 13 Ocak
bat 10 Şubat

Kızlar demin baya koyu ve yoğun akıntım geldi dünü değerlendirmiştim doktor bi kaç güne çatlar dediği için havuç yiyip yarını da değerlendirsem acaba oluşan kist çatlamayı engeller mi ovülasyon testi mi yapsam çatladığından emin olmak İçin napsamm bi türlü karar veremiyorum

Dünde ben öyleydim akşamüstü bi ağrı gece saat 3te ağrıyodu daha 6 gün var adete. Ama ben bu ay incir havuc kürü yapıyorum ondan olabilir benimki de senin kaç günün var bata
Kuzum benim düzen değişti ya da 2. Yumurtladım anlayamadım.. eski zamanlamaya göre bugün regl..yeniye göre 4 şubat 19nda doktora gittim ben yumurtluyorsun dedi ondan yumurtlama girişi yaptım attı regl 4üne. Normalde 1 ocakta regl olmuştum 28-29 günde oluyorum. Ama benimde gece öyle bi batmam oldu uyandım uykumdan. Dün akşamda regl olmuşum gibi ağrılarım oldu hatta bekledim gelmedi..bu hafta salı günü yaptım negatifti test. Biraz öncede opak akıntım olmuş hiçbirşey anlamadım ben bu aydan zaten pozitif olursa sürpriz olacak bilinçli yapmadık dış gebelik geçirdim ben son korunma ayımdı

al işte benim kocamdan bir tane daha ben kendime bebek gibi bakayım beyefendi her gece cips kola çikolata ama görseniz paket paket bir değil iki değil üçer üçer neymiş oyun oynarken zevk alıyormuş hey allahım yaa bununla işimiz iş

Gidicem canım evet şubatta inşallah gidicem gerçekten cok acimasızlae
Canım üzülme iyice araştır doktorunu hastaneyi vs bazı doktorlar işi ticarete döküyor iyice benim bi arkadaşımın başına geldi doktor tüp bebek uzmanı arkadaşıma çocuk olmasın diye farklı ilaçlar vermiş tedavi adı altında sonradan fark ettiler sen başka doktora git mutlaka hangi ildesin bu arada

günaydın canım umarım dünü degerlendirmişsindir silikleştiyse gece catlamıştır bu ay senden cok umutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…