🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Gerçekten mi evet hafif eğilim var ama 30 yasındayim yani normal değil mi
canım sen boşver o doktoru başka bi doktora daha görün ayrıca daha yaşın genç bi kac yıl bi dene olmazsa zaten tüp bebekte yaparsın daha zamanın cok saraçoğlunun videoları var fsh indirmek için nar suyu için diyor sen bi bu nar suyunu iç bi ay bakalım degerin düşermi ayrıca senden önce eşinin sıkıntısı var ona çakşır kökü suyu içir keciboynuzu özü içir bi degerleri düzesin bence eşinin degerleri düzelince hamile kalırsın senin degerlerde sorun yok benim fsh 9 du hamile kaldım arada 1 derece var 1 derece ile hamile kalınmaz denemez banada doktor tüp dedi ben bi daha doktora gitmedim zaten tüp düşünsem direk tüp araştırırım giderim senin yaşın genc her türlü olur hiç üzülme ben 37 oluyorum bu kadar takmıyorum

Ben niye listede yokum kaç defa yazdım
Öncelikle günaydın güzel ve stressiz bir gün geçirirsin inşallah
Birkaç mesajına denk geldim ve sürekli ters bir üslupla yazıyorsun. Diğer topiktede sanırım aynı muhabbet olmuştu. Belki konu sahibi Mervenur277 yoğundur belki giremiyordur. Belki gözünden kaçmıştır.
Biraz daha anlayışlı bir üsluplada yazmak mümkün gibi.
Niyetim asla eleştirmek asla yargılamak değil sadece düşüncelerimi yazmak istedim.

süpriz misafir hiç sevmem ama öncesi degerlendirmişsin sıkıntı olmaz bence

o misafirler gidince bi oklavayla vur kafasına bi kendine gelsin

Günaydın, ters değil ama diğer topikte de bir kaç defa yazdıgim halde listeye ismim yazılmadı sonra yazdılar en son kendi kendilerine sildiler. Burdada aynı bir kaç defa yazdım ve hala liste de ismim yok bilmiyorum belki sert yazmış olabilirim ama niye ismim yazılmadığıni anlayamıyorum

Anladığım kadarıyla konu sahibi pek aktif olamıyor. Mutlaka ki gözden kaçmış olmalı diye düşünüyorum. Eminim hepimiz burda senin yazdıklarını okuyor ve cevaplıyor. Listede yoksun belki ama burdaki yardımsever güzel insanlarla diyalog halindesin. Bence bu gayet güzel

Günaydın arkadaşım Naçizane fikrimi belirtmek isterim üslubun bence de yanlış listede adının olup olmaması budaya yazman yada cevap almanı engelleyen vs bi durum değil benim de adım yazmıyor sorun değil ki bunu niye yazmıyor diye sorgulama hakkına da sahip değilim topik sahibi bunu görev olarak yapmıyor yani şöyle biz ona maaş vs vermiyoruz burda takip edemeyebilir görmeye bilir vs vs zorunlu da değil daha yumuşak bir şekil de tekrar hatırlatabilirsin eğer listede mutlaka adın olsun istersen yargılama yada tepki olarak değerlendirme yazdıklarımı lütfen sadece eleştiri

Listede adı gecmeyenler arkadaşlar mervenur arkadaşımızın bu ara yoğunluğu var cok aktif olamıyor yada girdiğinde yazışma cok olunca gözden kacabiliyor o yüzden ismini yazdırmak isteyenler mervenura özel msj atın girdiğinde ekleyecektir ayrıca listede isim olup olmaması cokta önemli degil burası acık alan herkes istediği gibi yazışma yapabilir çok takılmayalım lütfen umarım bu ay güzel sonuclar alırız

katılıyorum, önemli olan isim yazılıp yazılmaması değil tecrübelerimizi, yaşadıklarımızı paylaşmak bilgi alışverişinde bulunup, birbirimize destek olmak daha önemli..

Ben bayburt ilindeyim iş gereği burdayız ama

Ben şahidim canım kasıtlı yazmama olmaz tabiki ama senin şansına hep öyle denk geldi diğer topikte de hatırlarsan ben hatta yazdığına topic sahibini etiketlemiştim görmemiştir diye ,yine de görmemişti tam da yoğun anlarına denk geliyor demekki şans eseri gördüğünde yazar Mervenur277 merak etme

ne güzel morel verdiniz sabah sabah ya aşiri motive oldum ben cok takiyorum ama hiç gebelik geçirmedm kimyasalim bile yok düşün

ne güzel morel verdiniz sabah sabah ya aşiri motive oldum ben cok takiyorum ama hiç gebelik geçirmedm kimyasalim bile yok düşün
olsun canım öyle düşünme sayısız kimyasal düşük gecirenlerde de hamilelik oluşmayabiliyor herşey nasip sen cok streste yapıyorsun belliki istersen bi kac ay eşine odaklan onun degerlerini düzeltin biraz kafan boşalsın oluruna bırakınca bakarsın oluvermiş

tatlım sen neler yapıyorsun bittimi reglin

Ayyy ayyy allah kalbine göre versin inşallah ❤ benimde bata bir hafta var sat 4 ocaktı bat 1 şubat ama erken yumurtladım iki gün. Batı da geriye çeker diye düşünüyorum 30 u gibi. Bugun test yaptım da negatifi gördük yine incir havuc kürü yaptım bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…