🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

gecmiş olsun canım umarım bu ay ikimizde güzel haberi alırız

26 gunde oluyorm dongumun 12 gunundeyim sanrim adet biteli 6 gun oldu 5 gunu degerlndirdik cok yorucu oldu bazen sabah aksam yaptim test koyulastigi icin ama dedginiz gbi gunde tek test daha mantikli boyle cok stres oldm
tatlım bende 26 27 günde bir oluyorum bende yumurtlamayı 12 ve 13 gün gördüm öncesi zaten hep silikti

aslm canım uzun süredir görünmüyordun bende bi süre girmedim şimdi yeniden başladık hayırlısı olsun canım umarım bu ay pozitifi görürsün

Selam kızlar, daha önce de bu konuya mesaj yazmıştım. Stres yapmamaya çalışıyorum ama BAT a kalan günler azaldıkça aynı stres anksiyete geri geliyor sanki.Yaş 30, FSH:10.19 - LH:7.20 - E2:65,59 - PROLAKTİN:6,37 adetin 2. günü yapılan tahlilde çıkan değerler. FSH'ı çok kafaya takıyorum bu ay soğan suyu içtim ama faydası olmuş mudur bilmiyorum.AMH da yaptırmadım korktum. FSH'ı benim gibi olup doktorundan doğru bilgi ya da yorum alabilen var mı?
Bir de bana ultrasonda PCO görüntüsü var demişti ama değerleri görünce PCO değil zaten belirtilerin de yok dedi. Kafam allak bullak. Benim durumum tam olarak ne oluyor?

Hayırlı sabahlar hanımlar grupta değilim ama size sormak istedim dün dr randevum vardı yumurtalar büyümüş ama kist oluşmuş bi kaç güne çatlar ve onunla kaybolular dedi . Akıntıdan ve kandaki enfeksiyondan kaynaklı da fitil vereceğim dedi değerlendir de dedi eğer gebelik oluşursa fitil zarar verirmi bebeğe acaba çünkü antibiyotik sonuçta … çok kafam karıştı

Bebısm ta taa taa taaaaaam
Yaa asıl pık bugun oldu bız pazar pazartesı salı degerlendırdık ya bugundemı degerlendırecezçeşme kurudubır gun mola verıp persembe degerlendırrız dıyordum ama sanırım bugunde degerlendırmek gereklı demı mınnosum beyons

Bu ay yumurtam büyümedi geçen hafta doktora gittiğimde iki tane büyümekte olan yumurta da dün gittiğimde sönmüştü. Adete çok kalmadı duphaston kullanıyorum gecikmeden gelir diye düşünüyorum. Şimdi sorum yumurta büyütmek için hangi kürü önerirsiniz kızlar Mervenur277 imagination forever sevayd beyons O _okyanus

bazen şeffaf bazen sarı gibi degişiyor ama bu bende hep vardı o yüzden hamileliğe yormuyorum bide daha çatlama üzerinden 3 gün gecti hemen bi belirti olur mu bilemedim
Benimde öyle kuzum normal şeffaftı dün bir ağrım oldu regl gibi dedim geliyor yok yine normal akıntım var anlamadım bende hiç testte yapmadım

Canım bız bal corektotu tarcın kürü yedık.bıde ben sabahları ıncır yedım bıtane ac karnına.balık yagı. D vıtamını ve folık asıt kullandm bu ay yunurtlamayı gordum cok sukursende dene olmazsa dr kar kendılerı buyutuyor yumurtayı ve catlatıyor onu denersın

Canım bu ay klomen kullanmama rağmen olmadı galiba bünyem klomene alıştı tepki vermiyor eskiden klomenle en az üç tane yumurta olurdu ilk gebeliğimde klomenle oldu ama şimdi etki etmedi. Bende doğaldan gitmek istedim bal tarçın çörek otunu deniycem inşallah onun dışında folık asit coraspirin bir de multivitamin kullanıyorum. Adetle birliktemi başlanıyordu

Ben adetın 3. Gunu yemeye basladım kuzum.bu ayda boyle bır dene klomen etkısı devam eder zaten.olmazsa ıgneyle bıle buyutuyorlar.ama ınsallah gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…