🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bende iyiyim çok şükür. Doğuma yakın gebelik kaybı yaşamıştım hatırlarsan onunla alakalı testler yaptırdım bu süreçte. Kan pıhtılaşması ile ilgili bazı doktorlar hiçbir şeyin yok diyo bazı doktorlar gebelikte iğne kullanacaksın diyo. Tekrar gebelik oluşursa diye önlem almak amaçlı ne testler yaptırdım. Zor bir süreçti ama çok şükür her şey yolunda şu anda.

Tüp bebek konusunda her yönden araştırıp karar vermek önemli. İnşAllah gerek kalmadan sürpriz yapar sizin bebiş☺️
hatırlıyorum canım testleri yaptrman iyi olmuş gebelik oluştuğunda değerlendirirsinz bu durumu hakkımızda hayırlısı canım en güzel şekilde kolaylıkla bizlere bir süpriz yapar bebişlerimiz :))

Bitmiyor lanetlendim resmen😂😂 sürekli başka biri problem çıkarıyor antibiyotik içip kurtaralım dişi diyor doktor ve eninde sonunda çekiliyor ben zaman ve diş kaybettiğimle bol antibiyotik içtiğimle kalıyorum.bu döngüyü kıramadık hala sağ tarafımda diş kalmadı artık . Geçen ay yine 2 kutu antibiyotikle geçmeyen dişi çekti ve stüne bir kutu antibiyotik daha içtim. Şümdilik çekilen dokunun iyileşmesini bekliyorum inşallah önğmüzdeki ay tamamen bitçek 😬
Yaa gerçekten zor zamanlar geçirmişin İnşAllah son olur bu ay tedavi sürecin🤲🏻 Bende diş teli kullandım iki sene git gel git gel cidden yorucu oluyor. Hadi inşAllah tedavin bittiği gibi gebelik haberini alırsın 🤲🏻🥰

Neler kullandın canm ovu testi kullaniyormusn
En son geçen sene bu zamanlar ovu testi kullanmıştım
Bu ay da kullanayım dedim ve hiç pik göremedim :KK43: ya yumurtlamadım ya da fsh lh ım yüksek e2 düşük çıkmıştı son tahlillerimde bunlar yüzünden pik göremedim mi ya da hep böylemiydi bilmiyorum canım . Hayıt aslan pençesi arı sütü polen propolis karışımı keçiboynuzunu özü inositol içeren multivitamin gün aşırı folik asit kalsiyum magnezyum kansızlığım için demir kabak çekirdeği falan 😂çook düzenli değil ama bunları kullanıyorum canım .iki ay önce çok kötü çıktı hormonlarım bide ben o değerlerle aşılama yaptırmışım :KK43:(

Bu ay da kullanayım dedim ve hiç pik göremedim :KK43: ya yumurtlamadım ya da fsh lh ım yüksek e2 düşük çıkmıştı son tahlillerimde bunlar yüzünden pik göremedim mi ya da hep böylemiydi bilmiyorum canım . Hayıt aslan pençesi arı sütü polen propolis karışımı keçiboynuzunu özü inositol içeren multivitamin gün aşırı folik asit kalsiyum magnezyum kansızlığım için demir kabak çekirdeği falan 😂çook düzenli değil ama bunları kullanıyorum canım .iki ay önce çok kötü çıktı hormonlarım bide ben o değerlerle aşılama yaptırmışım :KK43:(
Bende 5 aydir tam bir pik göremiyorum 😔 koyulasiyor ama pik olmuyor malesef

Bende bayağıdır ovu kullanmıyorum. İki ay hayit macunu kullandım bende çok ağrı yaptı aldığım yer temizliyordur dedi 😒 nisanda en son baktirmistim değerlere şimdi nasıllar hiç bilmiyorm

Bende 5 aydir tam bir pik göremiyorum 😔 koyulasiyor ama pik olmuyor malesef
Benimki iki gün silik göründü diğer günler silik bile değil gebelik testleri gibi akça pakça bildiğin😂 laboquick aldım bide hatalı falan değildir bence. Hormonlarımda sıkıntı devam ediyor ve etkiliyor demekki testleri de benim anladığım

Bende bayağıdır ovu kullanmıyorum. İki ay hayit macunu kullandım bende çok ağrı yaptı aldığım yer temizliyordur dedi 😒 nisanda en son baktirmistim değerlere şimdi nasıllar hiç bilmiyorm
Hayıt tohum olarak olarak aldım brn biray kaşığı demleyerek içtim hep ama çok düzenli değil tabi hormonları dengeliyormuş diye

Neler kullandın canm ovu testi kullaniyormusn
Kullan kullan keşke ben daha önce kullansaymışımda daha erken farketseydim hormonlarımı zaten mükemmel olmadığını biliyordum ama o kadar yükseldiğini bilmiyordum bir sene içinde boşuna zaman kaybettim yine
Kızlar ovu testi mutlaka kullanın bende bazı aylar pik göremedim hatta hamile kaldigim ay pik değildi testim pike yakındı ama boş gebelik oldu o yüzden ben demekki yumurta kaliteli değildi kanısına vardım iki aydır omega3 kullanıyorum tam pik oluyor tabi yine tutmadı ama doktorlar hep diyor takviyeler 3 aya etkisini gösteriyor takip etmek iyi oluyor

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
beyons beyons 9 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
Imeraferaa Imeraferaa 12 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@rabianizzz12 Ocak10 Şubat
Y Yaseminnn35 13 Ocak 10 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@kirmizi puantiye
Merhabalar yeni topik hayırlı uğurlu olsun herkese hepimize bol şans getirsin inşallah 🙏🧿 beni de tabloya ekler misiniz acaba
Sat 04.01 bat 01.02

Kızlar ovu testi mutlaka kullanın bende bazı aylar pik göremedim hatta hamile kaldigim ay pik değildi testim pike yakındı ama boş gebelik oldu o yüzden ben demekki yumurta kaliteli değildi kanısına vardım iki aydır omega3 kullanıyorum tam pik oluyor tabi yine tutmadı ama doktorlar hep diyor takviyeler 3 aya etkisini gösteriyor takip etmek iyi oluyor
Aynen canım en az 3 ay kullanın deniliyor Omega3 ne kullanıyorsun? bende bayağıdır kullanmiyorum test. bu ay kullanayım diyorm

X