🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bal tarçın çörekotu ölçüleri nasıl malzemelerin ve günde 1 mi yediniz

Canım kızlar olmazsa moralimizi bozmuycaz bak tamam mı en fazla herkesin 2 gün depresyon hakkı olsun

sonra yolumuza takviyelerimize devam eninde sonunda olacak
ilk 3 gün kesin girerizde sonra yıne cıkarız alıştık nede olsa ama elbet bir gün bebişlerimize kavuşacaz ama öyle ama böyle

ilk 3 gün kesin girerizde sonra yıne cıkarız alıştık nede olsa ama elbet bir gün bebişlerimize kavuşacaz ama öyle ama böyle
Aynen öyle adetin ilk 2 3 günü oluyor elde değil ama Allah büyük bizim de olacak inşallah en kısa zamanda birlikte yaşarız inşallah sevinçlerimizi

aslında ne batma ne ağrı
sanki içeriden bişey şişmişte ben buradayım diyor gibi bir his
doygunluk hissi gibi bişey
bugün hiç yok mesela
acaba yumurtam mı dün çatladı pek anlamam ama
canım seni annelerden hatırlıyorum yanlışmı hatırladım bilemedim ben mayıs taydım ekimde kürtaj oldum boş gebelikten seni hamile hatırlıyorum düşükmü yaptın

Aynen öyle adetin ilk 2 3 günü oluyor elde değil ama Allah büyük bizim de olacak inşallah en kısa zamanda birlikte yaşarız inşallah sevinçlerimizi
insanın elinde deilki bende ilk 3 gün çok kötüyüm çok şükür geciyor bu ay ne yapsam moduna giriyorum tekrar ay dengesiz olup cıktım

Yaşasıın o zamaaantamam degerlendireceğim bebegm ınsallah boyle gunlerde kocaların lıbıdoları yerlerde oluyo genelde ama umarım oyle bısey olmazhahah.
Gerçekten öyle yaa canım iş sanki akışta gibi davran yumurta var mecburuz kafasında olunca hiç bir şey olmuyo. giyin süslen öncesinde kuruyemişli bi çay saati yapın miss

Biraz biraz azaldı canm peki benim test yapmayacağım dediğim halde gidip ovü testi almam alttaki bugün beyons
canımm pik gibii bu akşam kocaları kışkırtma akşamı olsun iş gibi yapınca olmuyo bence sanki her şey akıştymış gibi süs püs çay çerez olay gerçekleşince ihtimal daha fazla gibi geliyo

canımm pik gibii bu akşam kocaları kışkırtma akşamı olsun iş gibi yapınca olmuyo bence sanki her şey akıştymış gibi süs püs çay çerez olay gerçekleşince ihtimal daha fazla gibi geliyo
Canm bn ovulasyonu daha doğrusu agrim çöktü dun yumurtlamadanmi acaba diye yaptm bu akşam zatn bir niyet vardı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…