🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Biraz biraz azaldı canm peki benim test yapmayacağım dediğim halde gidip ovü testi almam 😅 alttaki bugün beyons beyons
Bebısmmmm cok ıyı yapmıssın.dr a gıtme bosuna yumurtlamadan kaynaklı o agrılar buda kanıtı🥰ayy hadıı ınsallaaaah guzel bır mınnak haberı alırız bu piklerın ardından🥰incirle balı corekotunu bırakcaz demı sımdı bebıskom? beyons beyons folık asıtle balık yagına devam ama

Bebısmmmm cok ıyı yapmıssın.dr a gıtme bosuna yumurtlamadan kaynaklı o agrılar buda kanıtı🥰ayy hadıı ınsallaaaah guzel bır mınnak haberı alırız bu piklerın ardından🥰incirle balı corekotunu bırakcaz demı sımdı bebıskom? beyons beyons folık asıtle balık yagına devam ama
Valla ne ağrıdı canım ama ya bildiğin adet oldum gibi şimdi biraz biraz azaldı napimmm dayanamadım yumurtlamadan kaynaklimi diye hem bakaym dedim 😁
İnşallah tatlimm hayırlı haberleri sağlıkla kolaylıkla alırız 🙏 ben zaten iki gündür yemiyordm çörek otunu birakirim

evet canım kürü yeme artık balık yağı folik asite devam hadi bakalım bu ay içime güzel şeyler doğuyor aylar sonra bir araya geldik rabbim bu ay o mucizelere kavuştursun İnş.😍🙏

Şimdi asıl zorlu aşamaya gecıs yapacagız 10-12 gun beklemek😂en sevmedıgım kısım🥹😃 beyons beyons O _okyanus
Benim de dün sağ kasıkta bir ağrı oldu
ilk gebeliğimde de aynı şekilde ağrı olmuştu, sonrasında gebeliği öğrenmiştim
ama daha reglime en az 10 gün var

bekle bekleyebilirsen ali cabbar :KK70:

ay sorma yumurtlamaya kadar cok hızlı geciyor günler ondan sonrası duruyor sanki ben 2 iki gün öndeyim sizden ama test için sizi beklicem beraber yapalım 😍🙏
Eveet bebegımm ugur olsun 3 umuz beraber yapalım şubatın 3 ünde yapalım Allahın ıznıyle🥰cumartesıne gelıyor hem.rahatca sabah uyanır uyanmaz yaparız🙏🙏

Yok ya daha bugün doktor kontrolum vardı adetin 21 günü ama yumurtlama olmadı maalesef bu ay umudum tükeniyor yavaştan
Bal tarçın çörek otu kürü uygula. Birde her sabah 1 tane kuru incir ile ceviz ye. Bak nasıl yumurtlama olacak canım. Benim öyle duzene girdi çok şükür. Allah kucağımızi boş bırakmasın sağlıklı gelsin inşallah bebisler

Bal tarçın çörek otu kürü uygula. Birde her sabah 1 tane kuru incir ile ceviz ye. Bak nasıl yumurtlama olacak canım. Benim öyle duzene girdi çok şükür. Allah kucağımızi boş bırakmasın sağlıklı gelsin inşallah bebisler
Şimdi yapsam geç kalmış olurmuyum acaba

X