🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Arkadaşlar doktor en son gittiğimde her şey normal ama lh hormonu biraz fazla o da yumurtanın gelişmesini engeller vs dedi adetin 5. Günü yani yarın femara başlattı. 5 gün sonra da kontrole çağırdı. Femara süreci nasıl oluyor çatlatma iğnesi mi yapıyorlar yoksa kendi çatlasın diyebilir mi? Femara ile hamile kalanlar oldu mu??
Bu konuda tecrübesi olan var mı başka?

Sanırm doktor kontrolde yumurtaya göre yapabilirde catlatma yada kendi kendine çatlayacakmi diye yapmayabilirde birsey dedimi yani doğal halinde takip yapalm vs dıye
Önümüzdeki cumartesi gidince bakıp söyler onu şimdi bi şey demedi, mutlaka iğne yapıyolar mı diye merak ettim ben de

10 dakikadan sonra koyulaşırsa o testi dikkate almayın diyorlar, 5 dakikada oluşan çizgiler doğru bilgi diye bir açıklama var test kağıdında canım. benim hiç koyulaşmadı hep bi net bi silik çizgi yapalı 4-5 gün oldu gerçi
Mesela benim döngümün 11.günü bugün. Lekelenmelerim ancak bitiyor. Test yaptım 2 3 dakikada silik bi çizgi çıktı. Pike ulaşmak için yavaş yavaş artması mı gerekiyor koyuluğun yoksa birden pik olabiliyor mu

Mesela benim döngümün 11.günü bugün. Lekelenmelerim ancak bitiyor. Test yaptım 2 3 dakikada silik bi çizgi çıktı. Pike ulaşmak için yavaş yavaş artması mı gerekiyor koyuluğun yoksa birden pik olabiliyor mu
Ben ovulasyon testi yaptığım zamanlarda pik olunca hemen koyu çizgi belli oluyodu ilk anda bile anlaşılıyordu

bende bir gebenin testlerinde 3 ay üst üste pik görememiştim ama gördüğüm ayda vardı galiba yumurta boyutuyla ilgili sen takibi birakma eger olmazsa regl oldugn da 2 veya 3. günü bi hormanlarına baktır hormonlarlada alakalı olabilir 🙏
Baktirmistim normal gelmisti ama bilemedim

Kizlar sonuclar nasıl yorumlayacak arkadaş var mi

Eklentiler

• IMG_5660.png
    IMG_5660.png
    150 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_5659.png
    IMG_5659.png
    129 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_5658.png
    IMG_5658.png
    143,1 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar laboquik gebelik testi kuruma çizgisi çıakrıyor mu

Sanırm doktor kontrolde yumurtaya göre yapabilirde catlatma yada kendi kendine çatlayacakmi diye yapmayabilirde birsey dedimi yani doğal halinde takip yapalm vs dıye
Canım ilacını kullanıp bir hafta sonra ultrasonla bakıp yeterince buyumusse catlaticak iğneyle tabi kendiligindende çatlama durumu var catlamamisa o iğneyle catlaticak benimde iki kere iğneyle catlati üçüncüsünde kendi çatladı

Testi sabah yaptığımda yoktu 3 saat sonra böyle oldu markası laboquik bu marka kuruma çizgisi çıkarıyor mu

Eklentiler

• IMG_6157.jpeg
    IMG_6157.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 76
Canım ilacını kullanıp bir hafta sonra ultrasonla bakıp yeterince buyumusse catlaticak iğneyle tabi kendiligindende çatlama durumu var catlamamisa o iğneyle catlaticak benimde iki kere iğneyle catlati üçüncüsünde kendi çatladı
Benmde öyle olmuştu yavaş yavaş büyüyen yumurta sonraki kontrolde yoktu catlamisti kendi kendine

çıkarmıyor diye biliyorum canım ben 3 ay kullandım ben bende çıkarmadı
Daha önceki aylarda bi çok kez bu markanın testiyle yapmıştım hiç çıkarmamıştı, hatta dün de yaptım onda çıkarmadı, bugün ilk 10dkda yoktu ama şimdi baktığımda bariz çizgi gözüküyor, çizgi hafif kırmızı gibi de bilemedim ya

X