🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Selammm ben de katılmak istiyorum Sat: 8 Ocak
Bat: 3 Şubat

Kizlar lh hic yükselmiyor asiri silik neden boyle bilgisi olan varmi
Kaçıncı gündesin canım benin de geçen ay böyle oldu ama benim hormonlarım da sorunlu muhtemelen yumurtam fazla büyümüyor o yüzden lh yükselmiyor. Senin ilk defa mı böyle bu aya özel mi daha önceden de baktın mı ya da henüz günün gelmedi bikaç gğne oluşacak belki de

Canım acaba böyle silik olup sonradan koyulaşması çok uzun sürüyor mu
10 dakikadan sonra koyulaşırsa o testi dikkate almayın diyorlar, 5 dakikada oluşan çizgiler doğru bilgi diye bir açıklama var test kağıdında canım. benim hiç koyulaşmadı hep bi net bi silik çizgi yapalı 4-5 gün oldu gerçi

günaydın bebeşim benım yumuş çatlamış sabah ateşim 36.40 çıktı 3 gündür 36.10 idi düşük çıkması yumurtlama devam ettiğinin göstergesi kuşum kaçta ölçüyorsun ben hep 7 de ölçüyorum

Agustosta hormonlarima baktirmistim normaldi. Ama ben bir gebenin gunlugunde pik goremedim koyulasiyordu ama tam pik olmuyordu bilemedimki bu ay sogan suyu falan ictim ondanmi oldu bilemiyorm normalde bi iki gune pik olmasi lazmdi

kaçıncı gündesin canım bide test öncesi 2 saat kadar bişey içmek yok ona dikkat ederek yapıyorsun degilmi
Dikkat ediyorum idrarmda 5-6 saat tutup yaptim resmen ama bilmiuorm acaba yumurtammi olgunlasmiyor . Bi iki gune en gec pik olmasi lazmdi. Akintimda sifir ben anlamadmki

günaydın canım inşallah bu emeklerinin karşılığını alırsın

Merhaba arkadaşlar beni de eklermisin. Sat 1 Ocak bat 1subat geç yumurtlama gördüm

Dikkat ediyorum idrarmda 5-6 saat tutup yaptim resmen ama bilmiuorm acaba yumurtammi olgunlasmiyor . Bi iki gune en gec pik olmasi lazmdi. Akintimda sifir ben anlamadmki
bazen gec yumurtlama olabilir bazı aylar yumurtlama olmayabilir sen bi devam et canım bakalım ne olacak

Bende 7 de ölçüyorum bebegmbugunku testım en alttakı koyulasmaya basladı bence oluyor bır calısmalar yumoslardabenım gecen aylarda ıkıncı cızgı yok gıbı sılık cıkıyordu hep bu ay belırgın ınsaaaallah şifa olur hepımıze bu ay guzel haber alırız bebegm

Eklentiler

• AAB43797-3678-4EFF-B6A5-ACB26DE938F8.jpeg
    126,6 KB · Görüntüleme: 34
evet canım ateşin baya düşmüş akşam bi daha yap yarına pik olur inşallah

evet canım ateşin baya düşmüş akşam bi daha yap yarına pik olur inşallah
Yaa bebısm ıkımızede ugurlu gelsın ınsallaaahh bu ayatsana bana sende testlerını bı.sende balık yagı kullandınmı bu ay kuşum?balık yagı cok fark yarattı sankı bende.ben etde yemıyorm bu ay sebze agırlıklı beslenıyorum bakalım.olmazsa uzulmuycem klomen ve catlatma ıgnesıyle yolumuza devam edecegız ama olsunn ıkımız hemen hemen aynı zamanlarda alırız ınsallah guzel haberı

yaa sizin pozitifliğinizi yerim ne güzel elimzden geleni yapalım gerisi Allahın takdiri

Arkadaşlar doktor en son gittiğimde her şey normal ama lh hormonu biraz fazla o da yumurtanın gelişmesini engeller vs dedi adetin 5. Günü yani yarın femara başlattı. 5 gün sonra da kontrole çağırdı. Femara süreci nasıl oluyor çatlatma iğnesi mi yapıyorlar yoksa kendi çatlasın diyebilir mi? Femara ile hamile kalanlar oldu mu??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…