🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Arkadaşlar bugün regl 4. Günü ama hormon testlerime bakmak için kan aldi doktor doğru sonuç olcak midir

Arkadaşlar doktor en son gittiğimde her şey normal ama lh hormonu biraz fazla o da yumurtanın gelişmesini engeller vs dedi adetin 5. Günü yani yarın femara başlattı. 5 gün sonra da kontrole çağırdı. Femara süreci nasıl oluyor çatlatma iğnesi mi yapıyorlar yoksa kendi çatlasın diyebilir mi? Femara ile hamile kalanlar oldu mu??
Bn üç mez denedim gebelik elde edemedim bnde adetin 3. Günü başlamiştim

bazen gec yumurtlama olabilir bazı aylar yumurtlama olmayabilir sen bi devam et canım bakalım ne olacak
Kuzum 5 aydir tam pik goremiyorum modum asiri dustu 😔 o kadar zorlukla iliskiye dikkat ediyorz esim nobet usulu calisiyor misafir geliyor cocuk hasta oluyor yumurtlama olmuyorsa bosuna ugrasiyomsum gbi geliyor tabi her ay umutlarim heveslermde cabasi

Yaa bebısm ıkımızede ugurlu gelsın ınsallaaahh bu ay🥰atsana bana sende testlerını bı.sende balık yagı kullandınmı bu ay kuşum?balık yagı cok fark yarattı sankı bende.ben etde yemıyorm bu ay sebze agırlıklı beslenıyorum bakalım.olmazsa uzulmuycem klomen ve catlatma ıgnesıyle yolumuza devam edecegız 🙏ama olsunn ıkımız hemen hemen aynı zamanlarda alırız ınsallah guzel haberı
evet bebişim omega 3 bal tarcın çörek otu kürü folik asit düzenli kullandım kürü pik olunca bıraktım digerleri devam 🙏😍

canlarım ben tahlil verdim de e2 140 fsh 3,32 lh 9.98 lh 7.98 prolaktin 30.46 ve progesteron 12.51 çıktı anlayan varsa yorum yapabilir mi pcos olduğu için yumurtalama takibi yapamıyorum

canlarım ben tahlil verdim de e2 140 fsh 3,32 lh 9.98 lh 7.98 prolaktin 30.46 ve progesteron 12.51 çıktı anlayan varsa yorum yapabilir mi pcos olduğu için yumurtalama takibi yapamıyorum
prolaktın biraz yüksek cıkmış canım diğerlerinde sıkıntı yok pcos oldugu için lh fsh göre yüksek çıkmış

Kuzum 5 aydir tam pik goremiyorum modum asiri dustu 😔 o kadar zorlukla iliskiye dikkat ediyorz esim nobet usulu calisiyor misafir geliyor cocuk hasta oluyor yumurtlama olmuyorsa bosuna ugrasiyomsum gbi geliyor tabi her ay umutlarim heveslermde cabasi
bende bir gebenin testlerinde 3 ay üst üste pik görememiştim ama gördüğüm ayda vardı galiba yumurta boyutuyla ilgili sen takibi birakma eger olmazsa regl oldugn da 2 veya 3. günü bi hormanlarına baktır hormonlarlada alakalı olabilir 🙏

Adetin kaçıncı günü bu
ovulasyon takibi yapıyorum canım ben adet olmadım pcosluyum geçen ay tüp bebek negatif çıktı ilaçla adet oldm 23 nde şimdi incir havuç kürü yaptım 15 gün kullandım zeytinyağlı incir kürüne geçtim pik gördüm geçen hafta değerlendirdik ama beta 0.1 iki gün önce kan verdim değerler bu şekilde çıktı çatlama olmuş mudur diye verdim

ovulasyon takibi yapıyorum canım ben adet olmadım pcosluyum geçen ay tüp bebek negatif çıktı ilaçla adet oldm 23 nde şimdi incir havuç kürü yaptım 15 gün kullandım zeytinyağlı incir kürüne geçtim pik gördüm geçen hafta değerlendirdik ama beta 0.1 iki gün önce kan verdim değerler bu şekilde çıktı çatlama olmuş mudur diye verdim
Anladım prolaktin yüksek olduğu için de hamilelik olmamış olabilir

Kızlar sizce sonuç ne ben pek birşey anlayamadım

Eklentiler

• IMG_20240122_001735~2.jpg
    IMG_20240122_001735~2.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 39
X