🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ayy canım ben de takipteyim Femometer yükledim bugünden beri çatlar diye bekledim çatlamıyor 🥲 yarın doktora gideceğim çatlatma iğnesi isticem yapsın da çatlasın bunlar dünkü testlerim bugünküleri çekmedim ama pik devam ediyor 🥶 Femometer de böyle diyor 🥹 polikistik over olunca her yerden teyitli gitmeye çalışıyorum 🥲
Yarın baktır bakalım kuzum ne boyuttaymıs yumurtan.Hadı ınsallah olgunlugu cok ıyıdır🙏🌸bızede yazarsın yumurtanın kac mm oldugunu,bakalım test dogruyu gosterıyormu.iğneden zıyade 3 tane havuc yesen aslında o iş tamam olurdu😂

Canım iki gün pik kaldı sabah test hafif silik gibiydi yarın yine yaparım ama çatladı büyük ihtimalle bugünde değerlendirdim bugunle beraber 3 gün boş geçmedi 🙈🙈gerisi Allah kerim ben artık dinlenmeye geçiyorum gözüm sizde artık 🙏 O _okyanus
Oh maşallah hadi hayırlısı artık 😁 bende devam bir dolu bir boş

Ayy canım ben de takipteyim Femometer yükledim bugünden beri çatlar diye bekledim çatlamıyor 🥲 yarın doktora gideceğim çatlatma iğnesi isticem yapsın da çatlasın bunlar dünkü testlerim bugünküleri çekmedim ama pik devam ediyor 🥶 Femometer de böyle diyor 🥹 polikistik over olunca her yerden teyitli gitmeye çalışıyorum 🥲
Tatlım yarına çatlar senin benimde 2 gün pikti yarın sabah ta bi daha yap

Yarın baktır bakalım kuzum ne boyuttaymıs yumurtan.Hadı ınsallah olgunlugu cok ıyıdır🙏🌸bızede yazarsın yumurtanın kac mm oldugunu,bakalım test dogruyu gosterıyormu.iğneden zıyade 3 tane havuc yesen aslında o iş tamam olurdu😂
4 tane yedim havuç canım 🐰 yani çatlasa bi rahat ederdim yazarım inşallah sağlıklıdır da 🥹

Tatlım yarına çatlar senin benimde 2 gün pikti yarın sabah ta bi daha yap
Ay yapayım bakalım. Doktora gitmem çatlarsa. Sence soluklaşmış mı canım ben pek anlamıyorum. Bi de ben su içmeyi bırakmıyorum öncesinde sıkıntı olur mu sence?

Eklentiler

• IMG_9840.jpeg
    IMG_9840.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 81
Eczaneden almıştım bu vardı. Pyro..

Ya ben ilk bebeğimi kaybettim de bir şey olacak diye eşim illa ilacını kullan bu ay kalaın diyor ama bu günü aylarca bekledik. İlaç içmeden atlatmak istiyorum. O da geçmiyor. Her gün artıyor
Ne zaman kaybettin acaba bebeğini benzer durumları yaşıyorum yani ovulasyon testi çok çok silik yok gibi 😢

Valla canm o her ay değişiyor biranda silikleşiyorda 2 gun pik olduguda oluyor pcos varmi sende bazen pcosta da olabiliyor yarın yap bakalm nasl çıkacak
Var canım maalesef :KK43: iki gündür böyle baya koyu saat saat yapıyorum ki yakalayayım diye ama daha net solmadı. Teşekkür ederim doktor yarın baksın bakalım çatlatma iğnesi verir belki..

Kizlar lh hic yükselmiyor asiri silik neden boyle bilgisi olan varmi

Eklentiler

• 17058720343962554764513223201585.jpg
    17058720343962554764513223201585.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 63
  • 17058721088045233592788073497770.jpg
    17058721088045233592788073497770.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 71
Benim testim de bu şekilde çıktı ne sevinebildim ne üzülebildim değişik duygular içerisindeyim t çizgisi almış başını gitmiş 😏😏😏

Eklentiler

• IMG_20240122_001735~2.jpg
    IMG_20240122_001735~2.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 59
Ne zaman kaybettin acaba bebeğini benzer durumları yaşıyorum yani ovulasyon testi çok çok silik yok gibi 😢
Ben 6 şubatta kaybettim.. (Depremi hastanede öğrendim. Ondan bağımsız yani.)

Çok çok silikse devam canım. Benimki tertemiz hiç çizgi yoktu ondan endişe edip sordum ama dün benimde silikleşti

X