🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yarın baktır bakalım kuzum ne boyuttaymıs yumurtan.Hadı ınsallah olgunlugu cok ıyıdırbızede yazarsın yumurtanın kac mm oldugunu,bakalım test dogruyu gosterıyormu.iğneden zıyade 3 tane havuc yesen aslında o iş tamam olurdu

Oh maşallah hadi hayırlısı artık bende devam bir dolu bir boş

Tatlım yarına çatlar senin benimde 2 gün pikti yarın sabah ta bi daha yap

4 tane yedim havuç canım yani çatlasa bi rahat ederdim yazarım inşallah sağlıklıdır da

Tatlım yarına çatlar senin benimde 2 gün pikti yarın sabah ta bi daha yap
Ay yapayım bakalım. Doktora gitmem çatlarsa. Sence soluklaşmış mı canım ben pek anlamıyorum. Bi de ben su içmeyi bırakmıyorum öncesinde sıkıntı olur mu sence?

Eklentiler

• IMG_9840.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 81
Ne zaman kaybettin acaba bebeğini benzer durumları yaşıyorum yani ovulasyon testi çok çok silik yok gibi

Valla canm o her ay değişiyor biranda silikleşiyorda 2 gun pik olduguda oluyor pcos varmi sende bazen pcosta da olabiliyor yarın yap bakalm nasl çıkacak
Var canım maalesef iki gündür böyle baya koyu saat saat yapıyorum ki yakalayayım diye ama daha net solmadı. Teşekkür ederim doktor yarın baksın bakalım çatlatma iğnesi verir belki..

Kizlar lh hic yükselmiyor asiri silik neden boyle bilgisi olan varmi

Eklentiler

• 17058720343962554764513223201585.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 63
  • 17058721088045233592788073497770.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 71
Benim testim de bu şekilde çıktı ne sevinebildim ne üzülebildim değişik duygular içerisindeyim t çizgisi almış başını gitmiş

Eklentiler

• IMG_20240122_001735~2.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 59
Ne zaman kaybettin acaba bebeğini benzer durumları yaşıyorum yani ovulasyon testi çok çok silik yok gibi
Ben 6 şubatta kaybettim.. (Depremi hastanede öğrendim. Ondan bağımsız yani.)

Çok çok silikse devam canım. Benimki tertemiz hiç çizgi yoktu ondan endişe edip sordum ama dün benimde silikleşti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…