🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Benim prolaktin 10 12 falan çıkıyordu hep canım ilk defa 5 çıktı anlamadım ben de.kiloyla mı alakalı diyecem ama sanmıyorum ya ben de şu iki ayda 6 7 kilo falan aldım sigarayı bırakınca boşluğunu yemekle doldurdum biraz yürüyüşe de başlamama rağmen şiştim davul gibi valla sana biiey söyleyeyim mi bizim şu bir senede öğrendiğimizin bşraz daha fazlasını ve teoriğini biliyorlar ama pratikte kafa kafaya gideriz yani çoğuyla.bir sürü doktor gezdim pratikte daha öteye giden yok tüp bebek doktorları nı ayrı tutuyorum ama standart kadın doğumcular bizim bildiğimizi söylüyor sadece.kadın doğumcu olsa aramıza hirecek kadar deli mi canım zaten niye girsin bide kendi keline ilaç süremeyip bizden mi medet umcak

Tam aklımdan geçeni yazdın biliyor musun ve iki gündür eşime söylendiğim dertlendiğim şeyi yazdın şuan. Sen yine daha gençsin ya ben gittiğimde direkt yaş geçmiş iş bitmiş gibi bakıyorlar hormon tahlili diyene kadar şekilden şekile giriyorum ne gerek var diye bakılmasından o yüz ifadelerinden bıktım gücendim artık şuan yazarken gözlerim doldu ağlayasım geliyor ben de biliyorum yaşım geçmiş değerlerim kötü tüp bebek merkezine gideyim bol para saçınca etrafında fır dönüyorlar sen aramadan onlar arayıp bilgi veriyorlar ne kullanayım diye yana yakıla sormadan onlar zaten şunu şunu kullan bunu kes diyorlar.. ama yok demekki durumum el vermiyorki gelip sizin suratsız isteksiz mırın kırın halinizi çekiyorum medet umuyorum.

Canım bebısm benım.üzülme hiç.tüp bebek yaparız en kötü..işte bızım şanssızlıgımız hıcbıseyın olmadıgı yerde yaşamak,ama zorda kalırsak mecburen gidecegız yapacak bısey yok.Kendını gelıstıremeyen ınsanlardan nefret ederım hangı meslek olursa olsun,ınsanın bı amacı olur bıraz arastırmacı olur,ama nıye olsunkı bu dunya salla bası al maası modunda ınsanlarla dolu malesefki.bakalım ne yapacagız,sana yazarım yıne hormon tahlılı verınce.bu ay yıne vercem bende.baska bı doktora gıdıcem bu ay.sen çörekotlu kürünü ye bol bolşifa olsun

Eklentiler

• IMG_0923.jpeg
    40,5 KB · Görüntüleme: 39
Eczaneden almıştım bu vardı. Pyro..

Ya ben ilk bebeğimi kaybettim de bir şey olacak diye eşim illa ilacını kullan bu ay kalaın diyor ama bu günü aylarca bekledik. İlaç içmeden atlatmak istiyorum. O da geçmiyor. Her gün artıyor

Kizlar gynopol herkes kullanabilir mi ? Bilgiisi olan arkadaşlarimiz var mı?

Olabiliyor canım senin fsh çok iyi çıkmış değerlerde iyi tahminimce bu ay olmasa bi kaç ay içinde hamilesin benim prolaktin 15 falandı hsg çektiğim ay dr yine tüm tahlile bakmıştı 0.08 çıkmış ti yani sıfırlanmış resmen dr düşük olması yüksek ölmesinden çok cok iyi demişti ondan iki ay sonra hamile çıkmıştım zaten prolaktin yüksek olmadığı sürece çok takılma her ay degisiyo hormonlar

Sağol canım benim aynen öyle önce kendimiz kendimize şifa olacağız sonra Allah kerim ben de nerdeyse her gittiğimde farklı bir doktora gidiyorum o yüzden Allah büyük.benim de 5.günüm bakalım çörek otu yumurtlamam üzerine fark yaratacak mı öncelik sizde

Bebegım bugun bol bol havuc ye.ateş ovulasyondam sonrakı gun yukselıyor dıye bılıyorum ben.hatta ates yukseldıkten sonra gec oluyor oncesınde degerlendırmelı dıyor okudugum bırkac dr.sen bugunude degerlendırsonrasında Allahın ıznıyle guzel haberler alacagızyorumunada ayrı sevındım ıcımı rahatlattın

Beni de eklermisin kardeşim sat 1 Ocak bat 1 Şubat çünkü geç yumurtlama oldu . Hayırlı uğurlu olsun inşallah tüm anne olmak isteyen kizçelere bol şans ve sağlık huzur dolu bir hamilelik diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…