🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar çok afedersiniz ama bugün idrarımın kıpkırızı olduğunu gördüm bildiğin kan kırmızısı. İlk başta acaba adet oluyorum da oyüzden mi diye düşündüm ama tek damla kan yok sadece idrarım böyle korktum ya bilgisi olan varmı

Bu arada döngünün ortadındayım

Kızlar çok afedersiniz ama bugün idrarımın kıpkırızı olduğunu gördüm bildiğin kan kırmızısı. İlk başta acaba adet oluyorum da oyüzden mi diye düşündüm ama tek damla kan yok sadece idrarım böyle korktum ya bilgisi olan varmı

Bu arada döngünün ortadındayım
Bunun ıcın doktora gıtmelısın bence canım bana cok normal gelmedı..acıle gıt ıstersen taş yada enfeksıyon olabılır

Canm ovu testleri nasıl gidiyor 😊
beyons beyons tekrar test yaptinmi
Merhaba canım😊femometera yukluyorum yapınca yuzde 20 gosterıyor hala.Bugunku boyle.ateste 35.80.ayy heycanla pik olmasını beklıyorum🥰senın degerlendırmelerın nasıl gıdıyor.

Eklentiler

• IMG_2872.jpeg
    IMG_2872.jpeg
    62,3 KB · Görüntüleme: 52
Bebegım bugun bol bol havuc ye.ateş ovulasyondam sonrakı gun yukselıyor dıye bılıyorum ben.hatta ates yukseldıkten sonra gec oluyor oncesınde degerlendırmelı dıyor okudugum bırkac dr.sen bugunude degerlendır😍🙏sonrasında Allahın ıznıyle guzel haberler alacagız☺️😻yorumunada ayrı sevındım ıcımı rahatlattın❤️
Canım iki gün pik kaldı sabah test hafif silik gibiydi yarın yine yaparım ama çatladı büyük ihtimalle bugünde değerlendirdim bugunle beraber 3 gün boş geçmedi 🙈🙈gerisi Allah kerim ben artık dinlenmeye geçiyorum gözüm sizde artık 🙏 O _okyanus

Canım iki gün pik kaldı sabah test hafif silik gibiydi yarın yine yaparım ama çatladı büyük ihtimalle bugünde değerlendirdim bugunle beraber 3 gün boş geçmedi 🙈🙈gerisi Allah kerim ben artık dinlenmeye geçiyorum gözüm sizde artık 🙏 O _okyanus
Oohhh maaşalallh bebısm çok ıyı olmus 3 gun degerlendırmen.son kez salı gunu degerlendır oyle dınlenmeye gec ama💃🥰😄

Merhaba canım😊femometera yukluyorum yapınca yuzde 20 gosterıyor hala.Bugunku boyle.ateste 35.80.ayy heycanla pik olmasını beklıyorum🥰senın degerlendırmelerın nasıl gıdıyor.
Ayy canım ben de takipteyim Femometer yükledim bugünden beri çatlar diye bekledim çatlamıyor 🥲 yarın doktora gideceğim çatlatma iğnesi isticem yapsın da çatlasın bunlar dünkü testlerim bugünküleri çekmedim ama pik devam ediyor 🥶 Femometer de böyle diyor 🥹 polikistik over olunca her yerden teyitli gitmeye çalışıyorum 🥲

Eklentiler

• IMG_9829.jpeg
    IMG_9829.jpeg
    135,2 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_9839.png
    IMG_9839.png
    140 KB · Görüntüleme: 53
X