🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bunları demenize gerek yok bence, sadece fikrimi söyledim ben. Sana uymuyorsa takip etme, senin böyle sorunların olmamış falan bilmiyorum sevmedim bu üslubu durumlarınızı bilemeden yazıyorum dedim zaten, tabi ki olmuyorsa ya da tedavi gerekiyorsa herkes neler yapacağını bilir. Ben sadece, en büyük faktör olarak stresi görüyorum ,bu kadar strese gerek yok akışına bırakalım dedim tepki vereceğiniz birşey demedim

Kızlar selam doktora gittim yumurtluyormuşum çatlamak üzereymiş akıntım ondan sanırım ama 2. Ye yumurtluyorum sanki azıcık akıntım çünkü.. yinede belli olmaz Hsg gerek yok dedi çokkk mutluyum 3 ay korunma yeterli dedi bende 2.5 ayımdayım zaten önümüzdeki regl sonrasında denemelere başlayacağım sat bat bildiricem önümüzdeki reglye göre

Ben 41 oluyorum canım ve senin gibi ikinci çocuk heyecanı değil bu yaşımda ilk çocuk için maalesef olursa tabi olduğundaki çocuk okula başladığında abla abisi olmadan ben 50 olacam gibi kaygılardan bahsetmiyorum bile Nasip tabi belki hiç olmayacak Allah büyük

Vaaaay goruyomusuun bende adama az sövmedimdemekkı hatalı bakmamıs bılınclı oyle yapmıs olabılır.hadı beklıyorum guzel haberlerını.
Bilemedim fsh önceki 19 du şimdi 16,5 olmuş.yani düşmüş ama 2 ayda bu kadarcık mı yani hayal kırıklığı oldu
E2 18 di 50 olmuş bu iyi sanırım

Prolaktin benim hep 10 çıkardı ilk defa 5 küsur çıktı çok şaşırdım nette bakıyorum yok nerdeyse açıklaması .düşüklüğü çok nadir oluyor herkesin derdi yüksekliğiyken bende ne oldu da düşmüş bilmiyorum bu kadar düşğkte iyi değilmiş tek anladığım o doktorla konuşmaya fırsat olmadı daha görüşçem bakalım.

Kızlar üstteki testimi dün yaptım 2 saat sonra kuruma çizgisi, alttakinide sabah ilk idrarla yaptım 10 dk pozitif değildi akşam geldim bu şekilde oldu sizce pozitif midir kendimi umutlandırmak istemiyorum yaaa

Eklentiler

• IMG_8625.jpeg
    96,3 KB · Görüntüleme: 36
Hanımlar avokado hakkında bilginiz var mı,gebeliği kolaylaştırıyor mu ne kadar ne zamana kadar tüketilmeli bileniniz var mı
Kuzum çatlama sonrası tutunmayı kolaylaştırıyormuş , her gün bi avakado ve muz yenmesi gerekiyormuş.

Canim sogan kuru denedin mi hic prolaktini yukseltip fsh dusurme etkisi oldugunu okudum bende deneyecegim bu ay 33 yasindayim bende ilk bebek icin ugrasiyorum.

Bebegm 3 ile 26 normalmıs prolaktınde.e2 çok iyi çıkmıs bebegım.fsh ta iyi kuzum bak düşmüş bıraz moralını hıc bozma,ıkı aya bı bakacagz 10 a kadar düşecek ınsallahsen sıgara alkol uzak dur,fazla et yeme,sebze,meyve,folık asıt folbıolu hergun ıc,balık yagı,propolıs bal sonra hoooop bı aşılama ve kapanıs bebiş

Canim sogan kuru denedin mi hic prolaktini yukseltip fsh dusurme etkisi oldugunu okudum bende deneyecegim bu ay 33 yasindayim bende ilk bebek icin ugrasiyorum.
Soğan kürünü kistim olan ay denemiştim geçen sene canım işe de yaramıştı bidaha da yapmadım. Testere dişli aslannpençesi ve hayıt otu çayını hep okudum fsh için grçen ay epey düzenli içtim ama bu ay haftada bir iki anca yaptım .pişman oldum düzenli yapmadığım için.yarından itibaren tekrar tam istikrarla başlayayım diye düşünüyordum ben de.araya soğan kürünüde mi soksam . Şaşırdım valla o kadar çok şey yapıyorum ki saay yetmiyor artık. Senin kaçtı değerlerin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…