🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bebegm 3 ile 26 normalmıs prolaktınde.e2 çok iyi çıkmıs bebegım.fsh ta iyi kuzum bak düşmüş bıraz moralını hıc bozma,ıkı aya bı bakacagz 10 a kadar düşecek ınsallah🙏🥰sen sıgara alkol uzak dur,fazla et yeme,sebze,meyve,folık asıt folbıolu hergun ıc,balık yagı,propolıs bal sonra hoooop bı aşılama ve kapanıs bebiş🥰😊💃💃
Canım değerlik aralığı öyle yazıyor ama iyi değil ki düşün ferritin için dip değer 13 diyor ama 13 demek kansızlık demek en az 100 olması lazım iyi demek için falan. İnşallah öyle olur. Dediklerinin hepsini tüketiyorum fazlasjnı da tüketiyorum hatta .sigarayı bıraktım alkol zaten yoktu günde bir saat yürüyüşte yapıyorum.daha ne yapayım ki :KK43:( ama daha düzenli yapmam gerekiyor sanırım.esnediğim zamanlar oluyor çünkü. Bakalım haftaya da eşimin testi çıksın ortaya inşallah onun ki güzel çıksın da ben gerekeni yaparım ona yaptırmak zor :) inşallah bunkarj tartıştığımız bir gün sürpriz gebelik haberleirmizi de alırız 😍🙏

Soğan kürünü kistim olan ay denemiştim geçen sene canım işe de yaramıştı bidaha da yapmadım. Testere dişli aslannpençesi ve hayıt otu çayını hep okudum fsh için grçen ay epey düzenli içtim ama bu ay haftada bir iki anca yaptım .pişman oldum düzenli yapmadığım için.yarından itibaren tekrar tam istikrarla başlayayım diye düşünüyordum ben de.araya soğan kürünüde mi soksam . Şaşırdım valla o kadar çok şey yapıyorum ki saay yetmiyor artık. Senin kaçtı değerlerin
Yani ayni anda yapman cok saglikli olmayabilir hangisi senin icin uygunsa ona devam et. Benim degerlerim normal cikti aslinda e2 33 fsh 6 kusur prolaktin 15 sogan kuru rahmi temizliyor yumurtaliklari calistiriyor diye deneyeyim dedim. Birde e2 biraz daha yuksek olsa daha mi iyi olur diye dusundum doktor normal dedi gecti ama o biraz dusuk gibi sanki

Canım değerlik aralığı öyle yazıyor ama iyi değil ki düşün ferritin için dip değer 13 diyor ama 13 demek kansızlık demek en az 100 olması lazım iyi demek için falan. İnşallah öyle olur. Dediklerinin hepsini tüketiyorum fazlasjnı da tüketiyorum hatta .sigarayı bıraktım alkol zaten yoktu günde bir saat yürüyüşte yapıyorum.daha ne yapayım ki :KK43:( ama daha düzenli yapmam gerekiyor sanırım.esnediğim zamanlar oluyor çünkü. Bakalım haftaya da eşimin testi çıksın ortaya inşallah onun ki güzel çıksın da ben gerekeni yaparım ona yaptırmak zor :) inşallah bunkarj tartıştığımız bir gün sürpriz gebelik haberleirmizi de alırız 😍🙏
İncir ye uc bes gun yukselır bebegım.benımkıde 8 cıkmıs cok fark yok yanı eskıden 20 cıkıyodu.demekkı degısken bişey.alırız alacagız inşallah bebısm❤️❤️

Kızlar benim pik oldu galiba üsteki sabah yapmıştım alttaki de akşam yaptığım iyiki yapmışım yarına çatlayıp silik görüp pik olmadı diye kendimi yerdim koyulaşma görünce mutlaka gün içinde tekrar yapın ovu testini imagination forever imagination forever sevayd sevayd O _okyanus

Eklentiler

• 20240119_180132.jpg
    20240119_180132.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar benim pik oldu galiba üsteki sabah yapmıştım alttaki de akşam yaptığım iyiki yapmışım yarına çatlayıp silik görüp pik olmadı diye kendimi yerdim koyulaşma görünce mutlaka gün içinde tekrar yapın ovu testini imagination forever imagination forever sevayd sevayd O _okyanus
Tamam bebısm.sen bugunden degerlendırmeye basla😍yarın aksamda havuc ye 3 tane😘😘😘

Ben 41 oluyorum canım ve senin gibi ikinci çocuk heyecanı değil bu yaşımda ilk çocuk için maalesef olursa tabi olduğundaki çocuk okula başladığında abla abisi olmadan ben 50 olacam gibi kaygılardan bahsetmiyorum bile :KK43: Nasip tabi belki hiç olmayacak Allah büyük
Allah'ım hayırlısı ile nasip etsin canım

ben incir havuç kürü beraber yaptım 21 gün uygulanıyor, 15/16 günleri pik gördüm ovulasyonda sonra test silikleşti dünden beri içmedim. bir de zeytinyağlı incir var arada onu yiyorum ama küre devam ediyim mi 21 e tamamlıyım mı bilemedimmm :)
Merhabalar kürünüz fayda sağlasın inşallah ❤ bende yapıyorum adetin 2. Günü başladım ayın 5inde uygulama tarihine göre iki gün önce ovü gördüm ama bırakmadım sabah akşam devam. 21 gün demiş saraçoğlu bir hafta ara eğer adet gelirse 21 gün daha

Ayy bebısleerr bana d vıtamını bermıstı aıle hekımı d colefor vermıstı.bende oooh bı guzel yutuyodum hergun.ve haftada 1 alınması gerekıyomus 20.000 ıu ymus.off gercekten veren eczacıya sınır oldum hocbısey yapıstırmamıs uzerıne.umarım d vıtamını zehırlenmesı olmamısımdır :KK43: yarın gıdıp kan versemmıkı.aıle hekımıne mesaj attm bol su iç demıs ama işkillendim.hıc basına gelen oldumu
D vitamini vücutta depolanmaz o yüzden aksatmadan günlük kullanım önerilir. Bol su iç atarsın idrarla

Yani ayni anda yapman cok saglikli olmayabilir hangisi senin icin uygunsa ona devam et. Benim degerlerim normal cikti aslinda e2 33 fsh 6 kusur prolaktin 15 sogan kuru rahmi temizliyor yumurtaliklari calistiriyor diye deneyeyim dedim. Birde e2 biraz daha yuksek olsa daha mi iyi olur diye dusundum doktor normal dedi gecti ama o biraz dusuk gibi sanki
E2 nin fazlası da iyi değil.ada çayı içebilirsin haftada bir iki.bide kahvaltına ya da öğün arasına bir yere keten tohumu ekleyebilirsin.keten tohumunu çok öneriyorlar zaten .ben baharat öğütücüye koyup sürekli önümde tuttum masada, her fırsatta baharatmış gibi uygun şeylerin içine koydum hep bu etkilemiş olabilir belki.benim hep 20 nin altındaydı çünkü.

Son düzenleme:
İncir ye uc bes gun yukselır bebegım.benımkıde 8 cıkmıs cok fark yok yanı eskıden 20 cıkıyodu.demekkı degısken bişey.alırız alacagız inşallah bebısm❤️❤️
Günde 2 tane yedim çoğunlukla .kürünü yapmaya korkuyordum yükseltir diye korkmaya gerek yokmuş😂 zeytinyağlı kürünü yapayım birazda madem.yükseltiriz evelallah ne diyelim🫠😍❤️

X