🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bebısm bugunku testım,9.gunum bugun.henuz hıc ılıskı yapmadım.saklıyorum kendımı ovulasyonu gorebılırsem ınsallah 4 gun ard arda yapmayı dusunuyorum.akıntım devam,yumos buyuyor bence,normalde bu zamanlarda akıntı olmazdı pek.senın ovu testın ne durumda? beyons
Sevoşvum sen gıttınmı canım doktora sevayd

Eklentiler

• IMG_2848.jpeg
    29,5 KB · Görüntüleme: 55
yok aşkım kan vermiştim negatifti 15 gün önce negatifti

tatlım seninki 2 güne pik olur benimki bugün 11. gün pik degil ama baya yakındı sabah yapıp evden cıktım resim çekmedim akşam iş çıkışı tekrar yapacam pik olmuş olabilir olmazsa yarın pik diye tahmin ediyorum bende piki bekliyordum ilişki için 3 gün üst üste umarım yaparız

Verdim canım bakalım ne zaman çıkacak sonuçlar . Senin de az kalmış galiba .bugün bana da doktor şh a gerek yok dedi canım yani daha önceden bakıldıysa ve pcos falan yok dendiyse gerek yokmuş önemli olan fsh dedi lh a artık gerek yok dedi.senin doktor da o mantıkla bakmamış demekki

adet olana kadar yapmıcam valla ya insan çok umutlanıyor böyle kıpkırmızı sonuç çıkar mı yaa

Merhaba kızlar, ben 9 ocak günü pik 11 ocak günü çatlama gördüm, şimdi ağrım olunca tekrar test yapmak istedim ve böyle çıktı, adetim 23 ocakta, sizce ikinci yumurtlama mı

Eklentiler

• IMG_6104.jpeg
    89,6 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba kızlar, ben 9 ocak günü pik 11 ocak günü çatlama gördüm, şimdi ağrım olunca tekrar test yapmak istedim ve böyle çıktı, adetim 23 ocakta, sizce ikinci yumurtlama mı
canım sen bi gebelik testi yap hamile olabilirsin cünkü regle az kalmış

Kızlar, hepimiz çok heyecanlıyız, çok istiyoruz çocuğumuzun olmasını elbette bende inanılmaz istiyorum ama (durumlarınızı bilmeden yazıyorum kusura bakmayın) acaba biraz akışına mı bıraksanız? Ben bu yıl 40 yaşına giricem ona rağmen ovulasyon testi, çatlatma iğnesi, yumurtam catlayinca ilişkiye giricem falan hiç yapmadım. Niye bu kadar strestesiniz?
Biz plan yapmayalım, bırakalım planı yüce yaradan yapsın önce. Tabi ki olmazsa sonra tıp ne derse o, ama bilmiyorum burda ki bebek isteyen herkesi çok stresli görüyorum ben .

Ugraslarimiza değmesi dilegiyle bebeğim sanırım ben akışına bırakmaya alıştım ya da yoruldum mu artık bilmiyorum içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor ilişkiye girmek dışında

ilk zamanlar hep akışındaydı ama belli bir süre olmayınca mecburen bu yollardan geciyoruz bende hep ilşki olunca hemen hamile kalınır diye düşünüyordum ama 1.ay 2.ay ..... bir baktım yıl geciyor keşke dediğin gibi olsa hiç bişey yapmadan hemen hamile kalanlara cok özeniyorum bide demezler mi istemiyorduk korunuyorduk oldu diye

Aşkım sen kan verdjn mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…