🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ugraslarimiza değmesi dilegiyle bebeğim 😘 sanırım ben akışına bırakmaya alıştım ya da yoruldum mu artık bilmiyorum içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor ilişkiye girmek dışında 😅
ay ilişkiyı bırakma bari haklısın canım ben 3 aya yakındır bişey yapmıyordum bu ay yeniden başlayınca herşeyi yapasım var belki ondan 😘🙏

Kızlar yaptım ama negatif çıktı, acayip bi ağrım var inşallah gebeliktendir ya🙏🏼 gebeliktense şu an hangi evrede acaba yerleştiği evrede midir
canım sen yinede degerlendir belki ikinciye yumurtluyorsundur oda lolabilir ama daha regline de var ben nedense hamilelik var diye düşünüyorum çok umutlandırmak istemem normalde yumurtlama oldugunda ağrın oluyormuydu

canım sen yinede degerlendir belki ikinciye yumurtluyorsundur oda lolabilir ama daha regline de var ben nedense hamilelik var diye düşünüyorum çok umutlandırmak istemem normalde yumurtlama oldugunda ağrın oluyormuydu
Evet olmuştu hatta 9unda ağrım olduğu için test yapmıştım ve pik görmüştüm, akıntım da vardı canım o kesim ymurtlamaydı yani, inşallah düşündüğüm gibidir🙏🏼

Evet olmuştu hatta 9unda ağrım olduğu için test yapmıştım ve pik görmüştüm, akıntım da vardı canım o kesim ymurtlamaydı yani, inşallah düşündüğüm gibidir🙏🏼
sen degerlendir canım yumurtlamaysa belki bu tutar hakkında hayırlısı olsun bakalım yinede arada tekrar test yap belli olmaz

Verdim canım bakalım ne zaman çıkacak sonuçlar . Senin de az kalmış galiba .bugün bana da doktor şh a gerek yok dedi canım yani daha önceden bakıldıysa ve pcos falan yok dendiyse gerek yokmuş önemli olan fsh dedi lh a artık gerek yok dedi.senin doktor da o mantıkla bakmamış demekki
Vaaaay goruyomusuun bende adama az sövmedim😂demekkı hatalı bakmamıs bılınclı oyle yapmıs olabılır.hadı beklıyorum guzel haberlerını.😍😍😍

Kızlar, hepimiz çok heyecanlıyız, çok istiyoruz çocuğumuzun olmasını elbette bende inanılmaz istiyorum ama (durumlarınızı bilmeden yazıyorum kusura bakmayın) acaba biraz akışına mı bıraksanız? Ben bu yıl 40 yaşına giricem ona rağmen ovulasyon testi, çatlatma iğnesi, yumurtam catlayinca ilişkiye giricem falan hiç yapmadım. Niye bu kadar strestesiniz?
Biz plan yapmayalım, bırakalım planı yüce yaradan yapsın önce. Tabi ki olmazsa sonra tıp ne derse o, ama bilmiyorum burda ki bebek isteyen herkesi çok stresli görüyorum ben .
Canm ılk hamıle kaldıgımda bende hıc anlamazdım yumurtlama falan filan,ama uzun süre cocuk olmayınca ve yaş ilerleyınce artııı hiç saglıklı sekılde doguramadıgımız ve ancak ugrasınca hamıle kalabıldıgımız ıcın burası boyle.sana uymuyorsa takıp etmemelısın ve guruba gırmemelısın.çünkü senın oyle bır sorunların olmamıs galıba,hepımız baya bı badıreler atlattık.ayrıca şahsen kendı adıma streste degılım burdakı dostlarımla ben vakıt gecırıp dertlesıyorum beraber heycanlanıp beraber takılıyoruz öyle.

Eklentiler

• IMG_2818.png
    IMG_2818.png
    130,4 KB · Görüntüleme: 45
evet canım benim değerlerle hemen hemen aynı da bana da normal demişti doktor ama attığın görselde referans dışı yazdığı için bazı tahlillerde onun için merak edip sordum
O degerler dongu ıcınde sureklı degısken oldugu ıcın oyle cıkıyor canım.bakalım bu ayda olmazsa klomen ve çatlatma iğnesıne baslayacagım..inşallah bu ay ugurlu gelır hepımıze🥰

Canm ılk hamıle kaldıgımda bende hıc anlamazdım yumurtlama falan filan,ama uzun süre cocuk olmayınca ve yaş ilerleyınce artııı hiç saglıklı sekılde doguramadıgımız ve ancak ugrasınca hamıle kalabıldıgımız ıcın burası boyle.sana uymuyorsa takıp etmemelısın ve guruba gırmemelısın.çünkü senın oyle bır sorunların olmamıs galıba,hepımız baya bı badıreler atlattık.ayrıca şahsen kendı adıma streste degılım burdakı dostlarımla ben vakıt gecırıp dertlesıyorum beraber heycanlanıp beraber takılıyoruz öyle.
Bunları demenize gerek yok bence, sadece fikrimi söyledim ben. Sana uymuyorsa takip etme, senin böyle sorunların olmamış falan bilmiyorum sevmedim bu üslubu 🤨 durumlarınızı bilemeden yazıyorum dedim zaten, tabi ki olmuyorsa ya da tedavi gerekiyorsa herkes neler yapacağını bilir. Ben sadece, en büyük faktör olarak stresi görüyorum ,bu kadar strese gerek yok akışına bırakalım dedim tepki vereceğiniz birşey demedim

X