🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Canım değerlik aralığı öyle yazıyor ama iyi değil ki düşün ferritin için dip değer 13 diyor ama 13 demek kansızlık demek en az 100 olması lazım iyi demek için falan. İnşallah öyle olur. Dediklerinin hepsini tüketiyorum fazlasjnı da tüketiyorum hatta .sigarayı bıraktım alkol zaten yoktu günde bir saat yürüyüşte yapıyorum.daha ne yapayım ki ( ama daha düzenli yapmam gerekiyor sanırım.esnediğim zamanlar oluyor çünkü. Bakalım haftaya da eşimin testi çıksın ortaya inşallah onun ki güzel çıksın da ben gerekeni yaparım ona yaptırmak zor :) inşallah bunkarj tartıştığımız bir gün sürpriz gebelik haberleirmizi de alırız

Yani ayni anda yapman cok saglikli olmayabilir hangisi senin icin uygunsa ona devam et. Benim degerlerim normal cikti aslinda e2 33 fsh 6 kusur prolaktin 15 sogan kuru rahmi temizliyor yumurtaliklari calistiriyor diye deneyeyim dedim. Birde e2 biraz daha yuksek olsa daha mi iyi olur diye dusundum doktor normal dedi gecti ama o biraz dusuk gibi sanki

İncir ye uc bes gun yukselır bebegım.benımkıde 8 cıkmıs cok fark yok yanı eskıden 20 cıkıyodu.demekkı degısken bişey.alırız alacagız inşallah bebısm

Tamam bebısm.sen bugunden degerlendırmeye baslayarın aksamda havuc ye 3 tane

Allah'ım hayırlısı ile nasip etsin canım

Merhabalar kürünüz fayda sağlasın inşallah ❤ bende yapıyorum adetin 2. Günü başladım ayın 5inde uygulama tarihine göre iki gün önce ovü gördüm ama bırakmadım sabah akşam devam. 21 gün demiş saraçoğlu bir hafta ara eğer adet gelirse 21 gün daha

D vitamini vücutta depolanmaz o yüzden aksatmadan günlük kullanım önerilir. Bol su iç atarsın idrarla

E2 nin fazlası da iyi değil.ada çayı içebilirsin haftada bir iki.bide kahvaltına ya da öğün arasına bir yere keten tohumu ekleyebilirsin.keten tohumunu çok öneriyorlar zaten .ben baharat öğütücüye koyup sürekli önümde tuttum masada, her fırsatta baharatmış gibi uygun şeylerin içine koydum hep bu etkilemiş olabilir belki.benim hep 20 nin altındaydı çünkü.

Son düzenleme:
İncir ye uc bes gun yukselır bebegım.benımkıde 8 cıkmıs cok fark yok yanı eskıden 20 cıkıyodu.demekkı degısken bişey.alırız alacagız inşallah bebısm
Günde 2 tane yedim çoğunlukla .kürünü yapmaya korkuyordum yükseltir diye korkmaya gerek yokmuş zeytinyağlı kürünü yapayım birazda madem.yükseltiriz evelallah ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…