🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

evet canım doktor da söyledi mutlaka 2 günde 1 ilişki olmalı diye spermlerin yenilenmesi için. birde eşime omega3 verdi spermler sağlıklı hızlı olsun diye hayırlısı rabbimden. Allahın izniyle bebeklerimiz olur inşallah bu ay
canım omega3 hangisi hap olarak mı

aa bunu bende aldm ama kendime diye almıştım :) gece diye doktormu dedi ben sabahları içiyorum
evet gece uyumadan eşinde sende kullanın dedi canım 3 aydır kullanıyoruz sıkıntı yaşamadık çok şükür aksine grip olmuyoruz halsiz değiliz bağışıklığımız kuvvetlendi

evet gece uyumadan eşinde sende kullanın dedi canım 3 aydır kullanıyoruz sıkıntı yaşamadık çok şükür aksine grip olmuyoruz halsiz değiliz bağışıklığımız kuvvetlendi
o zaman bende gece içeyim doktor demeden almıştım ben kahvaltıdan sonra içiyordum 3 gündür bununla birlkte başka takviye kullanıyormusun geçen sene 1 ay kullanmıştım q10 magnezyumla birlikte aman bende bir enerji yaptı yorulmuyordum gece 2 3 uykum yoktu :KK48:

evet canım doktor da söyledi mutlaka 2 günde 1 ilişki olmalı diye spermlerin yenilenmesi için. birde eşime omega3 verdi spermler sağlıklı hızlı olsun diye hayırlısı rabbimden. Allahın izniyle bebeklerimiz olur inşallah bu ay
Kuzum doktorun yazmadımı merak ettim

Kızlar PCO PCOS yenmek ile ilgili bir konu açtım ilgilenen olursa diye bırakmak istedim buraya da :kahve:

Kızlar, burada okuduklarımdan esinlenerek birgebeningünlüğü sayfasından gynoseed jel aldım
Dün deneme fırsatı bulduk
Ama benim özel bölgemde bir sıcaklık oluşturdu, ondan sonra yanma hissettim bayaa
Eşimde de gecikmeye neden oldu

Kullanıp böyle etkilerle karşılaşan var mı acaba

o zaman bende gece içeyim doktor demeden almıştım ben kahvaltıdan sonra içiyordum 3 gündür bununla birlkte başka takviye kullanıyormusun geçen sene 1 ay kullanmıştım q10 magnezyumla birlikte aman bende bir enerji yaptı yorulmuyordum gece 2 3 uykum yoktu :KK48:
sabahları tok karnına folik asit içiyorum 1 adet solgar markası. gece uyumadan omepaq10 alıyorum 1 adet. birde demirim düşük çıktığı için damla kullanıyorum. sigara yok alkol yok çok şükür. doktor gebelik öncesi elenatal 1 verdi ay o bende bir mide bulantısı yaptı aman allahım sersemledim resmen bıraktık mecbur.

Bebısm kesınlıkle ıyı gelıyor bızzat deneyımledım.et yemegını bıraktım azalttım bır aydır bunları yıyorum fsh 5 cıktı işte.sen mıgros hemende sıparıs ver hemen😊😊avokadoyu olgun olandan gondersınler hemen ye gelınce.antıoksıdan etkı gosterıyo karnıbahar flnda.bence düşmüştür dıkkat ettıysen ve vıtamın aldıysan bebısm kocanada kecıboynuzunu kaynat içir ondada sıkıntı cıkmayacaktır
Normalde yiyorum canım haftada 2 3 tane tüketiyorum ama son bikaç gündür yemedim almadım da . Alayım hemen bugün😂 eşime keçiboynuzunu geçen sene çok yaptım tiksindi hayatta içmez bidaha özünü yediriyorum her sabah 2 kaşık, muz , arı sütü polen propolis karışımı bide omepa Q10 o kadar.test sonuçlarına göre devam etçez o na yemiyo pislik herşeyi 😂 ben çok şey tükettim valla hayıt la aslan pençesi de dahil,hoş ovü testi hiç koyulaşmadığına göre pekte bir faydası olmamış görünen😂 ama bakalım hormonlar nasıl çıkçak inşallah az da olsa faydası olmuştur da ona göre umutla hareket ederim ben de 🙏❤️

Normalde yiyorum canım haftada 2 3 tane tüketiyorum ama son bikaç gündür yemedim almadım da . Alayım hemen bugün😂 eşime keçiboynuzunu geçen sene çok yaptım tiksindi hayatta içmez bidaha özünü yediriyorum her sabah 2 kaşık, muz , arı sütü polen propolis karışımı bide omepa Q10 o kadar.test sonuçlarına göre devam etçez o na yemiyo pislik herşeyi 😂 ben çok şey tükettim valla hayıt la aslan pençesi de dahil,hoş ovü testi hiç koyulaşmadığına göre pekte bir faydası olmamış görünen😂 ama bakalım hormonlar nasıl çıkçak inşallah az da olsa faydası olmuştur da ona göre umutla hareket ederim ben de 🙏❤️
omega 3 kullan bide bal tarcın çörek otu yap göreceksin yumurtlamayı 14 şubatta güzel haberi alırsın inşallah😍🙏

Oldu oldu ben emınım bebegm❤️😍ayy bu oglanlar zaten şu bebeyı yapalım bıda hııc gozumuze gozukmesınler😂

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
@ArasaNillGerek4 Ocak1 Şubat
degisimdonusum degisimdonusum 4 Ocak2 Şubat
beyons beyons 9 Ocak5 Şubat
@uniq129 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
O _okyanus 14 Ocak6 Şubat
@blackkdahlia11 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@kelebek_vadisi3 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
@bademlicikolata12 Ocak8 Şubat
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@rabianizzz12 Ocak10 Şubat
@Yaseminnn3513 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
@laylsari12 Ocak12 Şubat
bestmb bestmb 10 Ocak16 Şubat
kirmizi puantiye kirmizi puantiye
selam kızlarr ocak topiginden geliyorum bu ay bakalım neler olacak :) benide eklermisiniz sat 16 ocak bat12 şubat tarihim

X