🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

@kirmizi puantiye ayy bende umursamıyomjs gıbı yapsamda hep bu konuyu dusunurken buluyorum kendımı.😄bıde benım esım cok gıcık hem kızıyorum ona bıyandan hıc destek olmuyo bana dıye hemde bıyandan hep bu konuyla alakadarım😄 lh bakmayı akıl edemeyen doktor sonucların normal demıs.demekkı testestoron 68 normal.ama bence normal degıl 50 den sonra hafıf pkoya yatkınlık bence.hergun nane cayı ıcmek oyı gelıyomus taze nane aldım ıcıyorum.yalnız bu kadar takvıye bende asırı bas agrısı yaptı kızlar,gece bıle basagrısıyla uyandım.sızdede varmı boyle sorunlar?
Benimde takviyerdenmi ne son zamanlarda var bendede baş agrisi

En son saldığımda hamile kalmıştım. Bilerek salmadım. Tam yumurtlama günleri acayip bi kaşıntı başlamıştı. Mantar olduğunu öğrendim sonradan. Son bi deneme yaptık ama 1 dk uzanacak kadar bile dayanamıyordum direkt tuvalete gitmiştim. Şansıma bak ziyan oldu bu ay da diye üzülürken hamile kalmışım. Kimyasal oldu ama hemen kalkmamak tuvalete gitmemek banyo yapmamak boşa uğraş gibi işte. Bırakınca oluyormuş.
Nasl saldın be mübarek dediklerimden 😁
Bugün bir doktorun videosuna denk geldm uzun yatmak pozisyon vs bunların hamile kalmakta kesin bir etkisi yoktur o yüzden keyfinize bakın diyor 😅

En son saldığımda hamile kalmıştım. Bilerek salmadım. Tam yumurtlama günleri acayip bi kaşıntı başlamıştı. Mantar olduğunu öğrendim sonradan. Son bi deneme yaptık ama 1 dk uzanacak kadar bile dayanamıyordum direkt tuvalete gitmiştim. Şansıma bak ziyan oldu bu ay da diye üzülürken hamile kalmışım. Kimyasal oldu ama hemen kalkmamak tuvalete gitmemek banyo yapmamak boşa uğraş gibi işte. Bırakınca oluyormuş.
Yahu dr bana en az 30 dk kalkma yat dedi yattım. Hatta allah günah yazmasın sabaha kadar duş almadım ama enfeksiyon oldum bana göre değil, hele ki cinsel ilişkiden sonra lavaboya cıkılması gerektiğini okudum enfeksiyon vs sorunlar yaşamamak için.

Merhabalar herkese 🌸

Benimde beklediğim testlerim vardı. Dün çıktılar şükür. Şimdi artık hamile kalmayı istiyorum. Tam da regl min son günündeydim. Ovulasyon testlerimi de aldım. Hazırım 😂

Sat 11 ocak bat 4 şubat olarak beni de ekleyebilir misiniz listeye..

Merhaba kullandığınız ürünler besinler nedir acaba yazdıklarınıza ulaşamadım biraz acemiyim 🙈 2 yıldır çocuk istiyoruz bizde🥲
Canım gunaydın,orzax omega 3,d vıtamını,folık asıt,bal tarcın corek otu kürü,birde taze nanelı çay ıcıyorum hergun.bakalım neler olacak😊

benim regl döngülerim 35-37 arası değiştiği için ben net çatlama tarihimi bilmiyorum. doktorum her ay regl bittikten sonraki 15.gün başlar dedi ve o gün kullanmam için progesteron hormonu verdi bebek oluşursa tutunmaya yardımcı olmazsa regl düzenleyici görevi görecek dedi. sorum şu; yine de ovülasyon testi alıp yapmalı mıyım? yapacaksam ne zaman yapmaya başlamalıyım? google dan bakardım ama tecrübeli arkadaşlarıma sormak istedim.

benim regl döngülerim 35-37 arası değiştiği için ben net çatlama tarihimi bilmiyorum. doktorum her ay regl bittikten sonraki 15.gün başlar dedi ve o gün kullanmam için progesteron hormonu verdi bebek oluşursa tutunmaya yardımcı olmazsa regl düzenleyici görevi görecek dedi. sorum şu; yine de ovülasyon testi alıp yapmalı mıyım? yapacaksam ne zaman yapmaya başlamalıyım? google dan bakardım ama tecrübeli arkadaşlarıma sormak istedim.
Canım regl biter bitmez ovülasyon testine başlamak daha iyi ama yok o kadar çok yapamam dersen yumurtlama göstergesi olan uzayan şeffaf akıntı yumurta akı gibi,anlık kasık ağrıları gibi durumları yaşadığında bu yumurtlama zamanına girdiğini gösterir ama eğer imkanınız varsa regl bittikten sonra bir dolu bir boş ilişki ile başlayıp ovülasyon testinde pik gördüğün gün çatlama günü ve çatlama sonraki günleri de sık ilişki şeklinde değerlendirmek, sonrasında line bir dolu bir boş şeklinde ilişki şansı arttırabilir bu arada özellikle pikten öncesi ve çatlamadan üç gün sonrasına kadar en azından bir dolu bir boş daha uygun olabilir. Bir de senin reglin 30 gün üzeri olduğu için regle iki gün kalaya kadar bile yumurtlama görme ihtimalin yüksek olabilir ovülasyon testini regle iki gün kalaya kadar da devam ettirebilirsin

Bu arada folik asite başlamadıysan başlaman uygun olur,beslenmene de her gün birer tane muz avokado çiğ badem ceviz ekleyebilirsin

Bu arada folik asite başlamadıysan başlaman uygun olur,beslenmene de her gün birer tane muz avokado çiğ badem ceviz ekleyebilirsin
canım çok teşekkür ederim detaylı açıklama ve bilgilendirmen için dikkate alacağım.

1 aydır folik asit kullanıyorum, gece yatmadan omega3 alıyorum. Ocak ayı denemesi başarısız oldu :KK43: inşallah Şubat ayı güzel haberler aldığımız bir ay olur.

canım çok teşekkür ederim detaylı açıklama ve bilgilendirmen için dikkate alacağım.

1 aydır folik asit kullanıyorum, gece yatmadan omega3 alıyorum. Ocak ayı denemesi başarısız oldu :KK43: inşallah Şubat ayı güzel haberler aldığımız bir ay olur.
İnşallah canım ben de bekliyorum bakalım al sonunda belli olacak. Her nasip vaktine esir beklemek zor biliyorum ama sağlıkla hayırla gelsin. Geldiği gün tüm bu yaşadığımız zorlukları unutacağız öyle düşünelim ve moralimizi yüksek tutalım🤗🙏

İnşallah canım ben de bekliyorum bakalım al sonunda belli olacak. Her nasip vaktine esir beklemek zor biliyorum ama sağlıkla hayırla gelsin. Geldiği gün tüm bu yaşadığımız zorlukları unutacağız öyle düşünelim ve moralimizi yüksek tutalım🤗🙏
Laboquick 20 Adet Ovulasyon aldım canım

Bide ben şeyi merak ettim ben bu ay geç yumurtlayacam belli oldu bana da doktorum döngünün 14.günü progesterona başla dedi. Progesteron yumurtlama olduktan sonra başlanıyor diye biliyorum ama ben geç yumurtlıcam bunun zararı olurmu acaba yumurtlama ve döllenme açısından H hawaii

Bide ben şeyi merak ettim ben bu ay geç yumurtlayacam belli oldu bana da doktorum döngünün 14.günü progesterona başla dedi. Progesteron yumurtlama olduktan sonra başlanıyor diye biliyorum ama ben geç yumurtlıcam bunun zararı olurmu acaba yumurtlama ve döllenme açısından H hawaii
aaa bu soruyu şu şekilde sorayım ben doktoruma şimdi whatsapptan bekle canım

Çanım onu hiç bilmiyorum inan ,benim dr da yumurtanın çatladığını ama üç günü değerlendirmem gerektiğini söyledi günaşırı olarak normalde ben çatlamayı değerlendirip bırakıyordum vardır bir bildiği

X