🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Selam kızlar :KK37: geçen ay 45. günde regl oldum, doktora gittim gecikmeden ötürü, hormonlarıma baktı, ultrasonla baktı, bir sıkıntı çıkmadı. Bu ay da geciktim yine, hamilelik olamaz korunuyorduk çünkü. Ama artık bebiş istiyoruz, reglim olup bitince korunmayacağız. Sizce ovulasyon testleri ile mi ilerlemeliyim? Doktor pcos yok dedi ama bu ay da gecikince iyice stres oldum.

Bebişler bugun dongunun 7. gunu ve lh olması gerekenden koyu gıbı geldı bana sankı.😊sızın ovulasyonlar nasıl gıdıyor🌸

Eklentiler

• IMG_2836.jpeg
    IMG_2836.jpeg
    21,4 KB · Görüntüleme: 25
Bebişler bugun dongunun 7. gunu ve lh olması gerekenden koyu gıbı geldı bana sankı.😊sızın ovulasyonlar nasıl gıdıyor🌸
Bence normal canım c si epey koyu belirgin çünkü . C ye göre silikliği normal geldi bana . Benim de ateşim dibe vurdu 2 gündür bugün ısrarla duayla regl bekliyorum ben de artık, cuma ya randevumu bile aldım adetin 3.günü olacak diye ,daha adet olmadan o kadar eminim yani 😂

Bence normal canım c si epey koyu belirgin çünkü . C ye göre silikliği normal geldi bana . Benim de ateşim dibe vurdu 2 gündür bugün ısrarla duayla regl bekliyorum ben de artık, cuma ya randevumu bile aldım adetin 3.günü olacak diye ,daha adet olmadan o kadar eminim yani 😂
Atesın dibe vurduysa kesın olursun bebegım.hormon tahlıllerını atarsın bızede yaptırınca.Bol bol karnıbahar ıspanak cevız avokado ye cumaya kadar da fsh cok ıyı cıksın🥰🌸🌸😍

Atesın dibe vurduysa kesın olursun bebegım.hormon tahlıllerını atarsın bızede yaptırınca.Bol bol karnıbahar ıspanak cevız avokado ye cumaya kadar da fsh cok ıyı cıksın🥰🌸🌸😍
Yazdığın hiç bir şey şuan evde yok canım anca bu kadar isabetli olabilirdi yani 😂😂 bu yazdıkların fsh a iyi mi geliyormuş bilmiyordum ben
en son 19 çıkmıştı inşallah düşmüştür 😔 ona göre çünkü tekrar femara kullanacağım eşim de haftaya verecek bakalım bir sene oldu ona bakmayalı inşallah yükselmiştir onunki de

benim regl döngülerim 35-37 arası değiştiği için ben net çatlama tarihimi bilmiyorum. doktorum her ay regl bittikten sonraki 15.gün başlar dedi ve o gün kullanmam için progesteron hormonu verdi bebek oluşursa tutunmaya yardımcı olmazsa regl düzenleyici görevi görecek dedi. sorum şu; yine de ovülasyon testi alıp yapmalı mıyım? yapacaksam ne zaman yapmaya başlamalıyım? google dan bakardım ama tecrübeli arkadaşlarıma sormak istedim.
canım ınnovita marka test çok iyi. reglin bittikten sonra her gün aynı saatte yapacaksın pik gördüğünde 3/4 saatte bir yapacaksın ta çatladığı saati değerlendireceksiniz çünkü yumurta 12/24 sat canlı kalabiliyor. ondan öncsinde spermi boşa tüketmemek lazım çünkü iki günlün perhiz olmalı öncesinde spermin ggüçlü olması için. ben femometer de kullanıyorum ama o sadece günlük tek ölçüme odaklı cihaz. ama bize tam saati lazım o yüzden bu ay tekrar innovita aldım.
kullandığım takviyeler de var bunun dışında. inşallah bu ay gebeyim. gebeyiz. amin :emir_bebek:

Yazdığın hiç bir şey şuan evde yok canım anca bu kadar isabetli olabilirdi yani 😂😂 bu yazdıkların fsh a iyi mi geliyormuş bilmiyordum ben
en son 19 çıkmıştı inşallah düşmüştür 😔 ona göre çünkü tekrar femara kullanacağım eşim de haftaya verecek bakalım bir sene oldu ona bakmayalı inşallah yükselmiştir onunki de
Bebısm kesınlıkle ıyı gelıyor bızzat deneyımledım.et yemegını bıraktım azalttım bır aydır bunları yıyorum fsh 5 cıktı işte.sen mıgros hemende sıparıs ver hemen😊😊avokadoyu olgun olandan gondersınler hemen ye gelınce.antıoksıdan etkı gosterıyo karnıbahar flnda.bence düşmüştür dıkkat ettıysen ve vıtamın aldıysan bebısm kocanada kecıboynuzunu kaynat içir ondada sıkıntı cıkmayacaktır

canım ınnovita marka test çok iyi. reglin bittikten sonra her gün aynı saatte yapacaksın pik gördüğünde 3/4 saatte bir yapacaksın ta çatladığı saati değerlendireceksiniz çünkü yumurta 12/24 sat canlı kalabiliyor. ondan öncsinde spermi boşa tüketmemek lazım çünkü iki günlün perhiz olmalı öncesinde spermin ggüçlü olması için. ben femometer de kullanıyorum ama o sadece günlük tek ölçüme odaklı cihaz. ama bize tam saati lazım o yüzden bu ay tekrar innovita aldım.
kullandığım takviyeler de var bunun dışında. inşallah bu ay gebeyim. gebeyiz. amin :emir_bebek:
evet canım doktor da söyledi mutlaka 2 günde 1 ilişki olmalı diye spermlerin yenilenmesi için. birde eşime omega3 verdi spermler sağlıklı hızlı olsun diye hayırlısı rabbimden. Allahın izniyle bebeklerimiz olur inşallah bu ay

X