🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Merhabalar, biz de 5 aydır deniyoruz ancak henüz gebelik yok. Doktor ultrasonda PCO görüntüsü var diyip test istemişti. Bu ay reglinin 2. günü verdiğim hormon değerlerim FSH:10.19 - LH:7.20 - E2:65,59-PROLAKTİN:6,37 olarak çıktı. Öncelikle değerlere göre PCOS yokmuş onu öğrendik. Doktor 30 yaşında olduğum için FSH yüksekliğinin normal olabileceğini söyledi. Gebelik ihtimali düşük mü yani diye sorduğumda hayır daha yüksek FSH ile ilk aydan gebe kalan hastam da var, istersen AMH yaptır onun sonucuna göre yönlendirilir dedi. Şu anda çok kararsızım ve stres yapıyorum bu durumu. Önerisi olan varsa dinlerim :) Bu ay da soğan kürüne başladım FSH'ı yüksek görünce. Buraya da neden yazdım bilmiyorum, umarım Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder :)

herkese merhaba ben de 3 yıllık evliyim 6-7 aydır çocuk istiyoruz ama olmuyor, ben de hemen olacak diye düşünenlerdendim 🙃 3 doktor değiştirdim,tüp bebek ya da aşılama için erken diyolar yaşımız da genç. Ama ben her ay daha da karamsar olmaya başlıyorum. bu forumda benim gibi olanları gördüm bir nebze iyi geldi diyim. Folik asit omega 3 kullanıyorum. bu ay muz ve avokadoya başlıycam,inşallah hepimiz kısa zamanda güzel sonuçlar alırız 🐥

omega 3 kullan bide bal tarcın çörek otu yap göreceksin yumurtlamayı 14 şubatta güzel haberi alırsın inşallah😍🙏
Ne güzel söyledin canım😍🙏an itibariyle geldi kırmızılar omega 3 ü iki aydır kullanıyorum zaten çörek otu kürüne de hemen başlıyorum.yılmak yıkılmak yok yola devam 💪

evet canım 2 veya 3 gün içinde olur yumurtlama O _okyanus canım sende başladınmı ovulasyona ne durumdasın üçümüzde peşpeşpeşe gidiyoruz muhtemelen aynı zamanlarda yumurtlıcaz 😂🙏
benim yarın bitecek regli ovu yapsammı yapmasam mı bilemedim stres olurmuyum dedim ama merakta ediyorum. yıldız tilbe gibi oldu kimseyi sevmiyorum ama yalnızda canım sıkılyor :KK48:

inşallah hayırlısıyla güzel haberleri alırız

benim yarın bitecek regli ovu yapsammı yapmasam mı bilemedim stres olurmuyum dedim ama merakta ediyorum. yıldız tilbe gibi oldu kimseyi sevmiyorum ama yalnızda canım sıkılyor :KK48:

inşallah hayırlısıyla güzel haberleri alırız
ay hakketten öyle kimseyi sevmiyorum ama yanlızda canım sıkılıyor 😂bayılıyorum ona sen 2 gün daha bekle öyle başla daha erken o zaman ovu ile takip yapmayınca kactı diye stres basıyor bu defa bu ay bi iyice takip edelim derim 😊🙏

ay hakketten öyle kimseyi sevmiyorum ama yanlızda canım sıkılıyor 😂bayılıyorum ona sen 2 gün daha bekle öyle başla daha erken o zaman ovu ile takip yapmayınca kactı diye stres basıyor bu defa bu ay bi iyice takip edelim derim 😊🙏
Bence de es kaza arada atıyorum bi kaç günlük boşluk misafir oluyor dargınlık ya da bir aksaklık olunca bu defa insan o zaman mıydı acaba diye kendi kendini yiyor meraktan.yani her ay değil belki ama yapınca da tam yapılırsa daha iyi olurmuş gibi geliyor bana.

aynen işte çok çıkmazdayım her şekilde stres oluyoruz :))
valla insan belli bir yaştan sonra etrafnda az insan istiyormuş öyle derlerdi doğruymuş

Bence de es kaza arada atıyorum bi kaç günlük boşluk misafir oluyor dargınlık ya da bir aksaklık olunca bu defa insan o zaman mıydı acaba diye kendi kendini yiyor meraktan.yani her ay değil belki ama yapınca da tam yapılırsa daha iyi olurmuş gibi geliyor bana.
aynen canım en azından kafam rahat ediyorum sonrasını bekliyorum

no dargınlık :) ah o misafirler tamda zamanını bilirler :KK48:

al bendende o kadar kesin şöyle diyecek bunu yapacak drdim yok çünkü sık görüşmüyorum :))
sık görüşmeme ragmen benim regl günüme kadar soruyordu biri ya normalde bu ara olman lazımdı oldunmu diye sırf bişey var mı diye meraktan kürtajdan sonra zaten psikolojım bozuk diye hiç o konuları kimseye actırmadım artık kimse korkuyor sormaya

X