🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

İnşallahÇok şükür bebişle meme gaz çıkar alt değiş yatır kısır döngüsü arasında koşuşturmaca
oyy yerim ben sizi :) inş bize de göstersin rabbim o günleri, öğreneceğim çok şey var :) bebişin adı ne bu arada, detay lütfen çok şey kaçrdım :d

Çok şükür canım kucağına almak nasip etsin AllahBizde durum gazı çıkart kakasını temizle yemeyini ver döngü aynı
amin yavrum aminnn :) ayyy sen doğurdun mu bile, biz en son konuşabildiğimizde hamile kaldı-kalacak o moddaydın daha. acayip duygulandımmmmm. neyin oldu, ismi ne hemen detay verin yaaa ve bana akıl verin

oyy yerim ben sizi :) inş bize de göstersin rabbim o günleri, öğreneceğim çok şey var :) bebişin adı ne bu arada, detay lütfen çok şey kaçrdım :d
Yunus Safa canım, normal doğum oldu ama suyu azaldığı için suni sancı ile 38+3 te doğdu çok şükür çok duyup sinir olacağın ama doğum yapınca haklılarmış diyeceğin o meşhur cümleyi kurayım sana "bunlar iyi günlerin tadını çıkar"
Sen asıl detay ver, kaç haftalıksın?

adıyla yaşasın canım :) hahahah ya sorma gerçekten sinir oluyorum normalde ama siz torpillsiniz size sinir olmucam diyebilirsiniz valla kuzum biz Allahın izniyle 13.haftadayız şu an :) heyecan tavan

amin yavrum aminnn :) ayyy sen doğurdun mu bile, biz en son konuşabildiğimizde hamile kaldı-kalacak o moddaydın daha. acayip duygulandımmmmm. neyin oldu, ismi ne hemen detay verin yaaa ve bana akıl verin
Çok şükür mucize bebeğim doğdu MaşAllahoğluşum oldu ismi Yunus darısı bütün bekleyenlere hep diyorum pes etmeyin burda tanıyanlar beni biliyor neler yaşadım olucak zamanı var sadeceSezeryan oldum canım ben benimki riskli gebelikti hep yattım ben en sonlara doğru doktor izin verdi kalkmaya

adıyla yaşasın , ikiniz de Yunus koymuşsunuz T TASUU ile :) Evet canım biz birbirimizi biliyoruz az mı bekledik uğraştık ama Allah doğru zaman gelince çok şükür verdi, inşallah sağ salim kucağıma da alırım da senden tüyo isterim :) Ben de fetal dna için kan verdim yüreğim ağzımda onu bekliyorum bu hafta ya nolur dua et bizim için teyzesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…