🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Günaydın kızlar , bata 3 gün filan kaldı artık bugün de kaset testim böyle çıktı sizce bu anlamı var mı erken gebelik negatif kasette çizgi var hgibi

Eklentiler

• IMG_3508.jpeg
    IMG_3508.jpeg
    363,7 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_3505.jpeg
    IMG_3505.jpeg
    632 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_3507.jpeg
    IMG_3507.jpeg
    590,5 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_3503.jpeg
    IMG_3503.jpeg
    673,2 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_3506.jpeg
    IMG_3506.jpeg
    410,8 KB · Görüntüleme: 39
Kızlaarrr koşun testimde hemen silik çizgi çıktı bugün de albi kaset test çıplak gözle direk görülüyor 😇bu marka nasıl acaba
Kuzum bu testin sonucu ne çıktı? Benim de bugün bata 3 gün filan kaldı tahmini kaset testler de bir şey görüyorum ama sence bi manası var mı birini sabah birini öğlen yaptım.

Eklentiler

• e76cdafd-17bb-446e-8f6d-346cf0719825.jpeg
    e76cdafd-17bb-446e-8f6d-346cf0719825.jpeg
    75,3 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_3582.jpeg
    IMG_3582.jpeg
    771,9 KB · Görüntüleme: 42
Kuzum bu testin sonucu ne çıktı? Benim de bugün bata 3 gün filan kaldı tahmini kaset testler de bir şey görüyorum ama sence bi manası var mı birini sabah birini öğlen yaptım.
8 haftalık hamileyim canım darısı sana inşallah 🥰sanki silik çizgi var gibi görünüyor 💕

8 haftalık hamileyim canım darısı sana inşallah 🥰sanki silik çizgi var gibi görünüyor 💕
Oyyy maşallah sağlıkla kucağına al inşallah 🤲
Durdukça hem kurudu hem belirginleşti ama adet ağrılarım başlayınca ihtimal veremiyorum:KK43:

Eklentiler

• IMG_3595.jpeg
    IMG_3595.jpeg
    425,3 KB · Görüntüleme: 41
Oyyy maşallah sağlıkla kucağına al inşallah 🤲
Durdukça hem kurudu hem belirginleşti ama adet ağrılarım başlayınca ihtimal veremiyorum:KK43:
Sağol canım benim 🥰 ama benim de çok adet sancısı oldu bende kesin kimyasal olacak diyordum sonra neredeyse her yeni haftaya girdiğinde lekelenme yaşadım en son geçen hafta kırmızı lekeler geldi düşük önleyici iğne kullandım iyiyim şimdi çok şükür yani adetin ilk geciktigi iki hafta boyunca hep adet sancısı yaşadım inşallah seninde sağlıkla ilerler 😇

1 aydır hesabım kapalıydı. Çok şükür pozitif gördüm şu an 6+5 haftalık hamileyim. Cumartesi günü de randevum var inşallah bebeği görüp kalp atışlarını duyarız o gün de :) Rabbim herkese nasip etsin hayırlısıyla ✨❤️
Belirtileriniz ne zaman başladı akıntı belirtiniz varmıydı ben test yapmadım ama bugünle birlikte 7 gün geçicek ben 1 seneden fazla oldu bis gebelik yaşayası hiç bir belirtim yoktu bide 10 haftalıkken düştü sonrada kürtaj oldum bana biraz bilgi verirmisiniz

Sağol canım benim 🥰 ama benim de çok adet sancısı oldu bende kesin kimyasal olacak diyordum sonra neredeyse her yeni haftaya girdiğinde lekelenme yaşadım en son geçen hafta kırmızı lekeler geldi düşük önleyici iğne kullandım iyiyim şimdi çok şükür yani adetin ilk geciktigi iki hafta boyunca hep adet sancısı yaşadım inşallah seninde sağlıkla ilerler 😇
Allah yardımcım olsun canım ya. İnşallah ilerler bende de varsa. Bu yok denecek kadar az ihtimal :KK43: hayırlısı artık.

Eklentiler

• IMG_3626.jpeg
    IMG_3626.jpeg
    575,1 KB · Görüntüleme: 57
Belirtileriniz ne zaman başladı akıntı belirtiniz var şeffaf akıntı belirtileri asarındaymış ama benim kuru bide ben bir sene fazla boş gebelik yaşadım hiç bir belirtim yoktu şüphelendim yine yaa inşallah aynı şeyleri yâsamma kimse yaşamasın inşallah.yani hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı

Belirtileriniz ne zaman başladı akıntı belirtiniz var şeffaf akıntı belirtileri asarındaymış ama benim kuru bide ben bir sene fazla boş gebelik yaşadım hiç bir belirtim yoktu şüphelendim yine yaa inşallah aynı şeyleri yâsamma kimse yaşamasın inşallah.yani hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı
Canım ben sadece bel ağrısından şüphelendim çok ağrım oluyor du zaten testlere de erken başladım silik çizgi çıktı git gide koyulasti kan verdim 55-205-585 çıktı beta bide yumurtlama döneminde üç beş gün sonra regl sancısı gibi sancı yaşadım sonra göğüs hassasiyeti oldu ondan da şüphelenmistim

Belirtileriniz ne zaman başladı akıntı belirtiniz varmıydı ben test yapmadım ama bugünle birlikte 7 gün geçicek ben 1 seneden fazla oldu bis gebelik yaşayası hiç bir belirtim yoktu bide 10 haftalıkken düştü sonrada kürtaj oldum bana biraz bilgi verirmisiniz
Benim adet öncesi belirtilerimden farklı olarak göğüs hassasiyeti çok fazlaydı ve sık idrara çıkıyordum. Bir de adet olacakmış gibi kasık ağrılarım vardı. Ben yumurta takibi yaptığım için 14.gün çatlama olduğunu biliyodum. 30.gün test yaptım yani adetim 1 2 gün geçmişti. Silik de değil baya koyu bir çizgi anında çıkmıştı. Yumurta takibi yaptığımız doktoruma gittik o gün, ultrasonda baktı minik kesemizi gördük orada. Keseyi de görünce kan testi istemedi hcg değerime hiç bakmadım yani benim bu şekilde oldu. 1 hafta geçtiyse bence test yapabilirsin inşallah güzel haber alırsın 🤍

merhaba benim yumurta akı kıvamında akıntım gelmeden önce ve geldikten sonra değerlendirmiştim farketmeden cünkü adet düzensizliğim var aylarca olmuyorum ilaç kullanmadan. 23 şubat değerlendirdik 24 şubat akşam üstü şeffaf jel akıntı geldi 25 şubat değerlendirdik. Sonrasında bir hafta boyunca adet olucakmısım gibi ağrılarım oldu. En sonki ilişkimden tam bugün 10. Gün. Akşam başlayan sağ kasık yanması ve ve sağ karın tarafımda yanma mevcut. Gögüslerimede biraz bastırdıgımda sızlıyor.

Böyle birşey yaşayan varmı ? En sonki ilişkinin 7. Günü kan versin beta 0.1 negatif çıktı. Test yapmadım henüz.. ilk belirtilerde Sağ kasık yanması vs yaşayan oldu mu ?

merhaba benim yumurta akı kıvamında akıntım gelmeden önce ve geldikten sonra değerlendirmiştim farketmeden cünkü adet düzensizliğim var aylarca olmuyorum ilaç kullanmadan. 23 şubat değerlendirdik 24 şubat akşam üstü şeffaf jel akıntı geldi 25 şubat değerlendirdik. Sonrasında bir hafta boyunca adet olucakmısım gibi ağrılarım oldu. En sonki ilişkimden tam bugün 10. Gün. Akşam başlayan sağ kasık yanması ve ve sağ karın tarafımda yanma mevcut. Gögüslerimede biraz bastırdıgımda sızlıyor.

Böyle birşey yaşayan varmı ? En sonki ilişkinin 7. Günü kan versin beta 0.1 negatif çıktı. Test yapmadım henüz.. ilk belirtilerde Sağ kasık yanması vs yaşayan oldu mu ?
Benim.sızlama gibi birazda hafif sancı gibi.yarın.saģlık ocağında test yapcam

Bugün de böyle. Olsa koyulaşırdı ya da pembişlenirdi sanırım. Ama dün alttakinden yaptığımda bi şey yoktu:KK43:

Eklentiler

• IMG_3688.jpeg
    IMG_3688.jpeg
    740 KB · Görüntüleme: 42
merhaba benim yumurta akı kıvamında akıntım gelmeden önce ve geldikten sonra değerlendirmiştim farketmeden cünkü adet düzensizliğim var aylarca olmuyorum ilaç kullanmadan. 23 şubat değerlendirdik 24 şubat akşam üstü şeffaf jel akıntı geldi 25 şubat değerlendirdik. Sonrasında bir hafta boyunca adet olucakmısım gibi ağrılarım oldu. En sonki ilişkimden tam bugün 10. Gün. Akşam başlayan sağ kasık yanması ve ve sağ karın tarafımda yanma mevcut. Gögüslerim hassas.

X