🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Canım hormon testi bende yaptırmayı düşünüyorum. nasıl oluyor acaba sadece kan alınıyor demi ? bir de aç veya tok farkediyor mu?

Canım hormon testi bende yaptırmayı düşünüyorum. nasıl oluyor acaba sadece kan alınıyor demi ? bir de aç veya tok farkediyor mu?
Kuzucum ben doktora gebelik istemiyle gittim. Muayene oldum. Doktor benden hormon testi,amh,rahim filmi,sperm testi yaptır dedi beni başka büyük bir hastaneye yönlendirdi. Benim gittiğim hastanede yoktu. Kan verdim zaten hormon testlerim ve amh ı yaptırdım. Sadece kan veriyorsun. Ben aç karnına gittim. Burdan bir arkadaşımız aç gitmemi belirtmişti. Ama doktor farketmez dedi sormadı aç mısın tok musun diye. Ama tiroidde baktirdim ben. Eğer troid baktırırsan mutlaka aç git. Ve mutlaka adetinin 2. Günü ya da 3. Günü gitmen gerekiyor. Ben 2. Gün gittim

Teşekkür ederim canım. Kürtajdan sonra adet düzensizleşti benim önce gününü saşmazdı.
Şimdi adet gelsin (inşallah gelir de hap kullanmak zorunda kalmam) bu ay gidip vereyim diyorum.

Teşekkür ederim canım. Kürtajdan sonra adet düzensizleşti benim önce gününü saşmazdı.
Şimdi adet gelsin (inşallah gelir de hap kullanmak zorunda kalmam) bu ay gidip vereyim diyorum.
En azından için rahat eder. Ver tabi. Hakkında hayırlısı olsun

Cnm çok saolasın, yazanları etiketleyemedim ama çok şukur iyiyiz. Mercan da iyi. Bi sıkıntımız yokAllah razı olsuniyi dileklerınız için

Canım birsey sorucam benim erken gebelik testinde çizgi çıkmadı ancak birgebeningünlüğü kaset testinde 6-7 dk sonra çizgi gördüm. Tüp bebek transferi oldumda, bu kaset teste güveniyor musun acaba? Ben önceden yaptığımda hic cıkmamıstı gibi hatırlıyorum da kullanan biri görünce sormak istedim

Cnm çok saolasın, yazanları etiketleyemedim ama çok şukur iyiyiz. Mercan da iyi. Bi sıkıntımız yokAllah razı olsuniyi dileklerınız için
canım benim çok sevindim doğumun gercekleşmiş rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hamilelikte bile bize hep gelip destek verdin Allah gönlüne göre versin

Umut var mı kızlar

Eklentiler

• IMG_3394.jpeg
    260,6 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_3393.jpeg
    532,5 KB · Görüntüleme: 30
Canım merhaba, ben birgebeningünlüğü testini bir kez kullandım
onda da hemen çizgi çıktı
6-7 dk sonra geçerli olur mu inan hiç bilmiyorum
ama erken gebelik testime göre daha koyu çizgi çıkmıştı bu belki sana bir fikir olabilir
umarım vardır

Canım bende erken gebelik testlerinde çıkmadı ama bu kaset testte cıktı garip bir şekilde. Hatta kuruma çizgisi mi acaba dedim baya testi suyun altına tuttum hala silik cizgi orda duruyor hic anlamadım

Canım bende erken gebelik testlerinde çıkmadı ama bu kaset testte cıktı garip bir şekilde. Hatta kuruma çizgisi mi acaba dedim baya testi suyun altına tuttum hala silik cizgi orda duruyor hic anlamadım
Yarın sabah ilk tuvaletinde bir kez daha dene istersen başka bir marka test ile
O zaman belli olur çizgi var mı yok mu

Aynı anda baska markalarla denedim zaten onlarda cıkmadı maalesef. 3. Gün embriyosu için 8. Gün idrar testi erken midir acaba? Bazısının çıkmıs ama bilemedim
8. gün erken olabilir canım hiç bilemiyorum
tahmin ediyorum zor beklemek ama iki gün daha sabredip öyle dene istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…