🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Adete 6 gün filan var kızlar , kaset testi yaptım 5 dakika bi şey göremeyince bıraktım , yaklaşık 20/25 dk sonra bi daha baktım. Böyleydi. Bozuk ya da kuruma olabilir mi? Ya da bunu görüp pozitif çıkan oldu mu

Eklentiler

• IMG_3041.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_3040.jpeg
    250,2 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_3039.jpeg
    608,2 KB · Görüntüleme: 36
Adete 6 gün filan var kızlar , kaset testi yaptım 5 dakika bi şey göremeyince bıraktım , yaklaşık 20/25 dk sonra bi daha baktım. Böyleydi. Bozuk ya da kuruma olabilir mi? Ya da bunu görüp pozitif çıkan oldu mu

Eklentiler

• IMG_3041.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_3040.jpeg
    250,2 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_3039.jpeg
    608,2 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar hormon testlerim güzel çıktı. Sadece amh 10.9 çıktı. Yumurtalıklarımın dirençli olduğunu gösteriyormuş. Sperm testi ve hsg çekiminden sonra her şey normal olursa aşılama yöntemini denemek istiyorum. Sormak istediğim aşılama ve çatlatma işlemleri aynı şey mi oluyor? Aşılamanın ücreti var mı? Varsa nedir? Özelde yaptıran biri bilgi verebilir mi?

kızlar dün gebelik testi yaptım negatifti bugün bi ovülasyon yapayım dedim yüksek çıktı normalde daha soluk olurdu 2. Kez yumurtlama mı oluyor acaba bu?

Aa p.tesi mi ben daha var sanıyordum allah yardımcın olsun canm sağlıkla hayırlısıyla kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin

Hayırla sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini kucağına canım benim Allahım analı babalı büyütsün inşallah benim için de dua etmeyi unutma olur mu

Telefonu aşağı doğru eğince daha net görüyorum canısıı var gibi Allah tamamına erdirsin inşallah takip et mutlaka bize de haber veeer bekliyoruz güzel haberlerini
Evet bende zor gördüm ama bi çizgi çıktı iyi kötü işte haber vercem regl olmazsam tekrar test yapcam yada regl günü bakalım

Allah yardımcın olsun canım sağlıkla kavuş bebeğine beraber hamile kalmıştık Mart anneleri grubunda olcaktık nasip değilmiş bana sen en güzel şekilde yaşa mutluluğunu inşallah

ArasaNillGerek Çok büyük bir mucize yaşamışsınız. Allah ömrünü bahtını açık etsin. Benim de adetim 8 günden az sürmedi hiç. İlişkiden saatler sonra pembe kan geldi birkaç damla ve akşam regl oldum. İlk gün normal geldi ama her zamankinden farklıydı 2. Ve 3. Gün pembe lekelere dönüp kesildi şu an kasık ağrısı ve mide bulantısı yaşıyorum. Ne hissedeceğimi bilemiyorum bir kısım imkansız diyor bir kısım da sizin yaşadığınız gibi hamile kalmış. Kafam çok karıştı test için gün bekliyorum şu an

Yani mide bulantısı yaşamadım ben ama herkesin bünyesi farklı tabi 9 ay hiç kusmadım öğürmedim de. Dediğim gibi öbür ay ki adetim 10 güne yaklaşmıştı öyle test yaptım. Sizin batınız ne zaman tabi test için en güvenilir olan batın geçmesini beklemek ❤ inşallah güzel haberler alırsınız benide etiketlemeyi unutmayın lütfen merak ederim

Canım merhaba yumurtalıkların dirençli olması ne anlama geliyormuş yani iyimi kötü mü bi açıklama yapmadı mı doktor. bu arada bende cuma günü hsg için gideceğim aşılama farklı birşey canım çatlatma farklı fiyat konusun da benimde çok bilgim ben bende doktora gideyim sonrasında de ne derse ona göre bakcam bende

Kuzu yumurtalıkların dirençli olması büyümekte zorluk çektiği anlamına geliyormuş. Yani tam o seviyeye gelmiyor ve bu sebeple de çatlamıyor sanırım. Bakalım benimde Çarşamba günü hsg çekimim var. Eşimin sperm testi de 18 Mart'ta olacak. Ona göre yola devam edeceğim o arada da fazla kilolara elveda,sağlıklı beslenmeye merhaba

inşallah güzel sonuçlar alırsın canm en kısa zamanda

Kızlar ; adete 5 ya da 6 gün var ..
göğüs ağrım , kasık ağrım var .
Prediktör erken gebelik testi böyle , sizce var mı bi şey ..

Eklentiler

• IMG_3280.jpeg
    685,7 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_3278.jpeg
    695,6 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar ; adete 5 ya da 6 gün var ..
göğüs ağrım , kasık ağrım var .
Prediktör erken gebelik testi böyle , sizce var mı bi şey ..
Benim de adete 6 gün var ben de sabah prodector ile yaptm aynı şekilde çıktı çift çizgi göremedim maalesef umarım erken diye çıkmamıştır ikimizde de. İnşallah hayırlısıyla güzel haberler alırz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…