🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Normalde vucut isisi 36.5 civari olur. Sizin 35 derece miydi? Cihazin hatali olma ihtimali var mi?
Hayır herkesin ateşi kendine özgüdür örnek veriyorum kiminin en yüksek ateşi 36.5 düşüğü 35.8 dir kiminin en yükseği 37 düşüğü 36.5 tur. Sabah uyanır uyanmaz aynı saatte dil altından ölçülen ateş kişinin kendi vücut ateşini verir

Erken gebelik testlerine çok güvenme derim canım kaset test yap daha iyi ama vakti gelince. Bak benim geçen ayki erken gebelik testini sana paylaşayım pozitif diye ortalarda gezindim insanın sevincini kursağında bırakıyor asla kullanmam bir daha. Kaç defa böyle yaptı bana. Ben yandım kimseler yanmasın. İnşallah seninki doğrudur amin

Eklentiler

• IMG_4437.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 69
Yok canım ya haklısın benim de her ay buna benzer çıkar hepte adet olurum…
Hatta eşime bak bu ayda hamileyim diyorum artık. Ama hiç göğüslerim ağrımazdı ondan şüphelenip yaptım ne diyelim hayırlısı olsun

35 civari görünce önce şok oldum daha sonrada cihazı eşimin üzerinde denedim onun 36.5 çıktı cihazda bir sıkıntı yok çünkü yeni alınmıştı
O halde benim bildigim kadariyla yumurtlama zamani vucut isisi 1 derece kadar yukseliyor bi de hamilelikte yukseliyor ama sizin hangi durumda yukselmistir yorumlayamadim yumurtlama zamani o kadar uzun surmemeli cunku

Belki senin vardır canım belli mi olur bende erken gebelik değilde kaset test yanıldı bu defa malesef

Merhaba, 4 aylık evliyim daha önce hep kondomla korunarak ilişkiye girdik. Reglime 1 gün kala ilk defa korunmasız ilişki yaşadık 4-5 saat sonra birkaç pembe nokta gördüm ve kasıklarımda batma vardı ama ben hiçbir zaman regl sancısı çekmedim. Akşama doğru regl oldum bugün reglin 2. Günündeyim fakat kanama pembeye dönüşerek azaldı normalde ilk 3 gün çok yoğun olur. 24 yaşındayım eşim 25 yaşında. Ve regl olduğum yaştan beri hep düzenli olurum 24 gün döngüm. Adet döneminden 1 gün önce hamile kalan kadınlar varmış, bir akrabamız hamile kaldığını 2 ay anlamamıştı regl olmaya devam ettiği için ve hamile olup aylarca regl olmaya devam eden de çok kadın duydum. Sizce hamile olma ihtimalim var mıdır? Daha önce yaşadığım durumu yaşayan ya da yaşayan bir tanıdığı olan var mı ?

ArasaNillGerek yanlis hatırlamıyorsam arkadasin böyle bir durumu vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…