🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar bi şey var mı ? Bata 8 gün var tahmini..

Eklentiler

• IMG_2904.jpeg
    IMG_2904.jpeg
    598,4 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_2902.jpeg
    IMG_2902.jpeg
    762,7 KB · Görüntüleme: 86
Yumurtlamanın 9. Günü ise bata 8 gün kalmış olmaz 5 günün falan vardır kuzum yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunur
Erken yumurtladım bu ay bebeğim, Ovulasyon testi ve akıntı ile takip ettim .. o sebeple sat ve bat ortasına denk gelmedi …

Testi şekilden şekile soktum resmen çekebilmek için gördüğüm çizgiyi :KK70: Bata son 4 gün kızlar çizgide 2 dakika içinde çıktı kuruma değil ama umutlanmakta istemiyorum.. görebilen varmı çizgiyi

Eklentiler

• 3E4607FB-9819-4CDB-B2AD-AB4C247C7D65.jpeg
    3E4607FB-9819-4CDB-B2AD-AB4C247C7D65.jpeg
    79,5 KB · Görüntüleme: 67
  • 3638FA54-DB41-41F3-9C89-573A394CC77D.jpeg
    3638FA54-DB41-41F3-9C89-573A394CC77D.jpeg
    90,9 KB · Görüntüleme: 64
Ayyy cnm var galıba🤩çok sevindım, yüzün gülsün inşallahhh💐💐💐 bak umut herzaman var🤲
Ya sen var ya Allah gönlüne göre en güzelini versin inşallah beklediğinin hayalinin üstünde olsun hayatın🙏 doğurcaksın nerdeyse hala bizimle ,gebelik için uğraşanlarla ilgileniyorsun . Hastane de doğumu beklerken de yazarsan şaşırmam yani 😂😂 senin gibisini görmedim valla, etiketlenmeden sürekli takip edip, bazen motive bazen umut bazen gerçekçi bazen tecrübelerinle..gözünü hiç ayırmadın bizden ❤️ Allah fazla fazla versin inşallah hep senin gibi seninle ilgilenenler yalnız bırakmayanlar olsun hayatında.doğuma girmeden haber ver canım mutlaka saatini de dahil sen doğumdayken dua etmek istiyorum senin için ❤️🙏🙏

Ya sen var ya Allah gönlüne göre en güzelini versin inşallah beklediğinin hayalinin üstünde olsun hayatın🙏 doğurcaksın nerdeyse hala bizimle ,gebelik için uğraşanlarla ilgileniyorsun . Hastane de doğumu beklerken de yazarsan şaşırmam yani 😂😂 senin gibisini görmedim valla, etiketlenmeden sürekli takip edip, bazen motive bazen umut bazen gerçekçi bazen tecrübelerinle..gözünü hiç ayırmadın bizden ❤️ Allah fazla fazla versin inşallah hep senin gibi seninle ilgilenenler yalnız bırakmayanlar olsun hayatında.doğuma girmeden haber ver canım mutlaka saatini de dahil sen doğumdayken dua etmek istiyorum senin için ❤️🙏🙏
Ayy cnm ne güzel yazmışsın😋çok tesekkur ederım, yaa özellıkle eski tanıdıgım arkadaslarımı hep merak edıyorum. Girip bakıyorum, 😄sende bnım dualarımdasın💜 cnm p. Tesi sabahı 8de sezeryana giriyorum. Dualarınızı beklıyorum🤲

Testi şekilden şekile soktum resmen çekebilmek için gördüğüm çizgiyi :KK70: Bata son 4 gün kızlar çizgide 2 dakika içinde çıktı kuruma değil ama umutlanmakta istemiyorum.. görebilen varmı çizgiyi
Telefonu aşağı doğru eğince daha net görüyorum canısıı 💜 var gibi Allah tamamına erdirsin inşallah 😘 takip et mutlaka bize de haber veeer bekliyoruz güzel haberlerini

Ayy cnm ne güzel yazmışsın😋çok tesekkur ederım, yaa özellıkle eski tanıdıgım arkadaslarımı hep merak edıyorum. Girip bakıyorum, 😄sende bnım dualarımdasın💜 cnm p. Tesi sabahı 8de sezeryana giriyorum. Dualarınızı beklıyorum🤲
Allah yardımcın olsun canım bize de dua et inşallah. Sağlıkla sıhhatle bebişine kavuş inşallah ♥️♥️

Yaa sonunda o beklenen gün geldi yani🙏🧿 saatimi kurcam valla şimdi. Hayırlısıyla girip hayırla sağlıkla kolaylıkla bir çırpıda kucağına alırsın inşallah bebişini canım 🤲 🌷

ArasaNillGerek ArasaNillGerek yanlis hatırlamıyorsam arkadasin böyle bir durumu vardi
E eylemdemir99 merhaba kuzum şehir dışındaydım gelmeye imkanım olmadı uzun bi zaman. Şimdi görüyorum sorunu kusura bakma. Ben ertesi günü hapıyla korunuyodum kuzum. İlişki olduktan bikaç saat sonra adetim geldi. Bende eczaneye gidip ilacı almadım. Normal adet oldum ama cok yoğun değildi aynı sürdü günü falan. Sonra öbür ay adet zamanı geldi çattı vs adet olcakmışım gibi ağrı vardı hiç yormadım bile gebeliğe bitki çayları içtim günde iki duş alıyodum sökülsün diye 10 günü geçti bu arada. Eşim dedi ki bi test al bende hem adet söktürücü aldım hem test. Tabi önce testi yaptım akşamüstüydü hiç unutmuyorum anında çift çizgi gördüm. Ertesi günde dr a gittim betam 2200 küsurlardaymış kesesi oluşmuştu, öğrendikten bir hafta sonrada kalp sesini duydum. Sürpriz yumurtadan çıkan oyuncak gibi cıktı geldi hayatımıza allahıma bin şükür tabi espiri bi yana. Allahım öyle bi zamanda nasip etti ki. İnan başkasından duysam belki inanmam ama insan başına gelince anlıyor. İnşallah sen de güzel haberlerini alırsın ❤❤

X