🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Merhaba benim de Adetime 5 gün var pazar günü olacak az önce erken gebelik testi yaptım negatif acaba değişir mi ki böyle başına gelen oldu mu bu aydan çok ümitliydim
Kuzu adetin geçtikten sonra ya da adet günü tekrar yap. Benimde bugün regl olmam lazımdı gelmedi

Ah inşallah değişir bir şeyler siz ne yaptınız mı test nedir durum inşallah olmazsınız
Senin mesajından önceki gönderime attım. Bilmiyorum 2.5 litre suyun üzerine test yaptım. Var mı yok mu emin olamıyorum

Eklentiler

• IMG_20240227_170023.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 79
  • Screenshot_2024-02-27-16-45-33-424_com.miui.gallery.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 73
Canım benim de normal de bugün henüz olmadım ama sancım var heralde Olcam ben test yapmadım. Sen de belirti var mı
Benim dün değil evvelsi akşam sol kasığıma ince ince iğne batmaları oldu. Sadece sol kasığa. Zaten yumurtlama zamanı da sol kasıktaydı ağrım. Muhtemelen soldan yumurtladım. Bugünde eğilip kalkarken sırt ağrısı yaşadım. Başka belirtim yok.

Sende ki hamilelik belirtisi gibi görünüyor canım kaç gün bekliyceksin kan testi için. Ben zaten umutlu değilim belirtilerim çok fazla vücudumu çok iyi tanıyorum akşam kesin olurum.

Sende ki hamilelik belirtisi gibi görünüyor canım kaç gün bekliyceksin kan testi için. Ben zaten umutlu değilim belirtilerim çok fazla vücudumu çok iyi tanıyorum akşam kesin olurum.
Ben henüz beklemedeyim. Kan testi değil de idrar testinde görürsem eğer kan testi vereceğim

Senin mesajından önceki gönderime attım. Bilmiyorum 2.5 litre suyun üzerine test yaptım. Var mı yok mu emin olamıyorum
Canım regli günü daha net bir silik olması gerekmez mi bayadır yapıyorsun çünkü test. benim 2 gün gecikti sol kasığım çok batıyor ama beta 0, lerde çıktı bugün. Bence yarın bi kan testi var varsa kesin çıkar ona göre umut etmiş olursun en garantisi bu

Yaptım. Bende birşeyler gördüm

Eklentiler

• 895CE29C-5FCC-457A-85ED-D5E68D694523.jpeg
    44,2 KB · Görüntüleme: 62
  • 06524109-669F-4E62-A0BA-1C6EFCFA86DB.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 63
Yok canım dedim ya 2.5 litre su içtim onun üzerine yaptım diye. Yarın bakarım ama kan henüz vermeme gerek yok

Aradım buldum etiket yok ama beyaz test artımed mi? Diğeri de erken gebelik testi mi? İki testle de pek iyi anılarım yok da ondan soruyorum kuzum başka marka ile de dene yarın mutlaka derim
Kuzum freely kaset olan mavi çıkmadı dışı ilginç şekilde diğeride prodoctor erken gebelik diğer konuda etiketledim diye hatırlıyorum unutmuş olabilirim kuzum kusura bakma yapıcam kuzum bu akşam yapıcaktım ama eşim almayı unutmuş after10 alıcam

Kuzum o sahte test işte her markaya sıkıştırıvermişler vicdansızlar neyse sen farklı yaparsan beni etiketle. Bu arada yarın benim de 4 günüm kalmış oluyor ben de yapsam mı yarın

Kuzum o sahte test işte her markaya sıkıştırıvermişler vicdansızlar neyse sen farklı yaparsan beni etiketle. Bu arada yarın benim de 4 günüm kalmış oluyor ben de yapsam mı yarın
Ay o zaman kaset tesstte aldırayımmm şerefsizler bana öyle yollamış ty den almıştım ya benimde 5ni baz alırsam 7 gün kalmış oluyor ben perşembede yapabilirim ya bilmiyorum ama halsizlik ve göğüs ağrım var mesela şuan yok ikiside arada da ağırlık oluyo baskı gibi kasığımda

Awox alın harika bir test
Laboquick beni hiç yanıltmadı ben ondan devam ediyorum ilk gebeliğimi de onunla öğrenmiştim . Farklı marka bende ilkleri yaşıyor hangi marka tavsiye edildi de aldıysam yalancı pozitif hüsranını yaşadım Awox denemedim hiç ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…