🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Geçen ay aşılama sebebiyle bende kullandım dediğiniz her şeyi ben dupastonda da progestanda da Kasık batması çok yaşadım. 13. Gündeyseniz test yapın bence muhtemelen bir şey varsa çıkacaktır
Doktorum duphastonu 10 gün kullan sonra test yaptı. Size böyle bişey dendi mi?

Malesef benim tutmadı inşallah senin tutar canım. Bende de öyle dedi ama ben test yaptım zaten 14. Gün adet oldum gerek kalmadı daha fazla kullanmaya
En güzel zamanda sağlıkla sıhhatle gelir inşallah. Bende bekliyorum işte. Olmadı salı günü bi test yaparım. Çatlatma iğnesi pozitif çıkarabiliyordu, duphaston yalancı çıkarmaz dimi? Böyle bi bilgi okumadım hiçbir yerde

Canım duphastonu tedbir amaçlı veriyorlar olurda döllenme olursa tutunsun diye onun pozitif çakmasıyla alakası yok ama çatlatma iğnesi 12 gün filan pozitif çıkarabilir değişebiliyor. Kaçıncı günün bilmiyorum ama ben 13. Gün yaptığımda negatifi görmüştüm inşallah senin pozitif olur kuzum

Tam 13. Gündeyim, 14 hatta 15 i bekleyeyim öyle yapayım. Teşekkür ederim

Kuzucum ben de gece sağ kasığıma ( alt karın tarafıma) iğne batmasıyla uyandım. Ne olduğunu da anlamadım. Yumurtlamadan sonra 5. Gün acaba yerleşti mi diye umutlandım ..
Valla beni de uyandırdı ara ara. Anlamadım ne olduğunu. İnşallah güzel şeylerin habercisidir

Tamam kuzum şimdilik hiçbir belirtim yok o yüzden bugün falan yapmaya cesaret edemedim Çarşamba günü en azından regl'e iki gün felan kalmış olur bir ihtimal işte niyeyse bu ay çok umutlu değilim
Benimde regl gelmezse yarın regl gecikmesinin Tahmini 2. Günü olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…