🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

2 gun kaldi bugun ovulasyonda iki kes yumurtlama yakaladim ilkinin uzerinden 12. Gun bugun 2_3 yildi buladar bile olsa bu cizgiyi bekliyorum ama icim bu sefer cok garip kipir k
2 gun kaldi bugun ovulasyonda iki kes yumurtlama yakaladim ilkinin uzerinden 12. Gun bugun 2_3 yildi buladar bile olsa bu cizgiyi bekliyorum ama icim bu sefer cok garip kipir kipir

İnşallah vardır testler yanıltmıyordur seni benim de bu şekildeydi ama adete 10 gün vardı daha inşallah geç döllenme olmuştur

Cnm 12.günde çizgi daha belirgin olmalıydı, eger bu test artimed ise güvenme, yalancı cizgı çıkartıyor
Evet arti med ilk gebeligimdede artimedle ogrendim ama insallah yine dogru sonucdur hemen belirmisi bi umut verdi ama yinede fazla umitlenmesem iyi olur dediginiz dogru

Cnm kimyasalı 2 güne 1 beta vermeden anlayamassın, kiminin betası 300 iken düşüyor, kmyasal oluyor, kimisinin ki 50ye kdr cıkıyor, mesela ben 3 kımyasalımdada 50den yukarı çıkmadı betam.

Yani 100 çıkması kimyasal oldugu anlamına gelmıyor, 108 beta ile zten karından bısey göremez doktor, 2 gün sonra aynı satte kan ver, artışına bak, 2 katından fazla artması grek

Yok onunla alâkalı değil geç döllenme oldugu için hamilelik yeni oldugu için de olabilir yumurtalamayla alakalı
Ovulasyon testlerim bu sekilde 3 subat pik 5 subatta catlama gordum tekrardan 9 subatta pik 10 subat catlama gordum bu sekilde gelisti durum 14 gun sonra test yapmam soyledi 19 subatta regl

Eklentiler

• IMG_20240214_120315.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 80
Evet arti med ilk gebeligimdede artimedle ogrendim ama insallah yine dogru sonucdur hemen belirmisi bi umut verdi ama yinede fazla umitlenmesem iyi olur dediginiz dogru
Evet bellide olmaz ama artimede güvenmeyin. Çok kişinin canını yakmışlığı vardır. Farklı bı marka kullanın, inşallah vardır

Ne güzel ya tek ilişki ve hamilelik. Bugün sordurdum yapan biri var bende gidip yaptıracağım hafta içi inşallah

Evet arti med ilk gebeligimdede artimedle ogrendim ama insallah yine dogru sonucdur hemen belirmisi bi umut verdi ama yinede fazla umitlenmesem iyi olur

Ovulasyon testlerim bu sekilde 3 subat pik 5 subatta catlama gordum tekrardan 9 subatta pik 10 subat catlama gordum bu sekilde gelisti durum 14 gun sonra test yapmam soyledi 19 subatta regl
Ben ovulasyon testi hiç yapmadım bilgim yok nerden alıyosunuz eczanede oluyo mu internetten mi rabbim gönlümüzün muradını versin bende ikinci bebegimi düşünüyorum iki ay oldu düşünmeye başlayalı ama hamilelik yok maalesef

Mesela burda hangi günleri degerlendiriyosunuz
Trendyoldan innovita aldim ben max yazan taraf yani t cizgisi c cizgisinden daha koyu yada esit renkte oldugu gunu test yapama devam ediliyor gun gun koyu cizgiden sonra siliklesme goruldugu zaman catlama oluyor pozitif ve catlama gununu ile beraber uc gun degerlendiriliyor

Sonra bi daha teste devam ediliyo mu

Bide üç gün üst üste mi ilişki olması gerekiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…