🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bende yaptıracağım inşallah bu dediğiniz bölgelere yaptırayım bende

Bende yaptıracağım inşallah
Sanırım hacamata gittiginzde soruyorlar şikayetiniz varmi ne içn yaptiryorsunz diye
Evet öyleymiş bağlantısını bilmiyorum faydalı oluyor mu ama çocuk mevzusu için yaptıracağım bakalım inşallah şifa olur

Sanırım hacamata gittiginzde soruyorlar şikayetiniz varmi ne içn yaptiryorsunz diye
evet ne için yaptırmak istiyorusunuz diye soruyorlar ben hem genel bi temizlik dedim sigara kullanıyorum çünki bende gebelik için dedim gebelik için dediğim zaman bel ve kuruk sokumuna yoğun yaptılar 7 8 kupa falan sadece bel bölgeme yapıldı canım

Bende yaptıracağım inşallah

Evet öyleymiş bağlantısını bilmiyorum faydalı oluyor mu ama çocuk mevzusu için yaptıracağım bakalım inşallah şifa olur
benim bayadır aklımdaydı canım geçen gün bi arkadaşıma gittim yeni bebeği oldu o da bebek düşündüğü zaman 6 7 ay belki daha fazla süre sonra oldu bebişi o dedi bana ben hacamat yaptırdıktan bir ay sonra hamile kaldım diye hemde tek ilişki ile o devlet hastanesine bağlı bir yerde yaptırmış ordakilerde demiş doktorlar faydası olur diye onun üzerine kesin karar verip gittim bakalım inşallahhh vesile olur

Cnm pikten sonra ertesi gün t çizgısı birden silikleşmiyorki, innovıta çoğunlukla boyle oluyor. Bugun çatlamış, önemli olan pik günü. 2 güne çatlar yumurta pikten sonra.

Eşim içn genel istiyoruz sigara içiyor komşumda yaptırdı yarn 15 dakika faln kısa sürüyor dedi sonrada termale gittiler simdj 3.5 aylık hamile

Günaydın herkese
Aldığım testler dün geldi ama eve çok geç geldiğim az önce açtım testleri üstünde arsima yazıyor ama burda gördüğüm herkesde innovita yazıyordu testlerde. Netten baktım aldığım firmanın ismi arsima ama anlamadım doğru mu aldım şaun

Eklentiler

• IMG_6876.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 115
Günaydın canm evet firma adı arsimaydi belkide isim değiştirdiler istersen instagramda minnakkurabilyer di sanirm o sayfaya bir sor

Selamün aleyküm canım beta HCG hala artıyor dış gebelik olabilir dedi doktor bugün yine kan verdim ona atacam bakalım ne diyecek
Canım progesteron hormonu testinden o anlaşılır. Ben eski gebeliğimde panik yapmıştım dr. Seviye 10un altındaysa dış gebelik demektir demişti. Bu zamana kadar drun neden bu testi yapmadı acaba

Kızlar selam biliyorsunuz reglden 1 hafta sonra kanamam olmuştu. Bugün korkup doktora gittim her şey yolunda kist hiçbir şey yok tertemiz dedi. Yine de bi kan alalım dedi. Kan sonucum böyle çıktı. Bu ne demek? İlk defa beta verdim de gram anlamıyorum

Eklentiler

• 5623F470-E05C-4F8D-8E7A-FACBCA8ADB22.png
    136,3 KB · Görüntüleme: 95
Kızlar selam bugün sabah fazla bir şekilde beyaz akıntım oldu bayaa yoğundu yani neden olur acaba pik dönemlerindeyim ama yumurtlama akıntısı şeffaf oluyor diye biliyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…