🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Eger bi sorun yoksa daha dogru diyorlar ama sorun varsa erkek agirlikli olarak bir dolu bir bos seklinda daha iyi oluyo
Tamam canım teşekkür ederim bende bakalım daha da hamilelik olmazsa denerim belki ovulasyon bu ay olmadı gene öbür aya nasip ne olur ne gelir hurma polenini denicem bi onun yumurtlamaya faydası oluyormuş diye duydum 🙂

Bugunki testim kizlar bugun daha mi belli yoksa ben mi oyle istiyorum 😂

Eklentiler

• IMG_20240218_091424.jpg
    IMG_20240218_091424.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20240218_091234.jpg
    IMG_20240218_091234.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 84
Bal tarcin corek otu yaptim bende bu ay umarim ise yararda yarin pozitifi net gorurum
İnşallah işe yarar. Benim bal tarçın çörekotu otu yaptığım ay regl 10 gün geç geldi. 10 günde bitmedi. Doktora gittim baktı hiçbir şey yok. Doktordan eve geldim kanamam bitti😀

Çok silik var gibi canım ama degerlerin düşüktür daha inşallah da ondan silik çıkıyodur adetin geçikince mi bi doktora yada kan testi vereceksin o zaman için rahat eder acabadan kurtulursun
İnsallah vardirda varsin testte boyle ciksin hafta ici bir test daha alicam insallah yaniltmazda cift cizgiyi gorurum

İnsallah vardirda varsin testte boyle ciksin hafta ici bir test daha alicam insallah yaniltmazda cift cizgiyi gorurum
İnşallah bekleyedebilirsin biraz 3 4 gün daha da netleşir varsa
Benimki de gölge gibiydi ama adete 10 gün oldugu için 3 gün geçikmem oldu o zaman test yaptım çift çizgi hemen belirmişti.

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı dün birtane yumurtam çatlamış arkadan gelen birtane daha yumurta vardı. Doktorum duphaston verdi ve adet gelmediği sürece bırakma dedi normalde hep 10-12 gün içerdim. Aslında ilk gebeliğimde de böyle yumurtlamadan sonra duphastonu hiç bırakmadan içmiştim inşallah tekrardan nasip olur🙏
Canım benim hadi inşallah yaa sağlıkla gelsinler 🤗🙏

X