🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

canın merhaba bende innovıta sıparıs verdım kutusunun üzerinde ınnovıta yazıyordu içinden arsima çıktı bende ınstagram sayfasından yazdım neden farklı marka çıktı dıye. Artık ınnovıta Arsıma olarak çıkacakmış satan formanın adı arsımaymıs aynı test dedı artık böyle satışa çıkacakmış test ınnovıta yanı merak etme

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı dün birtane yumurtam çatlamış arkadan gelen birtane daha yumurta vardı. Doktorum duphaston verdi ve adet gelmediği sürece bırakma dedi normalde hep 10-12 gün içerdim. Aslında ilk gebeliğimde de böyle yumurtlamadan sonra duphastonu hiç bırakmadan içmiştim inşallah tekrardan nasip olur

Merhaba, hiçbir gebelik belirtim olmamasına rağmen evde öylesine bir gebelik testi yaptım.
Son adet tarihim 04.01.2024
Yumurtlama 04.02.2024
Beklenen adet tarihim de 18.02.2024 idi.
Direncli bir polikistik yapım var.
16.02.24 tarihinde Standart kaset test kullandım ve ikinci çizgiyi silik gördüm. 4 saat sonra predictor marka erken gebelik testinde ikinci çizgi cok net belirginlesti. Dün akşam kan verdim. Beta hcg sonucum 108 çıktı fakat doktor karın üstünden baktığı ultrasonda "rahim icinde bir sey yok henüz ama rahim kalinlasmis, bebegi bekliyor." dedi. Eğer her sey yolunda giderse sanırım ben de aranıza katıldım. :)
Merak ettigim, Beta hcg sonucu 100 civarı çıkıp kimyasal gebelik yaşamış olan birileri var mi acaba?

Eklentiler

• 1000029506.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 98
Tamamdır canım

Merhabalar tecrubenize dayanarak birsey sormak istiyorum cevap verirseniz cok sevinirim catlamanin 12 gunu bugun sabah 7 de test yaptim malesef negatif ama kuruma cizgisi dahi yapmadi test icimden birseyler beni surekli durtuyordu dayanamadim az once bir test daha yaptim golge gibide degil pembelik var teste ama asiri silik cikti fotografini cekmeye calistim ama gorunmuyor telefondan dolayi basina boyle birsey gelen varmi sagdaki sabah yaptigim saoldaki ise simdi yaptigim testim

Eklentiler

• IMG_20240217_182118.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20240217_073126.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 91
Gebeliğini erken öğrenenlerin çoğunun başına aynısının geldiğini okuduk burda. Sabah olmayıp akşam olması sonraki sabaha daha koyu çıkması ya da tam tersi. Herkesin söyleyeceği tek şey sabah ilk idrarınla tekrar test yapman . İnşallah bebiştir

Yarin mi yapmaliyim yoksa tam adet gunundemi tekrar ediyim

Sagdaki tedti sabah yaptim soldaki ise simdiki ben mi gormek istiyorum bilmiyorum ama gorunuyor sanki

Eklentiler

• IMG_20240217_182118.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20240217_073126.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 102
Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bu aralar büyük sıkıntıdayım sizlerle konuşmak tanışmak istedim
Ben iki çocuk annesi 30 yaşında daha önce ayrılıp ikinci evliligimi 3 yıl önce yaptım 3 yıl öncesine kadar adetim gayet düzenli her ay aksamayan 7 gün süren bı kanamam oluyodu 3 yıl içinde düzensizlikler ve adet suremde degisiklikler olmaya ve 5 güne 3 güne hatta 1 güne dustu bazende. 2 ayda bir oluyodu ve son olarak 6 ay önce gece sancilarim yüzünden hastaneye gittik eşimle kist patlaması dediler 4 gün hastanede yattım daha sonra adet duzensizligim için doktora gittiğimde yazz önerdi kist falan kalmadığını herşeyin yolunda gittiğini yumurtalıklarımin iyi olduğunu kısacası gayet sağlıklı olduğumu söyledi Eylül de yazz a basladim Ekim'de 16 da Kasım 18 de Aralık 19 da Ocak 17 de adet oldum fakat ocakta adetimin 2. Gününde mandalina büyüklüğünde ciğer parçası gibi bisiy düştü hastaneye gittim normal olduğunu yine gayet iyi olduğumu yumurtalıklarımin iyi durumda olduğunu söyledi ve bebek istedigimi söylediğimde engel olup olmadığını sorduğumda engel olmadığını söyledi ve eşimle bu ayın 3 unden beri korunmasız ilişkiye girdik şuan yine adet olmadım 3 gün geciktim fakat 4_5 gündür göğüslerim aciyo büyüdü kasiniyo ,süt beyazi akıntım arttı sık idrara cikiyorum kasıklarımda değişik anlik batmalar sancimalar oluyo yorgun halsiz hissediyorum 3_4 gündür yemek yedikten sonra bulantı var sırt ağrısı var kaç gündür kabizdim iki gündür ishal oluyorum bugün idrar testi yaptım tek çizgi çıktı üzüldüm kan vermek te istemiyorum ne yapmam lazım sizler ne diyorsunuz bu durumuma lütfen cevapsiz bırakmayın

Eklentiler

• 17081845403735326475431534566841.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 90
Canım ben ilk gebelipimi bu şekilde öğrendim hatta yok dedim olmayan çizgiyi görüyorum heralde hamile değilim ben diye düşündüm her ay test yaptıgım için tabi adetime 10 gün vardı bu şekilde çıkmıştı. Tabi benim umudum yok adetim 3 gün geçti test yaptım ve o silik çizgi koyulaşmış meğer gerçekten hamileymişim o zaman seninde o şekilde adetine kaç gün var daha degerlerin düşük olduğu için çizgi silik adet gününü bekle tekrar test yap inşallah sağlıklı gebelik yaşarsın

2 gun kaldi bugun ovulasyonda iki kes yumurtlama yakaladim ilkinin uzerinden 12. Gun bugun 2_3 yildi buladar bile olsa bu cizgiyi bekliyorum ama icim bu sefer cok garip kipir kipir

2 gun kaldi bugun ovulasyonda iki kes yumurtlama yakaladim ilkinin uzerinden 12. Gun bugun 2_3 yildi buladar bile olsa bu cizgiyi bekliyorum ama icim bu sefer cok garip kipir kipir
Seni çok iyi anlıyorum bende öyleydim her ay testte bu şekilde silik çizgi bile görmemiştim sonra dedim yok beynim benimle oyun oynuyor degerlerin yükseldikçe oda netleşecek şuan da çok yeni hamileliğin sanırım geç döllenme olmuş olabilir doktor kontrole gidince öyle demişti bana biraz daha bekle 2 gün sonra gene test yap

İnsallah vardir cok tuhaf cok degisik ilk gebeligim de ne oldugu anlayamadim sonra dusuk yasadim umarim test yaniltmiyordur insallah vardir cizgide pembelik var telefondan gorunmuyor ama kararti seklindede degil ozur dilerim idrarimada dikkat etmedim kahve icmistim bianda aklima geldi ve yaptim

Cnm 12.günde çizgi daha belirgin olmalıydı, eger bu test artimed ise güvenme, yalancı cizgı çıkartıyor

İnşallah vardır tabi, yarın yada öbürgun farklı bı markayla tekrarla testi

Gözün aydın canım hadi dört gözle bekliyoruz güzel haberlerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…