🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar adete dört gün var elimde normal gebelik vardı bu da biraz hassas bir test ben gölge görüyorum siz de görüyor musunuz bide hemen çıktı hafif pembe lekelenmem oldu bi iki damla şüphelendim yaptım hemen çıktı

Yaptıktan hemen sonrami hissettin canm bnde 1 defa yapmıştım ertesi gün bayağa ağrım olmuştu diğer günde yumurtlama görmüştüm testte
Yok kuzum bir süre sonra hissettim şuanda da var mesela daha dün bitti ama bugün yumurtlama olur mu sarımsı açık kahverengimsi akıntım oldu şimdi silince geldi wcde anlamadım ne olduğunu

Kuzum adet bitimi benimde akıntılarım başladı hemen dünde çatladım beş gün öncesinden yani adet olursam da normalde bat 29 şubattı ama 24 olcak geçen ay da ağrılarımı takip ettim akıntıdan bikaç gün sonra ağrım oldu. Ertesi günden itibaren 14 gün saydım ve tam o gün adet oldum çatlama belirtilerin var mı naptın takip ediyo musun

Yok canım ya yalnış alarmmış yumurtlama değilmiş. Klomen kullandım bugün kontrolüm var adetin 13.günü bakalım ne durumdaymı

selam kızlar, ben reglime 6 gün kala erken gebelik testi yaptım sonuç negatif regl olmadım 4 gün var tam.
göğüsler şiş ve ağrılı.. bir şey olacağını sanmıyorum vücudumda değişiklik yok.

Nasıl yapılıyor detaylı anlatır mısın canım zahmet olmazsa eğer adet olursam denemek istiyorum

Nasıl yapılıyor detaylı anlatır mısın canım zahmet olmazsa eğer adet olursam denemek istiyorum
Kuzum yarım kilo yazanda var 1 kilo yazanda var ben yarımdan fazla tam bir kilo olmadan sütü koydum sonra bir demet koparıp maydonozu yıkayıp sütün içine attım vicks atanda var bende yoktu karabiber attım kaynattım maydonozlar pörsüyünceye kadar ilk buharı çıktı tencereyi kovaya döktüm belimi battaniye ile sardım üstüne oturdum soğuyuncaya kadar bazıları direkt ilişkiye girmiş bazıları bitince girmiş 3 gün yapıcam bende yumurtlamaya kadar yapmak lazımmış ilişkiye dün akşam girmedim bugün ve yarını bilmiyorum bir girsem mi diye düşünmedim değil

Ben içiceksin sandım kız üzerine oturmak beni şaşırttı şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…