🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kuzum yarım kilo yazanda var 1 kilo yazanda var ben yarımdan fazla tam bir kilo olmadan sütü koydum sonra bir demet koparıp maydonozu yıkayıp sütün içine attım vicks atanda var bende yoktu karabiber attım kaynattım maydonozlar pörsüyünceye kadar 😌 ilk buharı çıktı tencereyi kovaya döktüm belimi battaniye ile sardım üstüne oturdum ☺️ soğuyuncaya kadar ☺️ bazıları direkt ilişkiye girmiş bazıları bitince girmiş 3 gün yapıcam bende yumurtlamaya kadar yapmak lazımmış ilişkiye dün akşam girmedim bugün ve yarını bilmiyorum bir girsem mi diye düşünmedim değil😂
İyimiş bende adet olursam deneyeceğim canım sağol🙏

Aslında göstermezmiş çünkü beta bakmıyor lh hormonuna bakıyor ovulasyon. ama çoğu yerde t çizgisinin çok koyu olmasından dolayı hamile olduklarını görmüşler normla testlerde de hamile çıkmışlar vs yani kesinliği yok
Teşekkürler canım, evde önceden kalma birkaç ovu testi var da, eğer gösteriyorsa onları deneyim diye sormuştum 😂

Sağlıkla al inşallah kucağına tatlım maşallah 🥰 İğne verecem demişti canım bende pai dahil 3 gen de çıktı. Bir de ana dna diye bir test var romatizmadan dolayı yapmışlardı o da pozitif. Kan pihtilasmam var yani canım 11 aydır içiyordum zaten kurtajdan sonra her gün coraspirin 100 içtim. Regl olduğumda bıraktım tekrar içtim bittiğinde. Kalp atışı kese kaçıncı haftanda gitmiştin. 2 haftam var büyük ihtimal eğer 2 hafta boyunca testler koyu gelirse tabi. Bir de ben durabilirsem😆
Benim de 2 kurtajim oldu. Genetik sonuclarimiz için Dr normal dedi ama kendim baktigimda 1 tane heterozigot ifadesi var. Dr coraspin kullanmami ve hamile kalirsam hemen gitmemi iğne baslayacagimizi söyledi, bu bende de pıhtılaşma olduğu anlamina mi geliyor acaba?

Sat 21 ocak ovulasyon kullanmıyorum pkos var çünkü bende yanıltıyor beni genelde gün aşırı değerlendirme yapıyoruz zaten. Adetten 10 gün sonra falan 2 gün boyunca çok hafif açık kahverengi lekelenmem oldu 2 gündürde sağ kasığımda çok ağrı oluyor. 2 ay önce kürtaj oldum adet düzensizliği yaşıyorum gebelik olabilir mi acaba. Cumartesi test yaptım negatif çıktı fakat ağrı beni çok şüphelendirdi

Bugunki ovulasyon testim bu sekilde gebelik testi negatif adete son bes 🌸 buraya atmadan icim rahat etmiyor resmen 🤭

Eklentiler

• IMG_20240212_121229.jpg
    IMG_20240212_121229.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20240212_120946.jpg
    IMG_20240212_120946.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 47
X