🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Maydonoz süt buharını deneyen arkadaşlar dün bitti reglim bugün yapıcam ama ilişki olmasa olur muuu acaba ?

Canım gayet güzel görünüyor sağlıkla ilerlesin inşallah

Amin canım inşallah vallahi o kadar beklemiyordum ki bu ay. Testler hata diye düşündüm ovulasyonda da çıkınca inandım doktora yazdım kan pihtilasmam var cevap bekliyorum canım. Rabbım hepimize sağlıkla ilerleyecek şekilde nasip etsin inşallah amin

Canım diyorlar ya mucize hiç beklemediginde gelir umarım sağlıkla ilerler mutlaka kan sulandırıcı kullan benimde boş gebelikten bir kurtajim var ilk olduğu için test yaptirmadilar ama hamile kalırsan bende doktora sorup kullanmak istiyorum

Hayırlıs olsun inşallah sağlıcakla kucağına alırsınızSizi çok önceden tanıyorum takip ediyordum sizde uzun zamandır istiyordunuz bu ay neler yaptınız anlatır mısınız

Amin canım benim inşallah. Canım geçen sene nisanda kurtaj oldum. Sonra her ay denedim. Son 2 aydır da doktora gidiyordum. Bir önceki ay klomen ovitrelle denedim tüm ilişki zamanlarına uyduk umitliydim 3 yumurtam vardi ama olmadı.

Bu ay da femera ovitrelle denedik. Ama maalesef esimde strese bağlı erekte problemi çıktı. Sadece catlatma ignesinden 1 gün önce bir de catlatma ignesinden 2 gün sonra ilişki oldu. 36. Saati ne yaptiysakta degerlendiremedik. Sonda bebek olursa tutunur diye duphaston vermişti doktor 3 gün içtim Sonra ne oldu da bebek olacakta tutunacak dedim içmedim canım. Yani bu ay hiç beklemiyordum. Hatta bir an önce regl olayimde sağlık sigortam döndü dr a gideyim diye bakıyordum aşılama isteyecektik dün konuştuk Hatta eşimle akşam 7 gibi. Kalbim acıyor artık bebek gördüğümde dedim o da aşılama deneyelim olmazsa tüp bebek yapalım dedi. 2 gündür ( dünden önceki ve dun) kahverengi akıntı geldi. Allah im sökülse bir an önce de doktora gitsem diyordum. Sonra akşam 10 gibi eve gelir gelmez test yaptım reglim gelmeyince. 3 dk içinde 2. Cizgi oldu Sonra yok artık test bozuk kesin dedim tekrarladım yine çift çizgi. İnternetten aynı yerden aldım testleri bozuk mu acaba yoksa var mı dihe düşündüm. Ovulasyon vardı onda da çift çizgi cikinca çok şükür hamileyim diye düşündüm. Ama daha kan vermedim canim. Sağlıkla ilerler inşallah tek duam bu.

Canım yasin kaç bilmiyorum ama ben 34 yaşındayım tek kaybım olabilir ama zaten 7 senelik evliligimde ilk kez gebe kaldım onda da böyle oldu yeniden aynı şeyi yaşamak istemiyorum lütfen genetik testlerimi yapalım dedim. Doktor 19 tüp benden 10 tüp te eşimden kan aldi herseyimize baktı canım. Şuan 35 yaşındayım. Kurtajdan sonra her gün coraspirin kullandım hala daha da kullanıyorum doktordan haber bekliyorum iğneye gececez gebe kaldiginda demişti. Yazdım cevap bekliyorum. Tibbi genetik birimi eğitim araştırma hastanesi. Tüm genetik testleri orada yaptırdım. Yanlış hatirlamiyorsam 13 Nisan kurtaj oldum 14 Nisan genetik testleri yaptırdık. Ertesi gün olduğu için doktor yumuşadı sanırım ilk kaybimda izin verdi o da olmuş olabilir.

merhaba kızlar aralık ayında 19 haftalık bebeğimin suyu bittiği için gebelik sonlandırıldı bu ay tüm belirtilerim var beyaz akıntı bi anda baş dönmesi vs test yaptım ama hayalet çizgimi benim öyle görmek istediğim için adetimede 4 gün var

Seni çok iyi anlıyorum biliyorum durumunu eskiden beri aynı topiklerdeyiz benimde yaş 37 oldu kurtajdan sonra dr 3 ay korun demisti ama zaten 1 yil sonra hamile kaldigim için korunmadim ve suan 4 .ayim bu ayda olmazsa dr gidecem bende tedavi başlıcam artık ama ne zamandir burdayim hamile kalincada bitmiyor her an stres sikinti devam ediyor dogurana kadar başımıza ne gelecek bilmiyoruz eskiden hamile kalayim diye dua ederdim bazi seyleri yaşayip gorunce artik dua edrken bile dikkat ediyorum hep rabbimden sağlıklı hamilelik sağlıklı evlat nasip et diye dua ediyorum banada burdaki evlat hasreti ceken herkese de

Yaaa senin adına çok çok çok mutlu oldum kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş en umutsuz zamanında gelmiş mucizen darısı başımıza inşallah Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Ayy hep boyle oluyo zaten bnımde 2 ilişkiyle olmuştu. Kan verıcekmısın, gecen seferki gbi az arttı falan strese gırme bnce

Aynen canım geçen sefer her yerim delik deşik olmustu bu sefer sadece testle koyulasma takibi yapmayı düşünüyorum. Ama doktora da yazdım cevap verince o ne derse ona göre davranacağım canım kan pihtilasma sorunum var tromboli paneli yaptırmıştım orada çıktı bir de ilk gebeligimde bilmiyordum bende romatizma var ana dna diye bir test var bende pozitif o da pihtilasma yaparmış sonrasında öğrendim. Sağlıkla alalım kucağımıza Rabbım her isteyene nasip etsin. Siz nasılsınız

Canım tıbbi genetik bölümüne gidersen yaşlarımız yakın size de test yaparlar mutlaka arka planda çalışır o siz denersiniz yine. Bende öyle sadece hamile kalınca bitiyor sanıyordum ama öyle değilmiş aynı şekilde yaşayarak anladım. Canım coraspirin 100 u doktoruna önerir misin 11 aydır içiyorum ben her gün sadece regl olunca bırakıyordum bir zararı yok. En yakın arkadaşım 42 yaşında anne oldu 11 senelik dostum bir tatlı oğlu var var ya maşallah. Ondan önce 3 kayıp yaşadı bunda kan sulandirici igne kullandi. Çok şükür sağlıkla kucağına aldı. Amh i da çok düşüktü. Hepimizin bir zamanı var sanırım Allah im bir daha yaşatmasın o ameliyathaneye kucağımıza Almayi nasip ederek girmeyi nasip etsin kuzum.

Cnm iyiyim çok şukur, bnde ıgne kullanıyorum, pai genim homozigot çıktı, bıtanesıde heterezıgot, kımı doktor pıhtılaşma var dedi kımısı yok, yaş oldugu için tedbir amaclı iğne kullanıyorum.
İğneye baslarsın cnm sende, coraspinede devam dıyebılır. Ben 2 gunde 1 koyulaşma takip etmiştim.

Sağlıkla al inşallah kucağına tatlım maşallah İğne verecem demişti canım bende pai dahil 3 gen de çıktı. Bir de ana dna diye bir test var romatizmadan dolayı yapmışlardı o da pozitif. Kan pihtilasmam var yani canım 11 aydır içiyordum zaten kurtajdan sonra her gün coraspirin 100 içtim. Regl olduğumda bıraktım tekrar içtim bittiğinde. Kalp atışı kese kaçıncı haftanda gitmiştin. 2 haftam var büyük ihtimal eğer 2 hafta boyunca testler koyu gelirse tabi. Bir de ben durabilirsem

Yumurtlama takip ettınmı cnm. Beta 3.000 iken karından kese gozukuyordu, bn hıç beta vermedım bunda 4,5 haftada kese görmeye gttım, geç döllenme bıde benım, yani doktorun kan ver dıyebılir sana. Ama keseyede ne kdr gec gıdersen okdr ıyı, cunku bılıyosun, ayy küçüktü, ayy yolksac gözukmedi yok şöyle yok boyle stres hep bunlar, bn 3 kımyasaldan sonra çok salmıştım, halaa rahatım en ufak bıseyı normal karsılıyorum, hemn hastaneye koşmuyorum mesela. Yazın agactan ıhlamur toplamışlığım varev eşya talımışlığım var

Oyyy maşallah annesi. Zaten bende öyle düşünüyorum artık Rabbım nasip ettikten sonra eskiden tarlada çalışıyorlarmış tamamen nasiple ilgili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…