🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

İyimiş bende adet olursam deneyeceğim canım sağol

Teşekkürler canım, evde önceden kalma birkaç ovu testi var da, eğer gösteriyorsa onları deneyim diye sormuştum

Benim de 2 kurtajim oldu. Genetik sonuclarimiz için Dr normal dedi ama kendim baktigimda 1 tane heterozigot ifadesi var. Dr coraspin kullanmami ve hamile kalirsam hemen gitmemi iğne baslayacagimizi söyledi, bu bende de pıhtılaşma olduğu anlamina mi geliyor acaba?

Sat 21 ocak ovulasyon kullanmıyorum pkos var çünkü bende yanıltıyor beni genelde gün aşırı değerlendirme yapıyoruz zaten. Adetten 10 gün sonra falan 2 gün boyunca çok hafif açık kahverengi lekelenmem oldu 2 gündürde sağ kasığımda çok ağrı oluyor. 2 ay önce kürtaj oldum adet düzensizliği yaşıyorum gebelik olabilir mi acaba. Cumartesi test yaptım negatif çıktı fakat ağrı beni çok şüphelendirdi

Bugunki ovulasyon testim bu sekilde gebelik testi negatif adete son bes buraya atmadan icim rahat etmiyor resmen

Eklentiler

• IMG_20240212_121229.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20240212_120946.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 48
kizlar cuma gnü regl tarihi normalde bugün test yaptim çikmadi attim erken mi sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…